Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

QUOTE(*GREISI* @ 2008 07 02, 23:30)
Skruzdziu tikrai ne jos istimpa nuo sio antpilo lotuliukas.gif ,kristalino nenaudoju.
Sudėtinė medžiaga KRISTALINAS, kuriame 20 % azoto, 16 % fosforo ir 10 % kalio veikliosios medžiagos. Trąšos lengvai tirpsta, maisto elementus augalai greit pasisavina.
Papildyta:

As jau raugiau...............

g.gif niu ir kaip efektas?
Tai tas misinys Kurdiumovo arbatele vadinamas ar kaip?
Atsakyti
QUOTE(Shliopke @ 2008 07 03, 14:12)
g.gif niu ir kaip efektas?
Tai tas misinys Kurdiumovo arbatele vadinamas ar kaip?

Nezinau neturiu su kuo palyginti,tai gal gerai ,kad trasu nereikia pirkti ir siaip ta arbatele,tik mulciuotiems darzams,nes paprastam gali netureti jokio poveikio 4u.gif
Va mano agurkeliai ,tik reikia apmulciuoti dar karta...Valgyti pradejome juos labai anksti,tik va ,kai audros buvo nedengti buvo,tai lapus visus suplese,galvojau ,kad neatsigaus ,bet va ziuriu jau vel pradeda agurkeliai augti drinks_cheers.gif
Papildyta:
ir dar http://www_peticija_lt/visos/1556
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *GREISI*: 03 liepos 2008 - 14:21
QUOTE(*GREISI* @ 2008 07 03, 14:28)
Nezinau neturiu su kuo palyginti,tai gal gerai ,kad trasu nereikia pirkti ir siaip ta arbatele,tik mulciuotiems darzams,nes paprastam gali netureti jokio poveikio 4u.gif
Va mano agurkeliai ,tik reikia apmulciuoti dar karta...Valgyti pradejome juos labai anksti,tik va ,kai audros buvo nedengti buvo,tai lapus visus suplese,galvojau ,kad neatsigaus ,bet va ziuriu jau vel pradeda agurkeliai augti drinks_cheers.gif
Papildyta:
ir dar http://www_peticija_lt/visos/1556

Pasirasiau peticija 4u.gif

Gero vakaro visoms
Atsakyti
As dabar sedziu ir mastau,ar kartais nepriklauso nuo LT regiono tas mulciavimas,pvz musu kraste niekas niekada nemulciavo,nei lauke,nei siltnamy ax.gif
Atsakyti
Pas mus taip pat ne. Aš čia šiemet sodyba.org prisiskaičiau. Mamai vis irgi sakau apsimulčiuok šiltnamius, veikt neturi ką-kiek laiko ten laistant ir ravint. Tai kol pas mane neatvažiavo pažiūrėt, neklausė. Dabar jau užsikabliavo.
Atsakyti
QUOTE(Shliopke @ 2008 07 07, 13:07)
As dabar sedziu ir mastau,ar kartais nepriklauso nuo LT regiono tas mulciavimas,pvz musu kraste niekas niekada nemulciavo,nei lauke,nei siltnamy ax.gif

Sunku atsakyti vienu sakiniu,visa zemdirbyste apskritai nera ekologiska,nes tai zmogus ja sukure.........Kaip auginti darzoves yra daugybe budu,kekvienas renkasi jam labiau priimtina.Apsimulciuoti visus darzus yra nelengvas darbas,bet paskui gali atsipusiti,taip ir dirvozemis kitiems metams pasitresia.Tiesa seniau zmones neturejo ir tu dabar perkamu visokiu trasu,bet isisverte...del mulciavimo ,juk gamtoje nera nieko pliko,nes tai yra nenaturalu.Nu as ne biologe doh.gif sodyba org.,tinklalapyje aiskinama apie visus situos dalykus.Tarkim plika dirva smarkus lietus pavercia kieta pluta,reikia paskui purenti zeme,o kai apmulciuoji,nieko daryti nereikia thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*GREISI* @ 2008 07 07, 13:09)
Sunku atsakyti vienu sakiniu,visa zemdirbyste apskritai nera ekologiska,nes tai zmogus ja sukure.........Kaip auginti darzoves yra daugybe budu,kekvienas renkasi jam labiau priimtina.Apsimulciuoti visus darzus yra nelengvas darbas,bet paskui gali atsipusiti,taip ir dirvozemis kitiems metams pasitresia.Tiesa seniau zmones neturejo ir tu dabar perkamu visokiu trasu,bet isisverte...del mulciavimo ,juk gamtoje nera nieko pliko,nes tai yra nenaturalu.Nu as ne biologe doh.gif  sodyba org.,tinklalapyje aiskinama apie visus situos dalykus.Tarkim plika dirva smarkus lietus pavercia kieta pluta,reikia paskui purenti zeme,o kai apmulciuoji,nieko daryti nereikia thumbup.gif

