Įkraunama...
Įkraunama...

Vaisius "nusileido"

Jau buvau siandien sustresavus
33 sav.o atrodo , kad tikrai pilvas jau zemai - tiesiog gyvenimas prasviesejo ...
Bet paskaiciau postus ir nusiraminau - galima dar ilgai nešioti ir po pilvo nusileidimo thumbup.gif
Atsakyti
Mano mazyle nusileido zemyn pacioj 7 menesio pabaigoj, o gime 41 savaite, nors gydytojai sake, kad po nusileidimo gali gimti bet kada
Papildyta:
Tiesa, ta nusileidima man patvirtino gydytojai ziureje per echoskopa
Atsakyti
Mano mazylis jau nuo 5,5 men galvute zemyn ir nebesivercia atgal. Tai labai anksti apsiverte... 4u.gif
Atsakyti
Na, mano pilvinukas apsivertes zemyn galva jau nuo 28sav. mazdaug, o nusileido i dubeni mazdaug 36sav., bet dar judejo aukstyn zemyn, o vakar gine pasake, kad jau visiskai isistates i dubens kaulus, taigi nuo 37sav. su trupuciu.
ir jau matosi aiskiai vizualiai, nes pilvas zemiau ir babba kitaip issivertusi! biggrin.gif
Ir pociuciai labai jau pasikeite: jauciu toki durianti skausma beveik maksty, ir spardosi jau nebe i sonkaulius, o zemiau. lotuliukas.gif
Atsakyti
Kai buvau echoskope 35 sav., tai sake,kad vaisius jau nusileides. Nu bet uzvakar nakti jauciu,kad mano mazius kazkaip sukasi ir ryte pilvas nusileido zemiau, bent jau man jis kabo zemiau... g.gif
Po tokio nusileidimo vieni daktarai pranasauja,kad vaikas gali gimti 3 sav laikotarpy ... blink.gif
O man gimdymo terminas jau rytoj!!! doh.gif Jau visai nebesuprantu kaip bus ir kaip apskaiciuoti ta tikraji gimdyma... doh.gif Pagal echo tai tureciau savaite veliau pagimdyti... g.gif
Atsakyti
Kažkur 3 sav. prieš gimdymą 4u.gif
Atsakyti
nusileido 36 sawaite kai suejo,daba 36 ir 5 d ir jau paruosiamieji ramybes neduoda,o pastebejau kai kelnes dejaus lotuliukas.gif gi ziuriu mano ''kelniu klynas kaba'' o jau i tulika kaip waro blink.gif
Atsakyti
Mano dar nenusileidęs, balatuoja, 39 sav., ax.gif gal prieš pat gimdymą, kaip antras vėliau?
Atsakyti
busimos mamytes ir esamos,gal apswiestumet mane,nes su pirma man taip nebuwo blush2.gif ,nuo wakar ruswos gleiwes eina,pilwukas pries dwi sawaites nusileido,o jau kaip kamuoja paruosiamieji tai uzpraeita wisa nakti prawerkiau kaip skaudejo cray.gif cray.gif nors wakar sake kad kaklelis dar apie du cm ir 1cm praleidzia...ar buwo kam tokie skausmai ir po kiek laiko jei taip tikri saremiai prasidejo? unsure.gif nes as jau nebesuprantu ,jei tokie paruosiamieji skausmingi,tai po galais kada man i ta ligonine waryt,jau nebezinau cray.gif
Atsakyti
QUOTE(meskiniukas @ 2008 04 01, 12:23)
busimos mamytes ir esamos,gal apswiestumet mane,nes su pirma man taip nebuwo blush2.gif ,nuo wakar ruswos gleiwes eina,pilwukas pries dwi sawaites nusileido,o jau kaip kamuoja paruosiamieji tai uzpraeita wisa nakti prawerkiau kaip skaudejo cray.gif  cray.gif nors wakar sake kad kaklelis dar apie du cm ir 1cm praleidzia...ar buwo kam tokie skausmai ir po kiek laiko jei taip tikri saremiai prasidejo? unsure.gif nes as jau nebesuprantu ,jei tokie paruosiamieji skausmingi,tai po galais kada man i ta ligonine waryt,jau nebezinau cray.gif

kur jus mamytes unsure.gif
Atsakyti
Sveika 4u.gif
Pagal mane, tai tau jau laikas į ligoninę ax.gif
Aš atvažiavau į ligoninę irgi tik su 2 cm, o po 8 val jau turėjau puikią dukrytę wub.gif
Bet kokiu atveju, geriau pasikonsultuok su gydytoja, o jei neramu paprasyk, kad paguldytų į ligoninę, tarp medikų bus ramiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Laki @ 2008 04 02, 12:30)
Sveika  4u.gif
Pagal mane, tai tau jau laikas į ligoninę ax.gif
Aš atvažiavau į ligoninę irgi tik su 2 cm, o po 8 val jau turėjau puikią dukrytę wub.gif
Bet kokiu atveju, geriau pasikonsultuok su gydytoja, o jei neramu paprasyk, kad paguldytų į ligoninę, tarp medikų bus ramiau smile.gif

kad sako toks tawo nestumas,tokie paruosiamieji,ir wis waikstau dar nestuke.gif o terminas 04.15.kad tas kaklelis nenori judintis blink.gif labai jau letai ir skausmingai jis trumpeja verysad.gif
Papildyta:
o kazi kaip weikia karsta wonia? blush2.gif
Atsakyti