Įkraunama...
Įkraunama...

Vaisius "nusileido"

Nusileidus pilvukui ir su pirmąją, ir su antrąją dukryte pagimdžiau po trijų dienų. Bet dabar net nejaučiu artėjančio gimdymo požymių. g.gif
Atsakyti
man pilvukas gera menesi pries gimdyma nusileido,taip kad labai individualu biggrin.gif tiesiog mano lialius i dubeni anksti nusileido ir ten lauke pasimatymo tongue.gif
Atsakyti
man ir nusileido,bet gydyt sako,kad tai individualu,kai paskaiciau ,kad po 2sav ,net siurpuliukai nubego..ankstoka
Atsakyti
QUOTE(violete @ 2007 08 21, 20:45)
man ir nusileido,bet gydyt sako,kad tai individualu,kai paskaiciau ,kad po 2sav ,net siurpuliukai nubego..ankstoka

aš tai jau ruošiuos. maža ką pasitvirtins. O ir pagal judesiukus paskaičiavus taip ir išeina ankščiau. doh.gif
Atsakyti
o man pilvukas nusileido penktadieni apie 6.30 gulejau sau rami ir bac 7.00 nubego vandenys ir 10.00 jau buvom keturiese wub.gif tiesa vyresnelis(tuo metu maziausias lotuliukas.gif ) ramiai namie miegojo su mociute biggrin.gif taip kad manau visom individualiai tai vyksta.beje pagimdziau 11 dienu anksciau biggrin.gif
Atsakyti
Man tai gydytoja kai paciupinejo pilvuka is karto pasake kad vaikutis nusileides, jau zemai tupi - liepe butinai dirza nesioti ir daugiau pagulineti (toki ramu rezima bet ne griezta gulima laikyti)..Man tada buvo 34sav..Aisku dar priedo man buvo tie dazni pilvuko sukietejimai tai diagnozeje parasyta gresiantis prieslaikinis gimdymas..As labai tikiuosi savo maziuka isnesioti bent jau iki 38sav schmoll.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rence25 @ 2007 08 23, 16:24)
Man tai gydytoja kai paciupinejo pilvuka is karto pasake kad vaikutis nusileides, jau zemai tupi - liepe butinai dirza nesioti ir daugiau pagulineti (toki ramu rezima bet ne griezta gulima laikyti)..Man tada buvo 34sav..Aisku dar priedo man buvo tie dazni pilvuko sukietejimai tai diagnozeje parasyta gresiantis prieslaikinis gimdymas..As labai tikiuosi savo maziuka isnesioti bent jau iki 38sav schmoll.gif  4u.gif


man irgi panasiai..... jau greit bus 35sav, bet vaikutis visai zemai.... vos paeinu kai pradeda kazkas pjauti apacioje, sake todel kad vaikutis viska lb uzspaudes yra. Ir kaklelis suminkstejes, ir pilvas kieteja, o taip noriu bent iki 37sav.isnesioti, tai gulineju, is namu negaliu net kojos iskelti:(
taip gerai butu jei kas pasidalintu patirtimi, gal kam taip buvo, ir kaip pasiseke isnesioti vaikuti ar teko vis delto gimdyti anksciau...? verysad.gif
Atsakyti
Mano pilvukas nusileido 34 savaičių, o pagimdžiau, tiksliau atliko Cezarį, 42 beveik verysad.gif .Pernešiojau. Kai nusileido pilvukas irgi tikėjausi neužilgo gimdyti.
Atsakyti
QUOTE(Teta Anna @ 2007 08 26, 10:22)
Mano pilvukas nusileido 34 savaičių, o pagimdžiau, tiksliau atliko Cezarį, 42 beveik  verysad.gif .Pernešiojau. Kai nusileido pilvukas irgi tikėjausi neužilgo gimdyti.

Na va, reiskias lb skirtingai.... As tai lb noreciau bent 38 sav isnesioti, tai lb saugausi, bet kas zino, kartais nepasitvirtina daktaru prognozes, ir gimsta daug veliau arba anksciau. Matyt gal jau koks likimas buna vaikeliams paskirtas, taip ir nutinka
Atsakyti
QUOTE(rasiuxxx @ 2007 08 26, 16:12)
Na va, reiskias lb skirtingai....  As tai lb noreciau bent 38 sav isnesioti, tai lb saugausi, bet kas zino, kartais nepasitvirtina daktaru prognozes, ir gimsta daug veliau arba anksciau. Matyt gal jau koks likimas buna vaikeliams paskirtas, taip ir nutinka

ax.gif
Atsakyti
Mano pilvukas nusileido 34 sav., bet kol kas nieko... 4u.gif
Atsakyti
na man jau uz keliu dienu bus 37sav,o nusileido vaikutis berods pries menesi, kaklelis irgi jau menesi suminkstejes, bet tikiuos kad pavyks isnesioti dar bent pora savaiteliu 4u.gif kazkaip cia gasdino tie gydytojai, bet tikiuos viskas bus ok bigsmile.gif
Atsakyti