Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

Sveikutes darzininkeles! Gal galit man darzo pradziamokslei pasakyti kodel pas mane agurkas zydi, bet ne vieno zoedop sui agurkiukais nera? Negi taip ir neturesiu ne vieno agurko? sad.gif Agurkiukai pas mane sodinti lauke. Aciu is anksto! 4u.gif
Atsakyti
Corsa, kiek aš žinau, tai vadinasi tavo arkėlių žiedai yra tušti, t.y. neapsidulkina. Aišku būtų gerai jau perkant žiūrėti, kad būtų savidulkiai, nu bet kadangi dabar jau aurkus skint reik, tai arba rankiniu būdu tau reikia pačiai juos apdulkinti arba pabandyt priviliot į šiltnamį daugiau bitučių ax.gif Gal dar kuri tiksliau parašys kaip ir kas 4u.gif
Atsakyti
Kaip supratau visai nėra moteriškų žiedų? Gal tik pradėjo žiedukus leist ir atsiras dar. O jeigu yra bandyk apipurkšt visus agurkus cukraus ar medaus lengvu sirupėliu. Jei agurkai po agrodanga,reikia atidengti.
Atsakyti
Merrgaites,o ka jus dar auginate darze,kokias kopustines darzoves,gal dar kokius krutesnius augalus g.gif ?
As tai porus,ziedinius kopustus,ankstyvuosius,velyvuosius,melynuosius,brokolius,zirnius,sparagines pupeles,burokelius,morkas,moliugus,cukinijas,svogunai daugiagalviai ir vienagalviai,saulegrazu del grozio biggrin.gif ,nu ir bulvikiu ankstyvam pasikasimui biggrin.gif
Papildyta:
Nu *****,susiplakiau tarp temu siltnamis ir darzas doh.gif
Se tau kad nori,kai daug temu atidarai lotuliukas.gif ,galva susisuka ka kur berasei biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(_vetra_ @ 2008 07 10, 09:30)
Corsa, kiek aš žinau, tai vadinasi tavo arkėlių žiedai yra tušti, t.y. neapsidulkina. Aišku būtų gerai jau perkant žiūrėti, kad būtų savidulkiai, nu bet kadangi dabar jau aurkus skint reik, tai arba rankiniu būdu tau reikia pačiai juos apdulkinti arba pabandyt priviliot į šiltnamį daugiau bitučių  ax.gif  Gal dar kuri tiksliau parašys kaip ir kas 4u.gif



QUOTE(crocus @ 2008 07 10, 09:37)
Kaip supratau visai nėra moteriškų žiedų? Gal tik pradėjo žiedukus leist ir atsiras dar. O jeigu yra bandyk apipurkšt visus agurkus cukraus ar medaus lengvu sirupėliu. Jei agurkai po agrodanga,reikia atidengti.


Aciu jums abiems 4u.gif 4u.gif Dar palauksiu, gal dar atsiras tu moterisku zieduku, o tada duosiu medaus paragauti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sirse @ 2008 07 09, 15:09)
.... o aš kasdien nuskinu tik po 2  agurkėlius  ax.gif  ( daugiau nespėja užaugti  biggrin.gif  ),

aha ir mes dar tik po tiek.... bet buvo čia bėdų.. išsiaiškinau ko tie agurgai geltonuoja... ir visai ne dėl apdulkinimo... tiesiog trūko maisto medžiagų... tai patręšiau ir visi atsigavo thumbup.gif paskui kai pagalvojau tai tikrai.. šiltnamis atsistojo toj vietoj kur toks šabakštynas buvo doh.gif pomidorus kai sodinau tai dėjau kompostinės žemės... o va agurkus sodinau naktį tai sukišau taip... tai ir šooduva gavos.. bet svarbu laiku pasikalbėt su praotingais žmonėmis biggrin.gif

čia mūsų pirmi "ūkininkavimo" metai lotuliukas.gif šiltnamiukas nedidelis.. bet užteks biggrin.gif va galim pasirodyt rolleyes.gif
čia iš kairės prisistatys ūkinis pastatukas... tai nebus tas šiltnamis toks vienišas lotuliukas.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Toks nedidukas ir viskas telpa thumbup.gif gražiai auga
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo crocus: 11 liepos 2008 - 10:26
SOS! SOS! SOS! Mergaites papriku augintojos help.gif Kodel pas mane siltnamyje puva paprikos????? unsure.gif Primegzta didziule galybe, visos zalios (nors turi buti raudonos g.gif ) ir jau kelias radau supuvusias verysad.gif Patarkit ka daryti? huh.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitulka @ 2008 07 27, 17:33)
SOS! SOS! SOS! Mergaites papriku augintojos help.gif Kodel pas mane siltnamyje puva paprikos????? unsure.gif  Primegzta didziule galybe, visos zalios (nors turi buti raudonos g.gif ) ir jau kelias radau supuvusias verysad.gif  Patarkit ka daryti? huh.gif


Nusiramink, pas mane jos visiskai neauga. Kokius pasodinau daigus tokie ir liko... ir dar uzmezge spygos dydzio paprikiuka ir toliau stovi vietoj...
Atsakyti
QUOTE(Bitulka @ 2008 07 27, 16:33)
SOS! SOS! SOS! Mergaites papriku augintojos help.gif Kodel pas mane siltnamyje puva paprikos????? unsure.gif  Primegzta didziule galybe, visos zalios (nors turi buti raudonos g.gif ) ir jau kelias radau supuvusias verysad.gif  Patarkit ka daryti? huh.gif

kodel puna,deja,negaliu pasakyti,gal per daug vandens?bet del spalvos buk rami,visos uzmegztos buna zalios,veliau po truputi rausta,kol tampa raudonos,bent jau pas mane tai taip.
Atsakyti
QUOTE(madre @ 2008 07 27, 22:04)
kodel puna,deja,negaliu pasakyti,gal per daug vandens?bet del spalvos buk rami,visos uzmegztos buna zalios,veliau po truputi rausta,kol tampa raudonos,bent jau pas mane tai taip.


Del vandens tai abejoju, kad per daug nes liejam 1 ar 2 kartus savaiteje g.gif o spalva tai labai tikiuosi kad pakeis, nes jau gal kokis menuo kaip zalios riogso ir ne krust unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitulka @ 2008 07 27, 16:33)
SOS! SOS! SOS! Mergaites papriku augintojos help.gif Kodel pas mane siltnamyje puva paprikos????? unsure.gif  Primegzta didziule galybe, visos zalios (nors turi buti raudonos g.gif ) ir jau kelias radau supuvusias verysad.gif  Patarkit ka daryti? huh.gif



Pas mane labai daug uzmegsta, dideli augalai ir derlius butu labai geras, bet irgi pradejo puti, dar taip niekad nera buve schmoll.gif , nemanau, kad per daug laistom, gal oro salygos nera tinkamos joms, ziuresiu, kaip bus, kai dabar lauke nebelyja ir taip karsta.
Atsakyti