Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

QUOTE(ilja @ 2008 07 01, 22:13)
Pabaigiau šiandien ravėt savo džiungles  clap.gif Tarpuose tarp paprikų prisėjau špinatų, us skanios salotos su pomidorais essen.gif:

pas mane darže,tai žemuoginiai špinatai prisisėja.Sako labai sveika širdininkams žemuoginių špinatų uogos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2008 07 01, 22:28)
pas mane darže,tai žemuoginiai špinatai prisisėja.Sako labai sveika širdininkams žemuoginių špinatų uogos? g.gif

dėl uogų, tai nieko nesu girdėjus, bet pačiuose lapuose tai labai daug geležies yra smile.gif pamėgo mūsų šeima juos ax.gif
Atsakyti
Na as tai tarp papriku krapu prisejau, lauke visi nuamaravo.Opaprikas tai dvi geltonas plastakos dydzio jau nuskyniau thumbup.gif Ir juodieji pomidorai jau raudonuoj ar geltonuoja, na vienu zodziu jau neilgai belaukti thumbup.gif
Papildyta:
Beje o koks skonis tu spinatu ir kaip juos pagaminti kad skanu butu g.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2008 07 01, 21:28)
pas mane darže,tai žemuoginiai špinatai prisisėja.Sako labai sveika širdininkams žemuoginių špinatų uogos? g.gif

Tos uogytės labai kraują stiprina. Pas mamą nuvažiavus vis porą saujų suvalgau. O špinatus tai salotom naudoju
Atsakyti
QUOTE(dziuditb @ 2008 07 01, 22:37)
Beje o koks skonis tu spinatu ir kaip juos pagaminti kad skanu butu g.gif

Nu skonį tai sunku nusakyt, net nelabai ir mokėčiau ax.gif O naudoju salotoms, labai skanu su pomidorais, taip pat kepu kiaušinienę su jais. NIam niam, apsivalgymas essen.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2008 07 01, 22:06)
viskas,rudenį eisiu į bendrovės laukus-šiaudų.kaip patiko,man mulčias iš šiaudų. wub.gif
šiandien jau pamačiau rausvą pirmą pomidoriuką šiltnamyje.Pirmi metai tiek užderėjo pomidorų. doh.gif O agurkai pasipylė kaip iš kibiro. blush2.gif

gerai...nei tankiai laistyti,nei raveti vacation1.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaima @ 2008 06 30, 12:42)
Labutis  4u.gif

Vis paskaitinėju , kaip jums sekasi  ax.gif  turiu problemėlę  doh.gif mano šiltnamį užpuolė skruzdės kaip išnaikint ???? Gal kokių liaudiškų priemonių žinot  ax.gif
Būsiu dėkinga už jūsų mintis  4u.gif  blush2.gif

Vakar kaip tik kaimyne pasake buda kaip naikinti skruzdes, reikia mieles sumaisyti su trupuciu cukraus ir siek tiek parauginus supilti i skruzdelyna. Pati dar nebandziau, bet sako veiksminga smile.gif
Atsakyti
Sveikos ,mūsų daržą taip pat skruzdės užpuolė.Ale tiek,kad su vežimu vežk blink.gif .
Atsakyti
QUOTE(Daivike. @ 2008 06 27, 16:50)
Neapsidulkina žiedas ir neužsimezga vaisius, todėl pagelsta ir nukrenta.



Aš tai saldžiu vandeniu pakrapiju agurkus- taip mama sakė, kad vabzdžių daugiau atskrenda, o bitės pirmos. Pabandykit, gal ir jums padės.
Atsakyti
Gal kas zinote, kas atsitiko mano agurkams, gelsta lapai g.gif tuos pageltusius nuskinu, kita diena vel pradeda kitas geltonuoti. Patresiau su trasomis skirtomis agurkams, laistau kas 2-3 d. Ar cia liga, ar ka ne taip darau. Auga siltnamyje, veisle Rodniciok ir libela verysad.gif help.gif
Atsakyti
O ka daryti paprikoms, kad augtu? Jos tokio pat dydzio kaip ir pasodinau pries pusantro menesio sad.gif jau ir maziuka vaisiuka uzmezge, bet tokios susisuke, pagelte... norisi biski patemti, kad paaugtu. Ir agurkai siemet prastai auga sad.gif
Atsakyti
4u.gif Lorettta, ačiū už mintį dėl skruzdų, eisiu šiandien mielių pirkt ...

Niekaip nesuprantu kas darosi pomidorams , suka lapus nors tu ką. Tręšti jau senai nebetręšiau tai pertręšimo variantas atkrenta, vėdinimas irgi geras g.gif vabaliukų jokių nematau doh.gif

Paprikos nelabai jau ir auga, bet užtai pats augaliukas būdamas poros sprindžių , turi tris dydelias paprikas pasiauginęs doh.gif pririšau, nes nebelaiko griūva doh.gif
Atsakyti