Įkraunama...
Įkraunama...

Karjera ar vaikas?

QUOTE(Žydraakė @ 2005 08 27, 17:21)
Skurzdeliuk, o kiek tau metų? Kai aš pati po vidurinės mokiausi universitete, tai visai nesikankinau dėl pasirinkimo tarp karjeros ir pirmagimio. Taip kaip vidurinės mokslus praeiti būtina, lygiai taip pat žiūrėjau ir į bakalauro studijas. Pasirinkimas atsirado dabar, kai jau suėjo 26 metai, kai baigti mokslai, kai turiu darbą, kai jau jaučiuosi tam subrendusi ir vis galvoju, kaip užsimaniau būti mokslininke g.gif  g.gif  g.gif

Mes vienmetes, tik as dar studijuoju mirksiukas.gif doh.gif
Atsakyti
man 24 m.
darbo patirtis 1 m. su uodegėle
paskutinėje darbovietėje dirbu 7 mėn.

taigi apie vaikus dar anksti galvoti, bet labai jau norisi

labiausiai stabdo svyruojanti finansinė padėtis
Atsakyti
QUOTE(Skruzdeliukas @ 2005 09 01, 13:21)
Mes vienmetes, tik as dar studijuoju mirksiukas.gif  doh.gif


Skruzdeliuk, greito tau mokslų baigimo ir svajonių pildymosi 2.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydraakė @ 2005 09 01, 10:38)
Aš irgi taip maniau, bet nuo peeeer didelio krūvio stogas pavažiuoja wacko.gif O ką gali duoti šeimai, kai pati esi su pavažiavusiu stogu g.gif





Man atrodo, kad kai nestuke.gif , tai svarbiausia tampa ta nauja gyvybe ir stogas savai me atsistato smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sina @ 2005 09 02, 11:58)
Man atrodo, kad kai  nestuke.gif , tai svarbiausia tampa ta nauja gyvybe ir stogas savai me atsistato  smile.gif


oi ne, togas būnant nestuke.gif kaip tik "mėgsta" pavažiuot, kaip tik dėl perdėto nervingumo viskas baisiau gali atrodyt. Nereikia tikėtis, kad buvimas nestuke.gif viską sustatys į vietas.
Atsakyti
Aš apsisprendžiau sustoti ir pasiilsėti nuo per didelio krūvio biggrin.gif Didiesiems mokslams pasakysiu ate kuriam laikui, o paskui pats gyvenimas parodys, kaip pas mane viskas pakryps smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydraakė @ 2005 09 02, 07:42)
Skruzdeliuk, greito tau mokslų baigimo ir svajonių pildymosi  2.gif

Aciu tau sirdingai 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Sina @ 2005 09 02, 10:58)
Man atrodo, kad kai  nestuke.gif , tai svarbiausia tampa ta nauja gyvybe ir stogas savai me atsistato  smile.gif

Turbut skrajoji padebesiais doh.gif , bet tavo teise rinktis ax.gif . Visos pazistamos, kurios besimokydamos pastojo, turejo didesniu ar mazesniu problemeliu del mokslu. Juk, tu nezinai, koks bus tavo nestumas, ar galesi sedeti prie knygu, ar gimes vaikas leis tau mokytis ir pan.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skruzdeliukas: 02 rugsėjo 2005 - 19:00
QUOTE(liepsnelė @ 2005 09 02, 12:05)
oi ne, togas būnant  nestuke.gif kaip tik "mėgsta" pavažiuot, kaip tik dėl perdėto nervingumo viskas baisiau gali atrodyt. Nereikia tikėtis, kad buvimas  nestuke.gif viską sustatys į vietas.

