Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

Pas mane šiltnamyje rupūžės apsigyveno swoon.gif fear.gif Kiekvieną dieną vis randu bent vieną doh.gif Pastebėjau kad žemė išrausta,panašiai kaip kurmio,bet mažiau.Tai galvojau ar gali būti,kad tai šitų "gražuolių" darbas. Vakar įsitikinau doh.gif Žiūriu spokso iš urvo galvą iškišus blink.gif blink.gif Siaubas kažkoks,ar tai normalu? blink.gif
Aš jų taip bijau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(nengamo @ 2008 07 31, 09:58)
Pas mane šiltnamyje rupūžės apsigyveno  swoon.gif  fear.gif  Kiekvieną dieną vis randu bent vieną  doh.gif  Pastebėjau kad žemė išrausta,panašiai kaip kurmio,bet mažiau.Tai galvojau ar gali būti,kad tai šitų "gražuolių" darbas. Vakar įsitikinau  doh.gif  Žiūriu spokso iš urvo galvą iškišus  blink.gif  blink.gif Siaubas kažkoks,ar tai normalu? blink.gif
Aš jų taip bijau verysad.gif



Citata: "Rupūžės minta įvairiausiais gyviais, dažniausiai vabzdžiais. Visos rupūžės - naktiniai varliagyviai, dieną tūno kur nors pasislėpę, o naktį medžioja. Palyginus su varlėmis - rupūžės ilgaamžės, gali gyventi apie 30 metų. Kai kuriems gamtininkams rupūžių akys gražesnės net už mylimų moterų akis. Rupūžės nėra labai baikščios - kartais pačios įropoja į kambarį, lipa ant rankos pasišildyti. Pasižymi sėslumu, todėl daugelį metų gyvena toje pačioje vietoje.
Dieną slaptosi duobėse, urveliuose, po akmenimis arba užsikasa į žemę. Veisimosi metu gyvena vandenyje, kitu laiku – dažniausiai sausumoje. Sunaikina daug žemės ūkio kultūrų kenkėjų."



Jeigu taip man kur užliptu apalpčiau, labai jau jos nesimpatiškos, bet iš savo daržo jų nevaikau todėl, kad jos suvalgo daug visokių vabalų. Kažkaip galvoju, kad žala mažesnė nei nauda. Žodžiu aš sau, jos sau mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kubilina: 31 liepos 2008 - 12:02
QUOTE(nengamo @ 2008 07 31, 09:58)
Pas mane šiltnamyje rupūžės apsigyveno  swoon.gif  fear.gif  Kiekvieną dieną vis randu bent vieną  doh.gif  Pastebėjau kad žemė išrausta,panašiai kaip kurmio,bet mažiau.Tai galvojau ar gali būti,kad tai šitų "gražuolių" darbas. Vakar įsitikinau  doh.gif  Žiūriu spokso iš urvo galvą iškišus  blink.gif  blink.gif Siaubas kažkoks,ar tai normalu? blink.gif
Aš jų taip bijau verysad.gif




Pas mane jų irgi yra kelios, mėgsta įsirausti į gėlių vazonėlius.Tai aš pridėjau lovelį žemių, pastačiau kampe, tai jos ten ir rausiasi ar už jo slepiasi.Kartais palaistau, nes rupūžės mėgsta drėgmę.Man jos netrukdo, o ir sako naikina visokius kenkėjus. thumbup.gif
Atsakyti
Pas save tokio gyvio dar nepastebėjau. Baisoka būtų. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(nengamo @ 2008 07 31, 08:58)
Pas mane šiltnamyje rupūžės apsigyveno  swoon.gif  fear.gif  Kiekvieną dieną vis randu bent vieną  doh.gif  Pastebėjau kad žemė išrausta,panašiai kaip kurmio,bet mažiau.Tai galvojau ar gali būti,kad tai šitų "gražuolių" darbas. Vakar įsitikinau  doh.gif  Žiūriu spokso iš urvo galvą iškišus  blink.gif  blink.gif Siaubas kažkoks,ar tai normalu? blink.gif
Aš jų taip bijau verysad.gif

blink.gif ojej,man,tokiai bailiukei,tai butu amen blink.gif ,nes as labai bijau varliu,o rupuzes juk ir i ta puse blink.gif
aisku,suprantu,kad jos geros,naikina kenkejus,bet nieko negaliu padaryti,vos ne sienom pradedu lipti jas pamacius blink.gif ,ar varles ar rupuzes..
O man kurmis puota kelia po siltnamy,negaliu pagauti niekaip doh.gif
Atsakyti
Žinojau kad jos sodo gerietės,bet kažkaip .... nu jau labai nemalonu man į jas ir žiūrėt... blush2.gif Gal be reikalo prašiau vaikų jog iš kiemo išneštų...Tik kad mano šiltnamiukas mažytis,tai kai dirbu ten,kažkaip labai jau nemaloni man jų draugija ax.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(nengamo @ 2008 08 01, 09:23)
Žinojau kad jos sodo gerietės,bet kažkaip .... nu jau labai nemalonu man į jas ir žiūrėt... blush2.gif  Gal be reikalo prašiau vaikų jog iš kiemo išneštų...Tik kad mano šiltnamiukas mažytis,tai kai dirbu ten,kažkaip labai jau nemaloni man jų draugija ax.gif  doh.gif


Šiaip man irgi nėra labai maloni jų draugija, kartą beravint viena užšoko ant rankos, tai brrr, bet kai dirbu šiltnamy jos dažniausiai pasislepia.
Atsakyti
QUOTE(martam @ 2008 08 01, 18:37)
Šiaip man irgi nėra labai maloni jų draugija, kartą beravint viena užšoko ant rankos, tai brrr, bet kai dirbu šiltnamy jos dažniausiai pasislepia.

