Įkraunama...
Įkraunama...

Vaisius "nusileido"

kaip suprast skausmingai trumpeja g.gif ? nes man va irgi buna taip sudurs kazkur ten giliai kad jetau doh.gif o ypac tada kai lelius muistos
Atsakyti
QUOTE(jauna nestuke @ 2008 04 05, 11:19)
kaip suprast skausmingai trumpeja  g.gif ? nes man va irgi buna taip sudurs kazkur ten giliai kad jetau  doh.gif o ypac tada kai lelius muistos

nu ta prasme strenas lauzia,per pilwo apacia atrodo kad kartais kaip peilis pereina,ir gimda labai apsitraukineja,o kaklelis labai letai trumpeja,o tenka sitaip kest,kartais atrodo kad jau belekiek kartu turejo atsidaryt verysad.gifo buna kad kai lelius mujstos tai pajudet bijau kaip skauda,bet sako taip buna.....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meskiniukas: 06 balandžio 2008 - 10:16
sveikos, pagal teorija pirmas lelius turetu nusileisti 2 sav. pries gimima. o antras gali ir saremiu metu nusileisti - normalu. man jau 41-ma savaite eina, bet kleckutis nesistato i dubeni :/
Atsakyti
o koks jausmas kai vaikelis isistato i dubeni nes pirmas lelius ir zinokit kaip katik iskepta mamyte nelabai daug ka zinau doh.gif g.gif nestuke.gif

labanakt 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamyciuke20: 27 balandžio 2008 - 23:30
sveikos mamytes,
norejau pasitikslinti ar tiesa, kad kai leliukas nusileidzia pasidaro lengviau vaikscioti ir kvepuoti?
as tai kai vos laiptais palipu , galvoju tuoj imsiu ir uzdusiu..... verysad.gif verysad.gif
nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Geneve @ 2008 04 28, 13:54)
sveikos mamytes,
norejau pasitikslinti ar tiesa, kad kai leliukas nusileidzia pasidaro lengviau vaikscioti ir kvepuoti?
as tai kai vos laiptais palipu , galvoju tuoj imsiu ir uzdusiu..... verysad.gif  verysad.gif
nestuke.gif


Aha, pasidaro kur kas lengviau. Tik man nusileido ne dvi savaites o du menesiai pries gimdyma. Tai iki gimdymo dar paaugo jis taip, kad vel spejau pajust dusuliu "dziaugsmus". biggrin.gif
Atsakyti
sveikutes,as cia isvis zalia,net nzn ar tas mano pilvas aukstai ar zemai,nusileides ar ne.mane visa nestuma kankina rugstys,remuo,o su kvepavimu tai kaip ir nebuvo jokiu problemu visame nestume g.gif gal yra kitu pozymiu suzinoti ar nusileido ar ne tas leliukas g.gif blush2.gif
Papildyta:
beja tas nusileidimas,tai cia tas pats isistatymas galvutes igimdos takus??? ar cia 2 skirtingi dalykai? tongue.gif blush-anim-cl.gif
Atsakyti
dar snd buvau pas gine,tai dar galvute neisistacius vuvo,bet gine sake nevisom isistato,kitom tai atsitinka tik per gimdyma g.gif biggrin.gif
Atsakyti
man tai buna ,atsikeli ryte,o pilvas zemai .zemai,drauge sako ,ziurek kad ansciau nepagimdytum,o kita diena pilvas vel aukstai ir vel kvepuoti sunku ,sunku nestuke.gif
Atsakyti
Nieko nepajutau schmoll.gif
Atsakyti
o kaip atskirt kai vaisius nusileidzia.... nes jau turetu nusileist bet kazkaip labai letai slenka blush2.gif
Atsakyti
o mum pilvukas nusileido praeita sav, t.y. iki gimdymo likus 2 sav. daktaras mum siap pasake, o ir i tuoleta pradejau daugiau begioti smile.gif
Atsakyti