Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

Aš irgi norėkau klausti,kaip jūs purenate žemę su šiaudais?Ir kaip dažnai purenate? g.gif
Jau valgome pirmus pomidorus,o agurkus jau kas antrą dieną skinu po kibirą. :bigsmile:Baklažanai žydi labai gražiais fioletiniais žiedais.Tik jau labai agurkai užstelbė.Arbūzų,tai jau nebus šiemet,nes per agurkus jiems maža šviesos.O dumplainis,kad išvešėjo,tuoj sunoks irgi jau vaisiai. mirksiukas.gif
Atsakyti
Merginos ar galima jūsų paklausti 4u.gif Tik šiemet įsigijom sodą ir tai tik gegužės pabaigoj, tai viskas dar tik augimo stadijoj. Nėra dar nei pomidorų nei agurkų. Klausimas iškilo dėl dumplainių, pražydėjo ir liko kažkokie tuščiaviduriai ar jie vėliau dar kaip ten auga?
Kaip smagu, kad jau baklažanau pas kažką žydi, pas mane net nesiruošia. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(PERLEN @ 2008 07 07, 18:01)
Sveika papildžius  daržininkių gretas  4u.gif blink.gif o aš girdėjau,kad geriausiai laistyt dieną,kad
iki vakaro apdžiūtų lapai ir vaisiai,jeigu ant jų patenka vanduo g.gif


nu as tai girdejau,kad laistoma vakarais,as ir pati laistau tik vakarais,nes jei karsta diena ir laistoma iki pietu,gaunasi toks kaip ir sutimas siltnamy,kartstis su vandeniu reaguoja ax.gif ,laistau visada pastovejusiu sauleje(kurios siemet labai maza)vandeniu,paskutiniu metu tik lietaus vendeniu,nes juk lyja istisai doh.gif
QUOTE(vailija @ 2008 07 08, 12:06)
  Kaip smagu, kad jau baklažanau pas kažką žydi, pas mane net nesiruošia. ax.gif

bigsmile.gif ne pas tave viena,pas mane ir dar net nebando zydeti rolleyes.gif
Atsakyti
oi mergaites o kiek pas mane paprikos vaisiu primezge blink.gif doh.gif kazi ar tiek suvalgysim unsure.gif O mergaites gal kuri kazkaip "sandeliuojate" paprikas ziemai? Kazi kaip jas islaikyt nevakuotas, konservuotas ir visokias kitokias? mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2008 07 08, 12:38)
Aš irgi norėkau klausti,kaip jūs purenate žemę su šiaudais?Ir kaip dažnai purenate? g.gif
Jau valgome pirmus pomidorus,o agurkus jau kas antrą dieną skinu po kibirą. :bigsmile:Baklažanai žydi labai gražiais fioletiniais žiedais.Tik jau labai agurkai užstelbė.Arbūzų,tai jau nebus šiemet,nes per agurkus jiems maža šviesos.O dumplainis,kad išvešėjo,tuoj sunoks irgi jau vaisiai. mirksiukas.gif

tai ir esmė,kad purenti nereikia,reikia paskaityti ten tą puslapėlį ir viskas paaiškinama ax.gif
Atsakyti
Tai ar dumplainių nieks neauginat? Peržydėjo ir liko tuščiaviduriai burbulai. Ar dar ten augs kas ar kažkas ne taip?
Atsakyti
QUOTE(vailija @ 2008 07 08, 18:59)
Tai ar dumplainių nieks neauginat? Peržydėjo ir liko tuščiaviduriai burbulai. Ar dar ten augs kas ar kažkas ne taip?

Tame apvalkalėlyje užaugs tokia kaip uoga.Ir dumplainio apvalkalėlis bus geltonas. mirksiukas.gif Nueik į maximą,ten daugelis tortų papuoštų dumplainiais. blush2.gif
Atsakyti
O dumplainio apvalkalas nesidaro spalvotas, pvz oranžinis? Jei taip, tuomet augini dekoratyvųjį, kuris lauk nelaukęs -nieko nesubrandins valgomo.:
http://www.sodai.lie...om/Dumplune.htm
Dumplainis augindamas vaisius, noksta, tuščiaviduris nebūna. Matyt tai dekoratyvus-bus sausoms puokštėms žiemai. Persodinsit į lauką, pastovią vietą ir turėsit daugiametį.

O kas dėl paprikų-jokių problemų, tegul tik būna daug...paprikose įdaryti balandėliai, mišrainės, salotos, į troškinius. Aš jų daug šaldau žiemai(šiaudeliais platesniais, siauresniais pripjaustau įvairiaspalvių į celofaninį krepšelį). Sušalusius supilu į vieną-pilną krepšį. Reikalui esant sauja, kitą paimu. Galima įvairiausiais receptais marinuot. Man skaniausia-su medumi. Kur padėt problemų nekyla...
Atsakyti
Kurioje sklypo vietoje statyti siltnami blush2.gif ? (Namas stovi siaures vakaruose) Kiek val per diena turi buti saule? Vieta esu numacius, bet nezinau, ar ten bus jam tinkama vieta g.gif .
Atsakyti
QUOTE(Regila @ 2008 07 08, 18:40)
Man skaniausia-su medumi. Kur padėt problemų nekyla...

kaip su medumi?
Pasidalink patirtimi smile.gif Aciukas
Atsakyti
QUOTE(*GREISI* @ 2008 07 02, 15:02)
Ziurekit koki staripsni radau,........
Citata sad.gif.......)  "The Independent on Sunday" šia proga cituoja garsiojo mokslininko Alberto Einšteino (Albert Einstein) žodžius, jog be bičių žmonija išgyvens tik ketverius metus.


g.gif visą tą citatą ( lyg ir su panašiais dingusių bičių procentais hihihi.gif ) nesenai mačiau filme "Įvykis" .. nu nelabai ji man rimta atrodo g.gif

O dėl šiltadaržių tai norėjau paklausti : ar rišate agurkus?



Atsakyti
QUOTE(sirse @ 2008 07 09, 12:50)
g.gif  visą tą citatą ( lyg ir su panašiais dingusių bičių procentais  hihihi.gif  ) nesenai mačiau filme  "Įvykis" .. nu nelabai ji man rimta atrodo  g.gif

O dėl šiltadaržių tai norėjau paklausti : ar rišate agurkus?


Joa bigsmile.gif as risu ir tai pilnas siltnamis pasidare, jau kelis kartus ir lapus iskarpiau, kad agurkeliai sviesos gautu unsure.gif o uzaugo tokios vikscios, kad siekia jau stoga doh.gif
Atsakyti