Įkraunama...
Įkraunama...

Vaisius "nusileido"

O kaip pajust kad pilvas nusileido?
Atsakyti
Nesuprantu vieno dalyko šioje temoje: ar jūs kalbate apie momentą, kai vaikelis apsiverčia galvyte žemyn, t.y. užima tą padėtį, kurią išlaikys iki gimimo, ar apie tai, kad vaiko galvutė ima leistis į mažąjį dubenį, t.y. jis jau galutinai ruošiasi gimimui? Mano supratimu pastarasis reiškinys turėtų reikšti pilvelio nusileidimą, ar aš klystu? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2007 02 20, 20:00)
Mano supratimu pastarasis reiškinys turėtų reikšti pilvelio nusileidimą, ar aš klystu? smile.gif

mano irgi drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2007 02 20, 18:00)
Nesuprantu vieno dalyko šioje temoje: ar jūs kalbate apie momentą, kai vaikelis apsiverčia galvyte žemyn, t.y. užima tą padėtį, kurią išlaikys iki gimimo, ar apie tai, kad vaiko galvutė ima leistis į mažąjį dubenį, t.y. jis jau galutinai ruošiasi gimimui? Mano supratimu pastarasis reiškinys turėtų reikšti pilvelio nusileidimą, ar aš klystu? smile.gif

cia as turbut viska supainiojau....nieko apie tai nenusimanau...mano vaikelis vis dar sedi, is vis niekur nejuda....tai kai nusileis zemyn galvyte, jei nusileis...reiskiasi, po to dar zemyn pajudes ir tada pilvelis nusileis? aisku...
Atsakyti
As nieko nepajutau kai nusileido, o gal ir nenusilaido, niek man apie tai nieko nesake. lotuliukas.gif
Atsakyti
Net nežinau kada nusileido, nes jokio skirtumo nepajutau, tik apžiūros metu gydytoja pasakė, kad nusileidusi mano mergytė buvo.
Atsakyti
o man vis nenusileidzia pilvelis, nors jau 39 sav g.gif aisku, gal dar nelaikas, bet bijau, kad nestumas neuzsitestu.. ziuriu daugumai pora savaiciu pries gimdyma nusileidzia... blink.gif
Atsakyti
as nors vizualiai nelabai matau kad butu nusileides, taciau kad nusileido pajauciau - nebegrauzia is skrandzio kylancios rugstys ir atsigulus ant kairio sono sirdies nespaudzia. o nusileido 37 sav.

P.S. cia kalbu apie nusileidima i dubeni o ne apsivertima zemyn galva, nes apsiverte tai jau seniai....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Margareta: 23 balandžio 2007 - 16:46
QUOTE(ajuka @ 2007 04 23, 11:05)
o man vis nenusileidzia pilvelis, nors jau 39 sav g.gif aisku, gal dar nelaikas, bet bijau, kad nestumas neuzsitestu.. ziuriu daugumai pora savaiciu pries gimdyma nusileidzia... blink.gif

nesijaudink irnesakyk.gif aš irgi laukiau laukiau to nusileidimo kaip ženklo kad greit gimdysiu...ir nieko jis man nenusileido iki pat gimdymo lotuliukas.gif nors pats vaikutis jau buvo "nusileidęs" t.y. galvytė jau įsitvirtino. O gydytoja pasakė, kad mano pilvo presas geras, todėl ir nenusileidžia pats pilvas..na, to tiesiog nesimato
Atsakyti
sweikos busimos mamytes....man idomu ar wisos pajaucia kai pilwukas nusileidzia? as wa kiekwiena diena staipaus pries weidrodi ir ziuriu i pilwuka sawo ar kas pasikeite,bet wis toks pats.... g.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(welniukste @ 2007 04 25, 12:38)
sweikos busimos mamytes....man idomu ar wisos pajaucia kai pilwukas nusileidzia? as wa kiekwiena diena staipaus pries weidrodi ir ziuriu i pilwuka sawo ar kas pasikeite,bet wis toks pats.... g.gif  smile.gif


sakau as vizualiai tai nemaciau ir nematau kad jis butu nusmukes zemyn, taciau kad galvute isistato i dubeni gali pajusti...kvepuoti lengvaiu psidaro ir rugstys nebekyla...
Atsakyti
tai reiskia kad pas mane dar kolks neisistate,nes nes dar sonkaulius skauda....
Papildyta:
o beje mes pawasariniku laukiam ane kartu? smile.gif
Atsakyti