nu jo,dirvoje sutinku,o kaip gaunasi kai siltnamy,juk vejas nepavercia zemes pluta ax.gif
O plius kai mulciuojat siaudais,tai is kur ta dregme laikosi,juk siáudai juk sausi g.gif ,nu mano galva kazkaip nenesa..
O pagrinde kokias darzoves mulciuojat,negi visa darza blink.gif ,pradedant morkom ir baigiant bulvem ar kaip ten gaunasi po galais g.gif
Ar tik mulciuojat lauko at siltnamo agurkus ir pomidorus,plius paprika ax.gif
Nu jus man koki puslapi apie tai atmeskit ar kaip kitaip apsvieskit biggrin.gif ,sako girdejau kad varpai skamba,tik nzn kurioj baznycioj lotuliukas.gif

Neesu as ir jokia agronome,nors esu baigusi zemke ax.gif ir kakzaip mano atmintis neatgamina nieko apie mulciu biggrin.gif ,vadinasi blogai klausiau agronomijos paskaitas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Shliopke @ 2008 07 07, 15:35)
nu jo,dirvoje sutinku,o kaip gaunasi kai siltnamy,juk vejas nepavercia zemes pluta ax.gif
O plius kai mulciuojat siaudais,tai is kur ta dregme laikosi,juk siáudai juk sausi g.gif ,nu mano galva kazkaip nenesa..
O pagrinde kokias darzoves mulciuojat,negi visa darza blink.gif ,pradedant morkom ir baigiant bulvem ar kaip ten gaunasi po galais g.gif
Ar tik mulciuojat lauko at siltnamo agurkus ir pomidorus,plius paprika ax.gif
Nu jus man koki puslapi apie tai atmeskit ar kaip kitaip apsvieskit biggrin.gif ,sako girdejau kad varpai skamba,tik nzn kurioj baznycioj lotuliukas.gif
Neesu as ir jokia agronome,nors esu baigusi zemke ax.gif ir kakzaip mano atmintis neatgamina nieko apie mulciu biggrin.gif ,vadinasi blogai klausiau agronomijos paskaitas biggrin.gif

