Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynos be tėvų

Tokia situacija, kad ne vienas iš tėvų negali dalyvauti krikštynose, o vaikutį norisi pakrikštyti. Kaip tai būtų galima padaryti?

Gali dalyvauti teta, močiūtė, dėdė.
Atsakyti
O vėliau tėvai neužprotestuos, jog krikštijote be jų sutikimo?
Atsakyti
Mano pusbrolis buvo pakrikstytas nedalyvaujant tevams (nei tevui, nei motinai), taciau su ju zinia. O krikstynu fakto uzprotestuoti nebus galima. Jei pakrikstytas, tai pakrikstytas.
Atsakyti
Mane krikstijant tevai nedalyvavo wink.gif Labai bijojo valdzios, tai i mazute, uz miesto esancia baznytele mane nusiveze vien kriksto tevai. Jokiu problemu nebuvo thumbup.gif Baznycios knygoje padarytas irasas, kad esu pakrikstyta ir uzgincyti negalima schmoll.gif Praeita vasara tekejau, tai mama buvo nuvaziavusi ir is kunigo gavo kriksto pazymejima- jokiu problemu nekyla
Atsakyti
Tikrai galima smile.gif
Atsakyti
Galima, bet tikrai tai patarčiau tai daryt ne be tėvų žinios !!!
Atsakyti
Kaip isvis galima galvot apie krikstynas be tevu zinios?! Jei tureciau vaika, kuri be mano zinios kas pakrikstytu, tai jo koja daugiau i mano namus nezengtu, ir nesvarbu, ar teta, ar dede, ar mociute butu...
Atsakyti
Sovietiniais metais močiutė visus anūkus pakrikštijo nei tik nedalyvaujant, bet ir nežinant tėvams. Negirdėjau, kad būtų kilęs koks konfliktas šeimoje. Mat laikai tokie buvo...
Atsakyti
Labas rytas. Aš ne sakiau, kad be tėvų žinios. Jie žinos. Neprieštaraus. Tik nedalyvaus.
Atsakyti
Jei tėvai žino ir neprieštarauja, tai tada jokių kliūčių. thumbup.gif
Atsakyti
Per krikštynas svarbiausias vaidmuo tenka krikštatėviams - juk jie Dievo akivaizdoje įsipareigoja rūpintis krikštavaikiu, auklėti jį doru kataliku ir t.t. Tad jei tėvai neprieštarauja, galima krikštyti tik su krikštatėviais.
Atsakyti
samoningai dalyvavau dviejuose krikstynuose - savo dukterecios laip krikstamote ir sunu kai krikstijome. Pries ceremonija yra daromas irasas baznycios knygoje ir tenai turi pasirasyti abu krikstateviai ( is musu ir pasu prase) bei vienas is tevu.
Atsakyti