Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

QUOTE(Monciuke @ 2008 08 04, 23:27)
  Kažin ar tie plastikiniai stiklai tinkami, ar praleidžia tuos spindulius kurių reikia blush2.gif  Bet tai jaučiu ir kaina tokio būtų nežmoniška... Mano norimo dydžio šiltnamiui reiktų apie 80 kvadratų... tai jei kvadratas 50 litų kainuoja (kažkas čia kažkur rašė rodos), tai šiltnamis virš 4000 kainuotų  doh.gif  doh.gif   
Gal tada geriau su plėveliniu derlių augint smile.gif

4000 tai dar normali kaina būtų ax.gif ,bet gali kainuot ir daugiau doh.gif .Stikliniam reikia žemę keist,o plėvelinį galima perkelt į kitą vietą,tiek vienas,tiek kitas turi ir pliusų,ir minusų.Mūsų dabar toks laikinas iš langų blush2.gif ,tai naktį mano šuo kažko neramus buvo,išleidau į lauką,o tas kad puolė į šiltnamį doh.gif ,o ten katinas tupėjo,tai su visais stiklais katis lauk išlėkė,tai visą langą reikėjo keist,bet stiklai išbyrėjo į lauko pusę,bet mano svajonė,geras stiklinis wub.gif Na,aš čia neperšu aišku per prievartą ,kiekvienas renkasi kokį nori blush2.gif Ir dar gal priklauso,kur jis stovi;labai saulėtoj vietoj,ar kur nevisą dieną saulė kaitina,nes mūsų tai dabar stovi pagal mane,nelabai tinkamoj vietoj,nes visą dieną saulė kaitina doh.gif
Atsakyti
QUOTE(PERLEN @ 2008 08 05, 18:15)
4000 tai dar normali kaina būtų ax.gif ,bet gali kainuot  ir daugiau doh.gif .Stikliniam reikia žemę keist,o plėvelinį galima perkelt į kitą vietą,tiek vienas,tiek kitas turi ir pliusų,ir minusų.Mūsų dabar toks laikinas iš langų blush2.gif ,tai naktį mano šuo kažko neramus buvo,išleidau į lauką,o tas kad puolė į šiltnamį  doh.gif ,o ten katinas tupėjo,tai su visais stiklais katis lauk išlėkė,tai visą langą reikėjo keist,bet stiklai išbyrėjo į lauko pusę,bet mano svajonė,geras stiklinis  wub.gif Na,aš čia neperšu aišku per prievartą ,kiekvienas renkasi kokį nori blush2.gif Ir dar gal priklauso,kur jis stovi;labai saulėtoj vietoj,ar kur nevisą dieną saulė kaitina,nes mūsų tai dabar stovi pagal mane,nelabai tinkamoj vietoj,nes visą dieną saulė kaitina doh.gif



Tai taip dar daugiau...čia tik už stiklus paskaičiavau smile.gif Na, gal kada kai jau būsiu patyrusi ūkininkė lotuliukas.gif ir pasistatysim stiklinį. Nors man irgi baisu dėl šukių. Taip turim šunį, dar būna kokių laukinių zuikių atbėga, tai jei pradėtų gaudyt, tai jaučių reiktų šiltnamį į didelį maišą sušluot lotuliukas.gif

O va žiūriu Kubilina rašė, kad plėvelė ir 3-4 sezonus laiko blink.gif O tai tokiu atveju šiltnamis lauke žiemoja, ar plėvelė nuklojama žiemą, o pavasarį vėl užklojama?
Atsakyti
QUOTE(Monciuke @ 2008 08 05, 19:28)
O va žiūriu Kubilina rašė, kad plėvelė ir 3-4 sezonus laiko  blink.gif O tai tokiu atveju šiltnamis lauke žiemoja, ar plėvelė nuklojama žiemą, o pavasarį vėl užklojama?

Pas mus viršus tik plėvelė,tai žiemą jos neimliojam schmoll.gif ,atlaikė 3 metus,yra plėvelė storesnė ir plonesnė,tik nežinau kurią manasis pirko blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Monciuke @ 2008 08 04, 22:27)
pomidorus plėveliniam šiltnamy, o kaimynė stikliniame.

tai kazka ne taip darė schmoll.gif mano anyta turi dyyyydeli stiklinį šiltnamį.. viskas dera super thumbup.gif pomidorai auga kaip išprotėję.. o va pas močiutę stikliniam ponidorai niekad neaugdavo doh.gif
uošviai pasidarę nuimammą stogą.. kiekvieną rudenį nuima, žemelė atsigauna.. pavasarį vėl užsidengia...
mes papirkom iš kaimyno puse jo metalinio šiltnamio, tai truko stiklų tai irgi stogą plėvele uždengėm rolleyes.gif pirmi metai, bet derlium nesiskundžiu bigsmile.gif

QUOTE(PERLEN @ 2008 08 05, 18:15)
,nes visą dieną saulė kaitina doh.gif

o kas blogai?? pas mane ir visą dieną saulė g.gif

QUOTE(PERLEN @ 2008 08 05, 18:35)
Pas mus viršus tik plėvelė,tai žiemą jos neimliojam 

o vertėtų nuimt.. žemei geriau bigsmile.gif
Papildyta:
pamiršau ko atėjau doh.gif
taigis mano pomidorai pasiekė stogą.. ką daryt daba?? nuskint viršūnę ir tiek???
Atsakyti

taigis mano pomidorai pasiekė stogą.. ką daryt daba?? nuskint viršūnę ir tiek???
[/quote]

mano irgi kai kurie pasiekė stogą, tai tų ir nukirpau viršūnes. Kitų dar nedrįsau, bet ir juos gal reikėtų, nes kažin ar spės viską užaugint...
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2008 08 05, 20:22)

o vertėtų nuimt.. žemei geriau  bigsmile.gif
Papildyta:
pamiršau ko atėjau  doh.gif
taigis mano pomidorai pasiekė stogą.. ką daryt daba?? nuskint viršūnę ir tiek???

