Įkraunama...
Įkraunama...

Vaisius "nusileido"

QUOTE(Adriana0814 @ 2009 02 05, 11:31)
sveikos nestuke.gif
Dar vakar rasiau,kad mano pilvukas dar ne nezeda leistis.Vakare su vyru nuvaziavome pas jo motina,nuveziau siuli,kad numegztu kojinytes busimam anukeliui thumbup.gif Uzejau i virtuve,o ji sako,kad mano pilvas jau gerokai nusileides.Nepatikejau,taciau pakelusi megztini pastebejau ,kad beveik nebematau bambos! lotuliukas.gif kviepuoti pasidare lengviau ,bet i tualeta varineja zymiai dazniau.Man dabar 37 savaite.Paryciui nubudau nuo pilvo tempimo(kaip pries menesines).Tai nutinka jau antra karta(praeitas buvo pries savaite).Gine israse magnio ir sake kad praeis,o jei ne -vaziuoti i ligonine g.gif Taciau manau kad tai tebuvo paruosiamieji saremiai ir i ligonine neskubejau.Tai tesesi nuo 5 iki 7 ryto,veliau praejo drinks_cheers.gif
Gal zinote kada man pagal tokius pozymius laukt vaikelio?Gimdymo terminas kovo 1d g.gif


Laba 4u.gif
Man tai taip gydytoja aiskino apie saremius... Paruosiamieji gali trukti ir kelias valandas. Pagrindinis pozymis, kuo jie skiriasi nuo tikru, tai - nereguliarumas. Tarkim paruosiamieji gali but kas 5, 10, 7 ir t.t. minutes. Tikri saremiai reguliariai dazneja, t.y. kas 10, 9, 8, 7, 6, 5minutes. kai saremiai buna kas 5-6minutes, ir tai tesiasi pora valandu - reikia vaziuot i ligonine (vaziuot i ligonine reikia: ir kai vandenys nubega: jei zali - skubiai, jei skaidrus - 2valandu begyje; arba pradedi kraujuoti)
Atsakyti
Man 28 savaite nusileido,pajauciau,nes pradejo remtis kojytem i sonkaulius,o gydytoja patvirtino ax.gif
Atsakyti
kai dariausi echo 36 savaiciu jau buvom nusileide.....ir pati taip galvojau,,,nes jau labai remes i sonkaulius ax.gif
Atsakyti
Kada mazoji nusileido nepajutau, nors taaaaip laukiau to garsiojo palengvejimo, o kada apsiverte jutau ryskiai, pamenu pagudau is ryto, ir jauciu kad pilvas kaip kokia jura banguoja, tada visas kalniukas persikreipe, dar spejau vyra pakviest, kiek pabuvo istrizai, pasimuiste ir apsiverte, ta diena vaziavom pirkti loveles, kad jau pasiruose gimti tai suskubom ruostis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žanetyte @ 2009 03 30, 22:03)
Kada mazoji nusileido nepajutau, nors taaaaip laukiau to garsiojo palengvejimo, o kada apsiverte jutau ryskiai, pamenu pagudau is ryto, ir jauciu kad pilvas kaip kokia jura banguoja, tada visas kalniukas persikreipe, dar spejau vyra pakviest, kiek pabuvo istrizai, pasimuiste ir apsiverte, ta diena vaziavom pirkti loveles, kad jau pasiruose gimti tai suskubom ruostis biggrin.gif



Na tai ar pajutai palengvejima? Sako,buna lengviau kvepuoti ir pan... As to labai laukiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Panelee @ 2009 04 01, 12:20)
Na tai ar pajutai palengvejima? Sako,buna lengviau kvepuoti ir pan... As to labai laukiu  ax.gif

as asmeniskai nea, bet pas mane buvo milziniskas pilvas, tai gal nebuvo kur ten jam ir pakrist ax.gif bet tokio pastebimo lengvumo tikrai nebuvo, kiekviena diena iki pergales tik sunkesne. bet jei pilvelis ne toks kaip mano, tai tikiu kad pajunta, nes esu girdejus kad pastebimai pasikeicia, bet tik girdejus smile.gif
Atsakyti
Mano abu vaikai labai anksti apsivertė - 24 sav. ir abu gimė neišnešioti. Apsivertimą, kaip bebūtų keista, jutau. Iki tol abu vaikai gulėjo įstrižai. Kai apsivertė, nebekilo skrandyje rūgštys.
Atsakyti
Man jau 36 savaitele,bet dar lyg nejauciu,kad butu nusileide...na skiriasi tik vaikiuko judesiukai-is pradziu buvo stiprus duziai,o dabar jauciu labiau plaukiojima smile.gif bet gal taip yra todel,kad maziukui jau truksta vietos smile.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Žanetyte @ 2009 04 02, 21:32)
as asmeniskai nea, bet pas mane buvo milziniskas pilvas, tai gal nebuvo kur ten jam ir pakrist  ax.gif bet tokio pastebimo lengvumo tikrai nebuvo, kiekviena diena iki pergales tik sunkesne. bet jei pilvelis ne toks kaip mano, tai tikiu kad pajunta, nes esu girdejus kad pastebimai pasikeicia, bet tik girdejus  smile.gif



O kada 2.gif galvyte isistate? smile.gif Mums jau 36 sav, bet gydytoja sake dar nea ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Panelee @ 2009 04 17, 14:33)
O kada  2.gif galvyte isistate?  smile.gif Mums jau 36 sav, bet gydytoja sake dar nea  ax.gif

pas gydytoja buvom 36 sav. pabaigoj, jau buvo isistacius, gimem 38 sav. bet cia kaip ir neturetu buti joks rodiklis, man rodos, tik aisku, kad isitacius galvytei jau galima gimt, o kada ji isistatys tai cia jau individualiai turbut mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žanetyte: 20 balandžio 2009 - 13:47
QUOTE(Panelee @ 2009 04 01, 13:20)
Sako,buna lengviau kvepuoti ir pan... As to labai laukiu  ax.gif


Aš nepajaučiau nei to nusileidimo, nei apsivertimo, nei įsistatymo - apie visus įvykius sužinojau pas ginę per apžiūrą doh.gif Kvėpuot kažkaip man nebuvo problemos ir prieš tai, tik paskutinę savaitę dabar labai kažkaip nosis kemšasi, gal kad karšta pas mus. g.gif

Vat nuo ko gyvenimas prašviesėjo, tai nuo nėštumo diržo. thumbup.gif Vyro sesuo paskolino tokį kad apačioj eina prilaikanti juosta, o taip trikotažas pilvą prilaiko ir susisega nugaroj su tais lipdukais. Jetau koks geras daiktas, ir pūslė mažiau kenčia. thumbup.gif
Atsakyti
Man atrodo, kad mazius mano nusileido g.gif rolleyes.gif nes anksciau budavo sunku kvepuoti, o dabar zymiai lengviau. pradejau jausti stiprius raizymus ''tenai'', leliukas labai spardo i sonkaulius...tai jauciu, po truputuka ruosiasi 2.gif
Atsakyti