Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

QUOTE(Vaima @ 2008 07 01, 09:43)
doh.gif nu tai aš tada  nupušus su savo laistymu, kas trečią , ketvirtą vakarą laistau  doh.gif

Ačiū už skruzdų naikinimo būdus, su  uošvienyte juokėmės nupirksiu porą kg cukraus ir išvesiu takelį  ant acfalto.......

Siaip tai pomidorus geriausia laistyti kas 10 dienu,bet labai gausiai.O skruzdes pas mus jos visu doh.gif .Siltnamyje nebuvo,bet kai lijo ,tai persikele i ji.Tai pridejau druskos.Pakapstyk ar amaru ten nera,nu dabar lygtais maziau.O siaip pomidoru sakeles tegul guli prie iejimo,ar salia pomidoru.
Atsakyti
Na o pas mane tai, dziungles siltnamyje, gaila buvo lauzyti kai buvo ziedeliu uzuomazgos, tai dabar uzaugo daug stiebu, ir stai kas gavosi doh.gif blink.gif
http://i072.radikal....3c766555b44.jpg
itariu ir kad per daug isgenejau unsure.gif
o cia is kitos puses, vaikams zemuogyciu pasodinau
http://i016.radikal....b866c51b3fe.jpg
prie iejimo gelytes smile.gif
http://i023.radikal....0b0a825ab41.jpg

O siaudai, tam kad sulaikytu dregme? g.gif
Atsakyti
mano paprikas buvo uzpuole amarai,pradejo lapai suktis,tai nupurskiau ACTARA,laaabai veiksminga,tai ne tik uzsikretusias parikas purskiau,bet visa siltnami,pomidorus,agurkus,net roze,kuria lauke amarai uzpuole nupurskiau,na ir ka jis manot,viskas ciki atrodo.Liaudisku priemoniu tam dalykui tikrai nerasit,kad jie kojas uzverstu

Shliopke,
Ačiū už patarimą reikės pamėginti ir man nupurkšti su ACTARA.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ing: 01 liepos 2008 - 15:00
QUOTE(Bitulka @ 2008 06 30, 12:37)
HELP!!!!! mergaites papriku augintojos unsure.gif  Pirmus metus auginu paprika ir nezinau kokiu budu noksta raudonoji paprika g.gif  Jau nemazai primegztu yra, bet jos visos zalios verysad.gif jauciu, kad mane su seklom isdure cray.gif Kai sejau ant pokelio buvo ir nupaisyta ir parasyta, raudonoji papsrika, o dabar paprikos vos ne kumscio dydzio, o visos zalios unsure.gif
Papasakokit man prasau kaip ten su jom buna g.gif



Kaip kazkas jau rase, paprikos ilgokai "stovi" zalios. o paskui pradeda lyg juoduoti ir tik po to jau raudonuoja. As kaip tik dar si pavasari sedama ant pokelio paskaiciau, kad maistui tinka ir tada kol dar zalios. Taip, kad kantrybes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kubilina @ 2008 07 01, 15:55)
Kaip kazkas jau rase, paprikos ilgokai "stovi" zalios. o paskui pradeda lyg juoduoti ir tik po to jau raudonuoja. As kaip tik dar si pavasari sedama ant pokelio paskaiciau, kad maistui tinka ir tada kol dar zalios. Taip, kad kantrybes  mirksiukas.gif


Sirdingai dekoju mergaites aciuks.gif nuraminot mane karsta.gif nes jau buvau nusigandus ir supykys, kad ne tas seklas pakiso mad.gif
Atsakyti
Po šiaudais žemė labai ilgai išlieka drėgna. Dar būčiau galėjus nelaistyti, bet buvau dilgėlių užsiraugusi, tai reikėjo sunaudoti. Man tie šiaudai tai neišpasakytas gėris, apsodinai šiltnamį ir ateini pažastėlių palaužyt, prie virvutės aprišt-nei ravėt nereik. Rudenį reikės važiuot į kaimą šiaudų maišus prisikišt ir namo tempt.
Atsakyti
QUOTE(crocus @ 2008 07 01, 19:10)
Po šiaudais žemė labai ilgai išlieka drėgna. Dar būčiau galėjus nelaistyti, bet buvau dilgėlių užsiraugusi, tai reikėjo sunaudoti. Man tie šiaudai tai neišpasakytas gėris, apsodinai šiltnamį ir ateini pažastėlių palaužyt, prie virvutės aprišt-nei ravėt nereik. Rudenį reikės važiuot į kaimą šiaudų maišus prisikišt ir namo tempt.

as po kol kas su zole,va kita meta siaudu gal turesiu...
As irgi pagailejau kirpti,tai miskas gavosi,bet viltis visada turi 2stiebus..........
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *GREISI*: 01 liepos 2008 - 18:46
Cia sitoje nuotraukyteje, matosi nulauzitos pamidoru sakeles ir po pomidorais paliktos ant zemes, sakykite ar ju nesurenkate ir paliekate?
O kaip su siaudais rudeni, kai nebera pomidoru, tuos siaudus nuimate ir ismetate ar darote ka nors? smile.gif
Atsakyti
Mano šiltnamis dar nežiemojo. Tai dar bus matyt ką darysiu
Atsakyti
QUOTE(Vikauoga @ 2008 07 01, 20:23)
Cia sitoje nuotraukyteje, matosi nulauzitos pamidoru sakeles ir po pomidorais paliktos ant zemes, sakykite ar ju nesurenkate ir paliekate?
O kaip su siaudais rudeni, kai nebera pomidoru, tuos siaudus nuimate ir ismetate ar darote ka nors? smile.gif

nulauziu ir palieku....palieku per ziema,ne kas is ju lieka.Darau visokius raugalus,du kartus siemt mulciavau susitraukia viskas ir pavirsta kaip i zemele...ir dar ten siltnamyje auga ir cukinijos ir cesnakai........ po pamidorais.
Atsakyti
viskas,rudenį eisiu į bendrovės laukus-šiaudų.kaip patiko,man mulčias iš šiaudų. wub.gif
šiandien jau pamačiau rausvą pirmą pomidoriuką šiltnamyje.Pirmi metai tiek užderėjo pomidorų. doh.gif O agurkai pasipylė kaip iš kibiro. blush2.gif
Atsakyti
Pabaigiau šiandien ravėt savo džiungles clap.gif Tarpuose tarp paprikų prisėjau špinatų, us skanios salotos su pomidorais essen.gif:
Atsakyti