pioneer.gif bandysim nuimt ax.gif ,viršūnes nuskabiau,nes ir taip nebespės viršutiniai užaugt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Monciuke @ 2008 08 05, 18:28)

O va žiūriu Kubilina rašė, kad plėvelė ir 3-4 sezonus laiko  blink.gif O tai tokiu atveju šiltnamis lauke žiemoja, ar plėvelė nuklojama žiemą, o pavasarį vėl užklojama?



Nenuiminejam mes niekad pleveles, klojam storesne. Turim mes toki darziuka, tai siais metais visa siltanami nutempem i kita kampa, cia dar vienas plevelinio siltnamio privalumas, kazin kaip ten butu su stiklinio perkelimu i nauja vieta neisardzius. Mes ta saviski tai per keleta valandu "perkraustem" mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kubilina @ 2008 08 06, 09:14)
kaip ten butu su stiklinio perkelimu i nauja vieta neisardzius.
Mes ta saviski tai per keleta valandu "perkraustem"  mirksiukas.gif

lotuliukas.gif mes tai saviškį iš kaimyno parsinešem.. ty parnešė keturi vyrai.. sudejom stiklus ir tiek žinių... tin va mes saviškiui pamatą išpylėm tai jau nebus kaip perkelinėt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2008 08 06, 10:58)
lotuliukas.gif mes tai saviškį iš kaimyno parsinešem.. ty parnešė keturi vyrai.. sudejom stiklus ir tiek žinių... tin va mes saviškiui pamatą išpylėm tai jau nebus kaip perkelinėt  biggrin.gif

irnesakyk.gif išpilsit pamatą kitur ir pernešit vėl kai reikės hihihi.gif hihihi.gif hihihi.gif
Atsakyti
[quote=Monciuke,2008 08 04, 12:38]

norėjau paklausti jūsų, koks šiltnamis geresnis - stiklinis (plastikinis) ar plėvelinis? Na vienas stiklinio šiltnamio pranašumas tai tikrai yra - nereikia kiekvienais metais rūpintis plėvele. Bet va įdomu kaip patiems augalams labaiu patinka? Šiemet turėjau eksperimentinį nediduką plėvelinį šiltnamiuką, bet kitais metais jau noriu didelio ax.gif Tai va iškilo dilema kokį geriau statyt....

Gal esat išbandžiusios abu? Kokie priežiūros, derliaus skirtumai?
[/quote]

nors as ir turiu 2 plevelinius,bet tik UZ atiklini,mano sese ji turi jau daug metu,toookia patenkinta ir derlium ir viskuo,maras nepuola kaip pleveliniam doh.gif
,derlius geresnis,svajone mqano tureti tik stiklini siltnami..ateityje

[quote=Monciuke,2008 08 05, 17:28]
Tai taip dar daugiau...čia tik už stiklus paskaičiavau smile.gif Na, gal kada kai jau būsiu patyrusi ūkininkė lotuliukas.gif ir pasistatysim stiklinį. Nors man irgi baisu dėl šukių. Taip turim šunį, dar būna kokių laukinių zuikių atbėga, tai jei pradėtų gaudyt, tai jaučių reiktų šiltnamį į didelį maišą sušluot lotuliukas.gif

O va žiūriu Kubilina rašė, kad plėvelė ir 3-4 sezonus laiko blink.gif O tai tokiu atveju šiltnamis lauke žiemoja, ar plėvelė nuklojama žiemą, o pavasarį vėl užklojama?
[/quote]
joo,pas mus jau atlaike jau 3 sezonus ir dar garantuotai viena atlaikys.Kai tik uzklojama,jis nenuimamas niekada,peer ziama kad sniegas pleveles nesuplesytiu numeti,kai dregnas buna ir gerai.

[quote=Monciuke,2008 08 05, 18:29]
taigis mano pomidorai pasiekė stogą.. ką daryt daba?? nuskint viršūnę ir tiek???
[/quote]

[/quote]

kazkur jau minejau kad visada virsunes yra nukerpamos ilgosios apie Zoline,rugpjucio 15d,tada kaip tik prinokina tuos,ka uzaugina
[quote=PERLEN,2008 08 06, 17:48]
irnesakyk.gif išpilsit pamatą kitur ir pernešit vėl kai reikės
[/quote]
lotuliukas.gif lotuliukas.gif joo,geras argumentas
Atsakyti
Sviekutes , o as tai pirmi metai turiu plastikini is aliuminio remo, pirkom sausi . Dydis 15x2,5 m . kaina 4,500 lt. Labai lengvas gali nesioti kur nori ir ziemai langai issiima per 15 min . Labai patenkinta , tik neturiu su kuo sulyginti mat apskritai pirmi metai darzininke. Vyras gavo su nuolaida , tai ir parvilko, ziauriai supykau, o dabar baigiu priprasti, kad vis ryte i siltnami uzbekti reikia. biggrin.gif
Atsakyti
labukas 4u.gif
seniai besilankiau...nežinau kaip dėl viršūnių,bet pas mane jos jau nuskintos,o pomidorų ir agurkų be proto daug.Vyras sako tiek nėra matęs,o jo tėvai kaip minėjau daug metų augina viską.
Atsakyti