Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

QUOTE(*GREISI* @ 2008 08 12, 22:40)
labukas  4u.gif
seniai besilankiau...nežinau kaip dėl viršūnių,bet pas mane jos jau nuskintos,o pomidorų ir agurkų be proto daug.Vyras sako tiek nėra matęs,o jo tėvai kaip minėjau daug metų augina viską.



Tai saunu, pas mus derlius irgi labai didelis, matyt dar ir del to, kad naujoj vietoj siltnamis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kubilina @ 2008 08 13, 08:12)
Tai saunu, pas mus derlius irgi labai didelis, matyt dar ir del to, kad naujoj vietoj siltnamis  blush2.gif

nu ir pas mus žemės privešta,bet taip pat apmulčiuota porą kartų pirmasis mulčas sunykęs tikriausiai labai pagerino žemę.Tiesa ten dabar džiunglės,nes vaikai primėtė moliūgų,cukinijų seklų .Ir tie sukrovę nemažus vaisius doh.gif ...
Atsakyti
QUOTE(dziuditb @ 2008 08 12, 22:20)
Sviekutes , o as tai pirmi metai turiu plastikini is aliuminio remo, pirkom sausi . Dydis 15x2,5 m . kaina 4,500 lt. Labai lengvas gali nesioti kur nori ir ziemai langai issiima per 15 min .  Labai patenkinta , tik neturiu su kuo sulyginti mat apskritai pirmi metai darzininke. Vyras gavo su nuolaida , tai ir parvilko, ziauriai supykau, o dabar baigiu priprasti, kad vis ryte i siltnami uzbekti reikia.  biggrin.gif



15 metrų šiltnamis!!! Tai jaučiu kiek darbo tau su juo doh.gif doh.gif doh.gif Aš šiaip irgi pirmus metus daržininkauju, bet pas mane 3x2,5 blush2.gif Tikras bandomasis šiltnamiukas smile.gif Aišku man veiklos su juo trūksta, tai kitiems metams vyro prisiprašiau dar vieno 6 metrų. Ir manau turėtų užtekti smile.gif O tai derlių yra kur dėt? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monciuke @ 2008 08 13, 12:16)
15 metrų šiltnamis!!! Tai jaučiu kiek darbo tau su juo  doh.gif  doh.gif  doh.gif 

-Tai pas mane dar didesnis. doh.gif -20 metrų.Vienu žodžiu vyras juokiasi kaip 1 kambario standartinis butas. blush2.gif Ir dar turiu plėvelinį šiltnamį.Tai nebe žinau kur dėti pomidorus?Agurkus tai dar išdalinu. g.gif Jaučiu mažoji pradės turguje pardavinėti,turės kišenpinigių. g.gif
Atsakyti
O nesinori mažiau auginti? Visgi gaištamas laikas, pinigai investuojami-paskui išdalinti. Su mama kasmet tas pat. Sakau nesodink tiek-paskui bėda ner kur derliaus dėt.
Atsakyti
QUOTE(crocus @ 2008 08 13, 17:58)
O nesinori mažiau auginti? Visgi gaištamas laikas, pinigai investuojami-paskui išdalinti. Su mama kasmet tas pat. Sakau nesodink tiek-paskui bėda ner kur derliaus dėt.

Tai,kad taip šiemet gavosi. blush2.gif Pastatė šiltnamį,kai nebe buvo ką sodinti?Tai jau gale šiltnamio sukišau kopūstus.Dabar jau nuroviau juos,sodinsiu braškes ir tulpes bandysiu. blush2.gif Paliksiu kitais metais tik pusę šiltnamio pomidorams. g.gif O su kita puse eksperimentuosiu.Žmonės kiek žinau net ankstyvas bulves sodina šiltnamyje. blush2.gif Vyras siūlosi kitais metais dar praplėsti šiltnamį.O mūsų gamtinėsmis sąlygomis visai neblogas dalykas- tas šiltnamis. blush2.gif
Atsakyti
Būtinai vynuogių pasisodinčiau didesniam šiltnamy. O vyras tavo geras rolleyes.gif Maniškis tai kuo mažesnį norėjo man pastatyt.
Atsakyti
Aš tai jei neturėčiau kur dėti, tai konservus daryčiau. Na bet čia aišku reikia ir noro , ir laiko turėti. Bet juk kaip smagu žiemą konservuotus pomidorus ar agurkus kirst tongue.gif Ir visokių daržovienių galima prisivirt... Aš pati tai dar niekad nieko nedariau, bet kitiems metams turiu tikslą nepirkti daržovių, o viską pati užsiauginti ir žiemai atsargų prisikaupti ax.gif Tikiuosi mano geri norai išsipildys biggrin.gif
Atsakyti
Aš ir pirmi metai turiu sodą. Tai labai smagu savo daržoves vakuoti. Šiemet nedaug pasisodinom, nes neturėjau daigų. Teko pirkt, kitąmet prisiauginsiu pati. Tikrai neprapuls. Kol neturėjau sodo nieko ir nedarydavau, mirksiukas.gif nusiperki gatavų kai reikia.
Atsakyti
QUOTE(crocus @ 2008 08 13, 18:29)
Būtinai vynuogių pasisodinčiau didesniam šiltnamy. O vyras tavo geras rolleyes.gif Maniškis tai kuo mažesnį norėjo man pastatyt.

