Įkraunama...
Įkraunama...

Vaisius "nusileido"

Man nusileido prieš porą dienų, t.y. apie 38 sav.
Pajutau kad galiu sėdėti tik išsižergus biggrin.gif Kitaip spaudžiasi pilvelis.
Atsakyti
o man visai nenusileido pilvelis nestuke.gif bet 2 savaitem anksciau pagimdziau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gedrule @ 2007 09 25, 21:41)
o man visai nenusileido pilvelis nestuke.gif  bet 2 savaitem anksciau pagimdziau ax.gif

o man leliukas nenusileido iki pat gimdymo. Pagimdziau 3 dienom veliau nei nustatyta. Saremiu metu, akusere vis klause, ar jau nusileido blink.gif nieko nejauciau ir nezinojau, kaip ka turiu pajausti g.gif pries pat "didiji darba", ji mane ruose apie 20min, dariau ivairiausius "pratimus'- labai jai dekinga. Tik dabar suprantu, kokie svarbus buvo jos nurodymai, nors tada labai pykau smile.gif
Atsakyti
Nusileidžia individualiai man atrodo... Skaičiau kažkurioj knygoj apie nėštumą, kad kad gali ir prieš 3sav nusileisti, o gali tik per gimdymą 4u.gif
Atsakyti
o man jau 37 sav.ir aš nesuprantu ar tas pilvas jau nusileidęs, ar ne... unsure.gif
Atsakyti
Man gimdymo terminas 27d. Dabar yra 39sav ir 3d. Bet vaikiukas dar labai aukstai ir gimdymo takai net nesiruosia gimdymui schmoll.gif . kadangi turiu bedu su spaudimu, man gyd. sake, kad neleis pernesiot vaikiuko. Tik beda ta, kad skatinti tokioj situacijoj irgi rizikinga. tai jei iki 27d nenusileis, laukia cezaris... blink.gif Tada ir suzinosiu, kas sutrukde mano mazylei nusileisti zemyn wub.gif
Atsakyti
Man jau nusileido. Is pradziu pasirode,kad pilvas lyg pamazejo (ziurint is virsaus), pajauciau kad ne taip spardo sonkaulius ir spaudzia skarndi. Galiu daugiau pavalgyti.
Klausiau akuseres tai sake,kad gimdoma praejus mazdaug 3 savaitem po nusileidimo.
Atsakyti
man nusileido kažkur 37 sav. rolleyes.gif dabar jau lygiai 39 sav., taigi, laukiu savo leliaus pasirodymo bigsmile.gif 2.gif
Atsakyti
Kada tiksliai nusileido pilvas, nežinau, bet dabar jis jau nusileidęs. Iki gimdymo liko apie savaitę... taip norėtųsi, kad greičiau prasidėtų... labai noriu pamatyti savo spardūną (-ę) biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidavel @ 2007 12 16, 17:15)
o man jau 37 sav.ir aš nesuprantu ar tas pilvas jau nusileidęs, ar ne...  unsure.gif



atsakau pati sau lotuliukas.gif lotuliukas.gif dabar jau žinau, kad tada pilvas jau skaitėsi nusileidęs bigsmile.gif iki gimdymo liko 5 dienos, taigi ir aš laukiu kuo greičiau pasirodysiančio leliuko 2.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidavel @ 2007 12 31, 17:51)
atsakau pati sau  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  dabar jau žinau, kad tada pilvas jau skaitėsi nusileidęs  bigsmile.gif  iki gimdymo liko 5 dienos, taigi ir aš laukiu kuo greičiau pasirodysiančio leliuko  2.gif

Mums, žiūriu, panašiai gimdymas nusimato mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(violla @ 2007 12 23, 12:01)
Man jau nusileido. Is pradziu pasirode,kad pilvas lyg pamazejo (ziurint is virsaus), pajauciau kad ne taip spardo sonkaulius ir spaudzia skarndi. Galiu daugiau pavalgyti.
Klausiau akuseres tai sake,kad gimdoma praejus  mazdaug 3 savaitem po nusileidimo.

blink.gif tai man jau prieš savaitę nusileido? blink.gif
na o kaip turi atrodyti "nusileidęs" pilvas?

šiandien mano mažiukas atrodo nugaryte atsuko į mano pilvą hihihi.gif nes taip siaurai dabar matosi wub.gif
na pilvo forna iš viršaus - siaura rolleyes.gif
Atsakyti