schmoll.gif nesąmonė visiška schmoll.gif jokie stogai nevažiuoja, jokie nervai nepakrinka - man tai apskritai buvo 9 mėnesiai euforijos, palaimos, ramių nervų ir ramybės. čia matyt kiekvienai kitaip skirta - sutinku, kad iš šono gal ir atrodžiau "pavažiavusi", bet pati atradau daugybę kitų vertybių, daug ką kitaip ėmiau suvokti ir pasaulis kitoks pasirodė. čia tik aplinkiniai tikisi, kad būsi nervuota, vos pasivilksi, varinėsi vyrą naktimis parduotuvėn - begalybė mitų sudužo man besilaukiant. o dėl visko sustatymo į vietas g.gif teisybė, nesustatys, bet tai puiki proga pasverti, kas svarbu gyvenime, sustoti ir apsvarstyti daugybę dalykų. taigi drąsiai galiu pasakyti, kad tai vienas laimingiausių mano gyvenimo periodų ir su savo stogu sutariu kuo puikiausiai smile.gif
dar pridursiu, kad nervingumas priklauso nuo pačios nestuke.gif jei atsisėsi ant lovos, užsirauski ir visus varinėsi, nes esi nėščia ir visi apie tave turi šokinėti - tai ir būsi nervininkė, reikia tuo pasidžiaugti, endaryti sau didelių nuolaidų (nevarinėti kitų, nesinaudoti savo "padėtim" ir amžinai neakcentuoti savo nestuke.gif, poreikių) - ir gyvenimas bus gražus mirksiukas.gif
Atsakyti
Sutinku, kad nestuke.gif gali būti labai faina, deja, ne visad taip būna - ir savijauta, sveikata nekokia būna ir nieko su tuo negali padaryt, visgi jautrumas pas visas padidėja. Šauniausia, kai tau galvos neskauda nei dėl finansinės padėties, nei dėl gyvenamos vietos, nei dėl santykių su vyru, o jei dar savijauta gera - nėštumas tikrai gali būti idealus.
Atsakyti
QUOTE(bučkis @ 2005 09 04, 10:45)
schmoll.gif nesąmonė visiška schmoll.gif jokie stogai nevažiuoja, jokie nervai nepakrinka - man tai apskritai buvo 9 mėnesiai euforijos, palaimos, ramių nervų ir ramybės. čia matyt kiekvienai kitaip skirta - sutinku, kad iš šono gal ir atrodžiau "pavažiavusi", bet pati atradau daugybę kitų vertybių, daug ką kitaip ėmiau suvokti ir pasaulis kitoks pasirodė. čia tik aplinkiniai tikisi, kad būsi nervuota, vos pasivilksi, varinėsi vyrą naktimis parduotuvėn - begalybė mitų sudužo man besilaukiant. o dėl visko sustatymo į vietas  g.gif teisybė, nesustatys, bet tai puiki proga pasverti, kas svarbu gyvenime, sustoti ir apsvarstyti daugybę dalykų. taigi drąsiai galiu pasakyti, kad tai vienas laimingiausių mano gyvenimo periodų ir su savo stogu sutariu kuo puikiausiai  smile.gif
dar pridursiu, kad nervingumas priklauso nuo pačios  nestuke.gif jei atsisėsi ant lovos, užsirauski ir visus varinėsi, nes esi nėščia ir visi apie tave turi šokinėti - tai ir būsi nervininkė, reikia tuo pasidžiaugti, endaryti sau didelių nuolaidų (nevarinėti kitų, nesinaudoti savo "padėtim" ir amžinai neakcentuoti savo  nestuke.gif, poreikių) - ir gyvenimas bus gražus mirksiukas.gif


Aš todėl ir nusprendžiau sustoti su mokslais, nes noriu jau dabar viską apsvarstyti, pailsėti nuo įtampos. Viliuosi, kad viskas į teigiamą pusę išsispręs su draugu ir po poilsio galėsime planuoti 2.gif
Bučki, gal jau galima tamstelę sveikinti su šeimos pagausėjimu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Skruzdeliukas @ 2005 09 02, 19:54)
Turbut skrajoji padebesiais doh.gif , bet tavo teise rinktis ax.gif . Visos pazistamos, kurios besimokydamos pastojo, turejo didesniu ar mazesniu problemeliu del mokslu. Juk, tu nezinai, koks bus tavo nestumas, ar galesi sedeti prie knygu, ar gimes vaikas leis tau mokytis ir pan.




Na nebent tu kalbi apie dienines studijas, tai tada taip, sutinku su tavimi 100proc. ir nera ne kalbos, kad laaaabaaaaai sunku suderinti nestuke.gif su mokslais. Bet mano pazystamos kuo puokiausiai susitvarke ir su darbu, ir su vakariniu mokslu budamos nestuke.gif biggrin.gif
Atsakyti