http://lt.wikipedia....ki/Mulčiavimas ax.gif apšvietimas hihihi.gif
Atsakyti
Sveikos, jaunosios daržininkės. Rašau į Jūsų forumą pirmą kart, nes esu dar "naujokė".Noriu ir aš pasidalinti savo patirtimi.Šiltnamį jau turiu apie 15 metų.Auginu pomidorus, agurkus, paprikas, salotas ir ridikėlius. Nakčiai visada šiltnamį uždarau, kad nebūtų per didelis temperatūros skirtumas. Daržoves šiltnamyje laistau tik su nešaltu, saulėje laikytu vandeniu. Geriausia laistyti vakare, kai saulė ne taip kaitina ir vanduo ne taip greitai išgaruoja. Kai pasodinu daigelius ir jie prigyja porą kartų palaistau su granuliuotu superfosfatu, ištirpintu vandenyje. Pirmą kartą girdžiu kad pomidorus sodina gulsčius. Visada labai gerai , galima sakyti negailestingai nuskabau pomidorų lapus iki pat pirmųjų pomidorų kekės (nuo apačios). Kuo mažiau lapų , tuo daugiau maisto medžiagų lieka patiems pomidorams, tuo didesni jie auga. Derliumi nesiskundžiu. Gero jums derliaus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(irenaa3 @ 2008 07 07, 19:41)
Sveikos, jaunosios daržininkės. Rašau į Jūsų forumą pirmą kart, nes esu dar "naujokė".Noriu ir aš pasidalinti savo patirtimi.Šiltnamį jau turiu apie 15 metų.Auginu pomidorus, agurkus, paprikas, salotas ir ridikėlius. Nakčiai visada šiltnamį uždarau, kad nebūtų per didelis temperatūros skirtumas. Daržoves šiltnamyje laistau tik su nešaltu, saulėje laikytu vandeniu.  Geriausia laistyti vakare, kai saulė ne taip kaitina ir vanduo ne taip greitai išgaruoja. Kai pasodinu daigelius  ir jie prigyja porą kartų palaistau su granuliuotu superfosfatu, ištirpintu vandenyje. Pirmą kartą girdžiu kad pomidorus sodina gulsčius. Visada labai gerai , galima sakyti negailestingai nuskabau pomidorų lapus iki pat pirmųjų pomidorų kekės (nuo apačios). Kuo mažiau lapų , tuo daugiau maisto medžiagų lieka patiems pomidorams, tuo didesni jie auga. Derliumi nesiskundžiu. Gero jums derliaus thumbup.gif

Sveika papildžius daržininkių gretas 4u.gif blink.gif o aš girdėjau,kad geriausiai laistyt dieną,kad
iki vakaro apdžiūtų lapai ir vaisiai,jeigu ant jų patenka vanduo g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo PERLEN: 07 liepos 2008 - 18:02
QUOTE(PERLEN @ 2008 07 07, 20:01)
o aš girdėjau,kad geriausiai laistyt dieną,kad
iki vakaro apdžiūtų lapai ir vaisiai,jeigu ant jų patenka vanduo g.gif


nu šiaip aš lygiai taip pat esu girdėjusi. ax.gif kad laistyti šiltnamį geriausia iki pietų
Atsakyti
QUOTE(Shliopke @ 2008 07 07, 14:35)
nu jo,dirvoje sutinku,o kaip gaunasi kai siltnamy,juk vejas nepavercia zemes pluta ax.gif
O plius kai mulciuojat siaudais,tai is kur ta dregme laikosi,juk siáudai juk sausi g.gif ,nu mano galva kazkaip nenesa..
O pagrinde kokias darzoves mulciuojat,negi visa darza blink.gif ,pradedant morkom ir baigiant bulvem ar kaip ten gaunasi po galais g.gif
Ar tik mulciuojat lauko at siltnamo agurkus ir pomidorus,plius paprika ax.gif
Nu jus man koki puslapi apie tai atmeskit ar kaip kitaip apsvieskit biggrin.gif ,sako girdejau kad varpai skamba,tik nzn kurioj baznycioj lotuliukas.gif

Neesu as ir jokia agronome,nors esu baigusi zemke ax.gif ir kakzaip mano atmintis neatgamina nieko apie mulciu biggrin.gif ,vadinasi blogai klausiau agronomijos paskaitas biggrin.gif


Pagrindiniai sodo augalų ”priešai”- grybinės ligos ir vabzdžiai. Sveikame natūraliame sode nei vieni, nei kiti jokios juntamos žalos padaryti negali. Jeigu sodas mulčiuojamas - jame negali gyventi nei miltligės, nei rauplių ar kitų ligų sulėlėjai. Priežastis čia paprasta: daug organiką skaidančių bakterijų gamina antibiotikus, stabdančius patogeninių grybelių vystymąsi arba visai juos sunaikina, apie tai jau buvo rašyta. Reikia tik stengtis, kad šie naudingi mikrobai nuolat turėtų maisto - šviežios organikos. Be to, augalai ir patys turi apsauginius mechanizmus. Jeigu jie stiprūs- jokia liga jų nepriveiks. O kad būtų stiprūs - (kiek galima tą patį kartoti?) reikia vadovautis gamtoje egzistuojančia tvarka.
http://www.sodyba.org/
o va čia labai daug informacijos thumbup.gif
Atsakyti