Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

QUOTE(sirse @ 2008 07 09, 12:50)
g.gif  visą tą citatą ( lyg ir su panašiais dingusių bičių procentais  hihihi.gif  ) nesenai mačiau filme  "Įvykis" .. nu nelabai ji man rimta atrodo  g.gif

O dėl šiltadaržių tai norėjau paklausti : ar rišate agurkus?

joo,risu,ibedu kuoliuka,pririsu siula iki rubu ir vyniojasi apie ta siula,o skabyt uglius reikia beveik kasdien ,auga kaip ant mieliu doh.gif ,panasiai kaip piktzoles biggrin.gif
Atsakyti
Aš irgi bandžiau rišti, bet, ar šniūras koks blogas pasitaikė (ar per daug įtempiau), šiandien pastebėjau, kad vieno agurko kotas kažkoks pagedęs ( nu jei tai būtų pirštas- tai sakyčiau, kad supūliavęs ax.gif ) . Va dabar ir nežinau ar man nuo to "pūlinio" nulaužti agurko kotą ar dar tikėtis, kad pasveiks g.gif ? Ir kokiu šniūru geriausia rišti, kad nesugadinčiau stiebo? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Shliopke @ 2008 07 09, 13:57)
joo,risu,ibedu kuoliuka,pririsu siula iki rubu ir vyniojasi apie ta siula,


O kai eini iš šiltnamio namo, agurkas - kaip mirksiukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sirse @ 2008 07 09, 13:00)
Aš irgi bandžiau rišti, bet, ar šniūras koks blogas pasitaikė (ar per daug įtempiau), šiandien pastebėjau, kad vieno agurko kotas kažkoks pagedęs ( nu jei tai būtų pirštas- tai sakyčiau, kad supūliavęs  ax.gif  ) . Va dabar ir nežinau ar man nuo to "pūlinio" nulaužti agurko kotą ar dar tikėtis, kad pasveiks  g.gif  ? Ir kokiu šniūru geriausia rišti, kad nesugadinčiau stiebo? blush2.gif

as tai kaip sakiau paimu maza kuoliuka,pririsu ji kaip vadinama spagata ir prie lubu ir apvynioju agurka,spagatas ganetinai laisvai,kad nebutu itemptas ir nekenktu augalui.
Pvz pomodorus risu su audiniu,sukarpytu i juosteles,kad minksciau kamienui butu. ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Vilioja @ 2008 07 09, 13:13)
O kai eini iš šiltnamio namo, agurkas - kaip mirksiukas.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif nu va,parasai ne ta raide ir gaunasi komedija
Nu kaip kaip,agurkas ir velkasi paskui mane lotuliukas.gif taip visa diena lotuliukas.gif
Atsakyti
o as noriu pasigirti, kaip prazydes baklazanas papuose mano siltnami blush2.gif
user posted image
ir dar labai jau niesti liezuvis pasigirti koki derliu siandien nuskyniau is siltnamio
user posted image
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2008 07 09, 13:57)
ir dar labai jau niesti liezuvis  pasigirti koki derliu siandien nuskyniau is siltnamio


wau bigsmile.gif thumbup.gif

.... o aš kasdien nuskinu tik po 2 agurkėlius ax.gif ( daugiau nespėja užaugti biggrin.gif ), kuriuos merginos sugraužia, kol iki namų dabėga bigsmile.gif . Apie pomidorus dar net nesvaigstu blush2.gif

Papildyta:
QUOTE(Shliopke @ 2008 07 09, 13:56)
as tai kaip sakiau paimu maza kuoliuka,pririsu ji kaip vadinama spagata ir prie lubu ir apvynioju agurka,spagatas ganetinai laisvai,kad nebutu itemptas ir nekenktu augalui.
Pvz pomodorus risu su audiniu,sukarpytu i juosteles,kad minksciau kamienui butu. ax.gif


Ačiū 4u.gif . Eisiu šiandien kuoliukus smaigstyti smile.gif .
Pomidorus irgi taip pat rišu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2008 07 09, 13:57)
o as noriu pasigirti, kaip prazydes baklazanas papuose mano siltnami  blush2.gif
user posted image
ir dar labai jau niesti liezuvis  pasigirti koki derliu siandien nuskyniau is siltnamio
user posted image
biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

del pomidoru pavarvinau seile,del baklazano ziedo irgi,o del agurku neturiu pagrindo,nes pati skinu dobriai ir valgau biggrin.gif

QUOTE(sirse @ 2008 07 09, 14:09)
Ačiū  4u.gif . Eisiu šiandien kuoliukus smaigstyti  smile.gif .
Pomidorus irgi taip pat rišu  smile.gif

4u.gif visada prasom
Kaip faina dalintis patirtimi su visom ir is kitu semtis patirties 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sirse @ 2008 07 09, 13:00)
Ir kokiu šniūru geriausia rišti, kad nesugadinčiau stiebo? blush2.gif

Aš naudoju tik lininį špagatą. Ant jo kažkaip maloniau lipa ax.gif

Labai gražiai pomidorai ir agurkai bliūdely thumbup.gif
Atsakyti
Būtinai agurkus rišu.O rišu su bintu,labai gerai vyniojasi agurkai. mirksiukas.gif Kažkada vyras gavo dovanų visą maišą tvarsliavos,tai jau treti metai rišame ir dar nesibaigia. doh.gif
Atsakyti
[quote=mamkaa,2008 07 09, 15:57]
ir dar labai jau niesti liezuvis pasigirti koki derliu siandien nuskyniau is siltnamio
user posted image

thumbup.gif essen.gif o pas mane dar greitai nebus tokio gėrio blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(IngridaB @ 2008 07 09, 20:39)
Būtinai agurkus rišu.O rišu su bintu,labai gerai vyniojasi agurkai. mirksiukas.gif Kažkada vyras gavo dovanų visą maišą tvarsliavos,tai jau treti metai rišame ir dar nesibaigia. doh.gif

thumbup.gif geras dovanas tavasis gauna lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif hihihi.gif hihihi.gif hihihi.gif
Atsakyti
kas dėl agurkų rišimo.. hmm, rišiu tik spirale susuktų virbų viršų - agurkai kaip vijoklis turėtų spirale kilti. ( Vis mandriau nei pas kaimynus lotuliukas.gif )
Atsakyti
QUOTE(Sraunius @ 2008 07 09, 22:50)
kas dėl agurkų rišimo.. hmm, rišiu tik spirale susuktų virbų viršų - agurkai kaip vijoklis turėtų spirale kilti. ( Vis mandriau nei pas kaimynus  lotuliukas.gif )


Ale tikrai mandrai blink.gif blink.gif ir visai man nesuprantamai wacko.gif wacko.gif
Atsakyti