Va va,tokio susidūrimo ir bijau doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Labukas visoms 4u.gif

norėjau paklausti jūsų, koks šiltnamis geresnis - stiklinis (plastikinis) ar plėvelinis? Na vienas stiklinio šiltnamio pranašumas tai tikrai yra - nereikia kiekvienais metais rūpintis plėvele. Bet va įdomu kaip patiems augalams labaiu patinka? Šiemet turėjau eksperimentinį nediduką plėvelinį šiltnamiuką, bet kitais metais jau noriu didelio ax.gif Tai va iškilo dilema kokį geriau statyt....

Gal esat išbandžiusios abu? Kokie priežiūros, derliaus skirtumai?
Atsakyti
QUOTE(Monciuke @ 2008 08 04, 13:38)
Labukas visoms  4u.gif

norėjau paklausti jūsų, koks šiltnamis geresnis - stiklinis (plastikinis) ar plėvelinis? Na vienas stiklinio šiltnamio pranašumas tai tikrai yra - nereikia kiekvienais metais rūpintis plėvele. Bet va įdomu kaip patiems augalams labaiu patinka? Šiemet turėjau eksperimentinį nediduką plėvelinį šiltnamiuką, bet kitais metais jau noriu didelio  ax.gif  Tai va iškilo dilema kokį geriau statyt....

Gal esat išbandžiusios abu? Kokie priežiūros, derliaus skirtumai?



Esam tureje stiklini, dabar plevelinis.
Dabar pleveles buna storesnes, tai atlaiko po 2-3(kai kada net 4) sezonus, nereikia kas met keisti. Stiklinio minusas - jeigu suduzta stiklas, tai paskui labai bjauru su tom sukem. Nepastebejau jokio skirtumo augalams. Vienodai gerai auga. Tik manau netinka tie naujoviski stiklai, kur paketai gaminami, nes jie nepraleidzia tam tikro sviesos spinduliu spektro, kuris irgi reikalingas augalams.
Jeigu reiktu ir vel svartyciau kokia danga, tai tik pleveline. Nors stikliniai siltnamiai, ypac jeigu dailiai is senu langu pagaminti, ta bent man atrodo graziau.
Atsakyti
QUOTE(kubilina @ 2008 08 04, 17:40)
Esam tureje stiklini, dabar plevelinis.
Dabar pleveles buna storesnes, tai atlaiko po 2-3(kai kada net 4) sezonus, nereikia kas met keisti. Stiklinio minusas - jeigu suduzta stiklas, tai paskui labai bjauru su tom sukem. Nepastebejau jokio skirtumo augalams. Vienodai gerai auga. Tik manau netinka tie naujoviski stiklai, kur paketai gaminami, nes jie nepraleidzia tam tikro sviesos spinduliu spektro, kuris irgi reikalingas augalams.
Jeigu reiktu ir vel svartyciau kokia danga, tai tik pleveline. Nors stikliniai siltnamiai, ypac jeigu dailiai is senu langu pagaminti, ta bent man atrodo graziau.

drinks_cheers.gif Irgi turėjom stiklinį,man jis labiau patiko ir pomidorai geriau augdavo mastau.gif ,bet stikliniam reikia projekto,persikraustėm kitur,tai dabar laikinas iš senų langų,o viršus -plėvelė,vaizdelis nekoks doh.gif ,nes vyras pats statė,nelabai pavyko g.gif ,bet ateity vėl statysim stiklinį,man kažko labiau jie patinka thumbup.gif
Atsakyti
Man įtarimas kilo, kad stikliniuose gal augalams blogiau, nes mano mama augino pomidorus plėveliniam šiltnamy, o kaimynė stikliniame. Daigus mama pati duodavo kaimynei. Mama kiekvienais metais pilnus krepšius iš šiltnamio tempė, o kaimynė labai prastą derlių užaugindavo, nors kiekvieną dieną tupinėdavo apie tuos pomidorus... Galvoju gal ten kaip nors drėgmė kitaip laikosi, gal temperatūra kitokia negu plėvelianiame.... Bet jei sakot kad pas jus panašiai auga, tai turbūt ką nors visai blogai darė, kad nenusisekė ax.gif

Dėl stiklinio tai man irgi šukės atrodo baisokai. Kažin ar tie plastikiniai stiklai tinkami, ar praleidžia tuos spindulius kurių reikia blush2.gif Bet tai jaučiu ir kaina tokio būtų nežmoniška... Mano norimo dydžio šiltnamiui reiktų apie 80 kvadratų... tai jei kvadratas 50 litų kainuoja (kažkas čia kažkur rašė rodos), tai šiltnamis virš 4000 kainuotų doh.gif doh.gif
Gal tada geriau su plėveliniu derlių augint smile.gif
Atsakyti