Ačiū už labai gerą įdėją. wub.gif Vakar visą vakarą galvojau ir vyrui pasakiau,tas irgi pritarė.Kad mūsų sąlygomis juk ne visos vynuogės spėja subrandinti derlių,tai šiltnamis bus pats tas.O ir tos pavasarinės šalnos kokios būna pavojingos. doh.gif Tik maniškis nuramino,kad žiemai vistiek teks pridengti,nes ir šiltnamyje bus šalta.O pasodinus kampe tegu eina per visą šiltnamį.Pas mus skaliautas aukštas,parišus,per viršų galės eiti tolyn.Dbar tik reikia patinkti gerą veislę.Nes turime tik vieną vynuogę lauke ir ta antrametė,gerai auga tfu tfu nesinori persodinėti.Man labai nesiseka su vynuogėmis,vis nušąla. doh.gif
Monciuke,vakuoju,konservuoju perteklių.Bet kike gi galima.Yra privakuota dar 4-5 metų senumo.Va šparaginių,aguročių jau nebe auginu keli metai,nes dar yra konservų.Šiemet vien obuolių kompotų pridariau jau virš 30 trilitrinių.O juk gal kitais metais nebus obuolių? blush2.gif Dabar tai iš pomidorų spaudžiu sultis ir konservuoju savo sultyse pomidorus. mirksiukas.gif
Atsakyti
As irgi pati sau pareiskiau ULTIMATUMA, kad kitais metais sodinsiu per puse maziau daigu nei siais metais. Nes dabar turiu sukti galva kur deti derliu, gerai, kad yra giminaiciu miestieciu blush2.gif
O pati sau irgi ir visokiu salotu ziemai vakuoju ir pomidoru sultis darau, ir kaip cia kazkas rase, dar visko yra ir senesniu metu g.gif
Geriau jau tikrai praplesiu dar darzoviu ivairove siltnamyje bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2008 08 14, 06:49)
Ačiū už labai gerą įdėją. wub.gif Vakar visą vakarą galvojau ir vyrui pasakiau,tas irgi pritarė.Kad mūsų sąlygomis juk ne visos vynuogės spėja subrandinti derlių,tai šiltnamis bus pats tas.O ir tos pavasarinės šalnos kokios būna pavojingos. doh.gif Tik maniškis nuramino,kad žiemai vistiek teks pridengti,nes ir šiltnamyje bus šalta.O pasodinus kampe tegu eina per visą šiltnamį.Pas mus skaliautas aukštas,parišus,per viršų galės eiti tolyn.Dbar tik reikia patinkti gerą veislę.Nes turime tik vieną vynuogę lauke ir ta antrametė,gerai auga tfu tfu nesinori persodinėti.Man labai nesiseka su vynuogėmis,vis nušąla. doh.gif
Monciuke,vakuoju,konservuoju perteklių.Bet kike gi galima.Yra privakuota dar 4-5 metų senumo.Va šparaginių,aguročių jau nebe auginu keli metai,nes dar yra konservų.Šiemet vien obuolių kompotų pridariau jau virš 30 trilitrinių.O juk gal kitais metais nebus obuolių? blush2.gif Dabar tai iš pomidorų spaudžiu sultis ir konservuoju savo sultyse pomidorus. mirksiukas.gif

Ketcupu prisigamink, eisiu ir as siandien, bandysiu virti. tongue.gif
Atsakyti