Įkraunama...
Įkraunama...

Karjera ar vaikas?

Vaikams idealaus laiko nera smile.gif zodziu, jei ieskoma idealaus laiko, tai jis niekada neateis....
o del karjeros ir vaiku, tai siaip teoriskai viska imanoma suderinti. o praktiskai.. tai va.... metus laiko pabuvau dirbanti mama ir ka - ogi laukiu nesulaukiu, kada galesiu vel buti tik mama smile.gif aisku, pabusiu namie metus, gal viskas vel pasikeis ir vel noresiu kazkokios kitokios savirealizacijos, nei vaiku lavinimas. bet bent siuo metu man aisku, kad daugiau laimes man teikia kazkas, ka ismokiau dukryte, nei tai, kad va siandien uzdirbau bankui xxxxx pinigi....
Atsakyti
QUOTE(gegu @ 2011 12 16, 01:01)
AS manau, kad karjera galima daryti ir 30 ir 40 ir net 50, o va su vaikeliais sunkiau smile.gif. Teko logonineje susipazinti su viena mergaite, jai apie 30, vaikeli pradejo planuoti 27, turi viska gera darba, plius savo versla su vyru, nama ir t.t. Gyvena labai pasiturinciai, o va vaiku ir negali susilaukti, pasirodo jai ten kazkokia liga, dabar nepamenu pavadinimo, na ir daktarai sako jei butu planavusi anskciau, tai butu viskas ok. Ji sako turim viska, na ir kas is to, o brangiausio turto ir nera... sad.gif

va jums ir atsakymas

mes planuojam,o Dievas juokiasi lotuliukas.gif
Atsakyti
Man buvo taip, kad karjera buvo pirmoje vitoje, su vyru esame jau 12 metu, kol galiausiai suzinojau, kad sunkiai galiu pastoti verysad.gif
Pries metus kilo man itarimas, kad galiu buti nescia nestuke.gif , nusipirkau testa ir jau vaziavau namo, kai man paskambino ir pranese, kad as kilsiu karjeros laiptais. Grizau namo ir testas parode teigiama clap.gif clap.gif clap.gif
Spekite ka as pasirinkau mirksiukas.gif Karjeros pasiulymo, deja, teko atsisakyti
Atsakyti
Vaikus reikia planuoti atsizvelgiant i finansine puse, bet nesaku, kad reikia uzsidirbti namui, nusipirkti automobili ir tik po to vaikus planuoti. Vaika galima isauginti ir dvieju kambariuku bute ir su prastesne masina. Svarbu maistui, rubams uztenka. As pasirinkau buti mama, nes karjera man atrodo menkesnis reikalas nei vaikas. Nu ir pagyvensim kukliau, kol busiu vaiko prieziuros atostogose, ne amzinai tai tesis, grishiu i darba ir po to jau galesiu siekti tu karjeros aukstumu, ir po pasauli pakeliauti. Manau, butinai reikia gimdyti iki 30, bent jau pirma.
Atsakyti
QUOTE(kasiopeja @ 2005 05 13, 07:29)
Mano subjektyvia nuomone, jei žmogui kyla klausimas "vaikas ar karjera", tuomet su vaiku verčiau palaukti. Vaikui geriau gimti tada, kai jau tiksliai žinosi, kad dėl jo gali atsisakyti visko pasaulyje  mirksiukas.gif  bet kartoju, čia yra mano nuomonė...  ax.gif



drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif aš kadangi ne karjeristė, tai man net minčių nebuvo rinktis tarp vaiko ir darbo smile.gif
Atsakyti
Noriu paklausti, ka darytumete, jei jums beplanuojat pasiulytu paaukstinima? Ar sutiktumet buti paaukstinta, jei zinotumet, kad pastojusi galit nuvilti darbdavi ir gal but yra kitu darbuotoju norinciu i ta vieta? Ar pasisakytumet kad nescia gave paaukstinimo pasiulyma?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vicious_L: 22 spalio 2012 - 20:18
QUOTE(Vicious_L @ 2012 10 22, 21:16)
Noriu paklausti, ka darytumete, jei jums beplanuojat pasiulytu paaukstinima? Ar sutiktumet buti paaukstinta, jei zinotumet, kad pastojusi galit nuvilti darbdavi ir gal but yra kitu darbuotoju norinciu i ta vieta? Ar pasisakytumet kad nescia gave paaukstinimo pasiulyma?


Nieko neslėpčiau, sakyčiau viską iš anksto. Vargu ar būtų po to smagu dirbti su tuo paaukštinimu ir kreivais žvilgsniais... Nėštumui ne į nauda tokia situacija.
Atsakyti
Bet cia irgi yra keliatas niuansu, jei esi ambicinga, sieki kazko, tai abydna atsisakyt, juolab jei jautiesi to verta. Kitas dalykas, kai planuoji, tai nezinai ar jau pastojai ar ne, gal uz metu tik pavyks, tai neitin malonu svetimiem zmonem tokius dalykus pasakot, juolab kad ir is darbo gali islekt pasisakius kad planuoji pastot (nors nemanau kad mano darbdaviai tokie). Net ir pamacius du pagaliukus nesinoretu visam pasauliui skelbtis is karto
Atsakyti
QUOTE(Vicious_L @ 2012 10 22, 22:16)
Noriu paklausti, ka darytumete, jei jums beplanuojat pasiulytu paaukstinima? Ar sutiktumet buti paaukstinta, jei zinotumet, kad pastojusi galit nuvilti darbdavi ir gal but yra kitu darbuotoju norinciu i ta vieta? Ar pasisakytumet kad nescia gave paaukstinimo pasiulyma?

