Įkraunama...
Įkraunama...

Vaisius "nusileido"

man menesi igimdymo, bijojau pagimdyt pries laika, bet viskas buvo gerai smile.gif
Atsakyti
hmm, as irgi nesuprantu, ar man nusileido, ar dar ne blush2.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgaMac @ 2008 04 23, 19:18)
sveikos, pagal teorija pirmas lelius turetu nusileisti 2 sav. pries gimima. o antras gali ir saremiu metu nusileisti - normalu. man jau 41-ma savaite eina, bet kleckutis nesistato i dubeni :/

mano nestumas pirmas, jau savaite po termino, o lelius dar neisistates verysad.gif
ar yra kazi tikimybe, kad viskas bus ok, ar jau tiketis cezario? g.gif
Atsakyti
Kai mums buvo 33 savaites, del karsciu labai tino kojos ir siaip prastai jauciausi - lelius pradejo 'pakuotis daiktus' tongue.gif ir galvyte isistate per kokius 2 cm, tipo negerai man cia tai as gal jau eisiu lotuliukas.gif . Bet paskui kai vel gerai jauciausi lelius vel laisvai plaukiojo iki pat 39 savaiciu, tada pilnai isistate bet remuo kaip vis tiek nenustojo griauzti ir pilvo forma nepasikeite.

Atsakyti
Kai laukiausi pirma karta, tai mazoji net negalvojo leistis ar dar kas nors panasaus, isitaise istrizai ir svio tongue.gif (buvo cezaris)
dabar jau antro nestumo galas, liko kelios dienos, o mazius net nezada leistis schmoll.gif , kaip pakibes po krutine, taip ir spaudzia pasirdzius ax.gif
vel laukia cezaris nes pati gimdyti negaliu unsure.gif
Atsakyti
Man nusileido kokios 2-3 sav iki gimdymo. Sunerimau nes pradėjau jaust žymiai mažiau vaisiausi judesių. Net į ligoninę važiavau, o čia, pasirodo, nusileidęs pilvas biggrin.gif
Atsakyti
As tai nesuprantu nusileido - nenusileido doh.gif Pries pora savaiteliu visi sake vajeee kaip zemai pilvelis.. lotuliukas.gif o dabar vel aukstai, spaudzia, dusina, nors terminas ant nosies ax.gif
Atsakyti
gal galite kas pasakyti ka reiskia nesciosios korteleje skiltyje santykis su kauliniu dubeniu raide b?kiek zinau rashomi skaiciai,o man nuo 27 savaites rasho raide b.Dabar man 37 savaite g.gif
Atsakyti
sveikutes, na mano pilvukas vis dar leidziasi, ana savaite buvau pas gydytoja tai sake, kad leleliukas jau zemai bet dar neisitaises smile.gif noreciau jau kuo greiciau smile.gif na bet del leliuko judesiu tai nesiskundziu, mina pedalus kaipreikiant smile.gif thumbup.gif beto pilvukas nusileidzia pasidaro lengviau, bet poto vaisius vel iki gimdymo pasiekia sonkaulius ir vel dudina smile.gif
Atsakyti
man dabar 37 savaite eina,sunku vaikscioti-kojos apacioj tinsta,naktimis sunku kvepuoti,o dar ir spaudimas pakiles,tai visada labai karsta.Jau laukiu nesulaukiu kada gims leliukas,bet pilvas dar nenusileides,bent jau as to nejauciu ir nepastebiu doh.gif
Atsakyti
sveikos nestuke.gif
Dar vakar rasiau,kad mano pilvukas dar ne nezeda leistis.Vakare su vyru nuvaziavome pas jo motina,nuveziau siuli,kad numegztu kojinytes busimam anukeliui thumbup.gif Uzejau i virtuve,o ji sako,kad mano pilvas jau gerokai nusileides.Nepatikejau,taciau pakelusi megztini pastebejau ,kad beveik nebematau bambos! lotuliukas.gif kviepuoti pasidare lengviau ,bet i tualeta varineja zymiai dazniau.Man dabar 37 savaite.Paryciui nubudau nuo pilvo tempimo(kaip pries menesines).Tai nutinka jau antra karta(praeitas buvo pries savaite).Gine israse magnio ir sake kad praeis,o jei ne -vaziuoti i ligonine g.gif Taciau manau kad tai tebuvo paruosiamieji saremiai ir i ligonine neskubejau.Tai tesesi nuo 5 iki 7 ryto,veliau praejo drinks_cheers.gif
Gal zinote kada man pagal tokius pozymius laukt vaikelio?Gimdymo terminas kovo 1d g.gif
Atsakyti
mum 2 savaiteles liko, bet kolkas manau nesinori leliukui dar ruostis, ramiai ismiegu iki ryto, be jokiu tuoletu, remuo griauzia, o ir sonkaulius padauzo normaliai, tad manau dar tikrai nenusileido smile.gif va drauges mergyte nusileido tik tada kai gimt usimane, ta pacia diena, o jai jau ir cezari suplanave buwo.
Atsakyti