rasau grynai savo nuomone ir niekam jos nepersu. biggrin.gif na kadangi as ne karjeriste, tai manau sau tyliai planuociau toliau. viena karta pasimokiau, kad valdziai nieko negalima pasakoti apie savo asmenini gyvenima ir tokius seimyninius planus. schmoll.gif retas kuris supranta seimos planavima, nes jiem reikia tik tokiu kurie dirbtu. na tu nuvilsi darbdavi, bet tavo svajones tapti mama liks uznugary. praeis kiek laiko, patikes vel kokia uzduoti, vel viskas liks tik svajonem, nes bijosi ji nuvilti. man atrodo reikia ir saves ziureti, ne tik kitu. kitas reikalas, jei darbas svarbiau uz viska. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious_L @ 2012 10 22, 21:16)
Noriu paklausti, ka darytumete, jei jums beplanuojat pasiulytu paaukstinima? Ar sutiktumet buti paaukstinta, jei zinotumet, kad pastojusi galit nuvilti darbdavi ir gal but yra kitu darbuotoju norinciu i ta vieta? Ar pasisakytumet kad nescia gave paaukstinimo pasiulyma?


Priimciau pasiulyma del paukstinimo, jei tas paaukstinimas nesikirstu su mano interesais. Nestumas ir kudikis ne kliutis karjerai. Protingam darbdaviui vaikai netrukdo, o nuo kvailiu kuo toliau. Apie nestuma pranesciau kuo anksciau. Ne todel kad manes pagailetu ir sunkiu uzduociu neskirtu, o tam kad darbdavys galetu planuoti darbu perskirstyma.
Atsakyti
Manau, viskas priklauso nuo žmogaus.
Asmeniškai man, šeima visuomet buvo pirmoje vietoje. Myliu savo darbą, bet nesvajoju (gal tai blogai?) apie aukštas pareigas, stulbinantį atlygį. Esu patenkinta tuo ką turiu. Darbas...čia tu dirbi, čia lieki be nieko...o šeima - neįkainojama vertybė.
Kalbu taip, nes ilgai nesulaukiau to, vardan ko dabar gyvenu...
Atsakyti
QUOTE(zilze @ 2012 09 06, 00:36)
Man buvo taip, kad karjera buvo pirmoje vitoje, su vyru esame jau 12 metu, kol galiausiai suzinojau, kad sunkiai galiu pastoti  verysad.gif 
  Pries metus kilo man itarimas, kad galiu buti nescia  nestuke.gif , nusipirkau testa ir jau vaziavau namo, kai man paskambino ir pranese, kad as kilsiu karjeros laiptais. Grizau namo ir testas parode teigiama  clap.gif  clap.gif  clap.gif
Spekite ka as pasirinkau  mirksiukas.gif  Karjeros pasiulymo, deja, teko atsisakyti

Jusu dziaugsma gali suprasti tik tie, kas sunkiai gali tureti vaiku. Ir as jus puikiai suprantu.

O jeigu is esmes, tai viskas labai paprasta. Kaip galima lyginti darba ir nuosava vaika? Bet suprantu, kad kazkam tas klausimas kila. Todel: kas is sunkiai pastojanciu, tas visada rinksis vaika ir karjera (nes nezinia ar apskritai pastosi siame gyvenime), kas jau turi vaika - svarstys ar laikas antram (jeigu metai nespaudzia), bet tikriausiai kils aukstyn, kas neturi vaiku, vyro ir 24-iu metu - tas gali pradeti kilti aukstyn, kas turi vaiku, vyra ir neturi 24-iu metu - tegul kila aukstyn..

Apskritai, apie ka mes diskutuojame? Cia anksciau kai 3 metus dekretinese galejai buti ir auginti vaika bei aukleti jo charakteri, tada kildavo klausimas ar karjera ar vaikas. O dabar - maksimum du metai ir i darzeli. O uzimtai - metus laiko - ir numeti. i darzeli ar auklei. Mes nebeturime pasirinkimo ar tapti mama ar maitintoja. Tapsi mama - truks finansu, tapsi darbuotoja - truks vaikui auklejimo. Uzburtas ratas. O sunku buti gera mama be reikiamu finansu. Juk ir maisto kokybisko reikia, ir uzsiemimu, ir lavinimo knygu. O vierna knyga, plonyyyte tokia - 45 litai.

Manau, kiekviena, kuri gauna pasiulyma pasiaukstinti, galetu po keliu menesiu po gimdymo dirbti ir is namu. Juk technologijos pazengusios. O jeigu darbdavys sako - NE, tai tik issidirbineja. Nes kiek man asmeniskai zinoma, aukstesnes pareigos nulemia neprivaloma buvima ofise kiaura para. O tik sklandesni, kokybiskesni kolektyvo darba. jei nominuojama vadove gali tai padaryti nenescia, tai ji gales tai padaryti ir telefonu.
Atsakyti