Įkraunama...
Įkraunama...

Karjera ar vaikas?

Manau čia nuo moters priklauso, nuo to ką ji jaučia savo širdyje, jei bent kiek trokšta vaikelio, dvejoja ar vaikelis ar karjera, tai manau kad turėtų rinktis vaikelį,
be to ne visiems lemta dirbt mėgstamą darbą , pasiekti aukštumų karjeroje, o vat šeima tai pati didžiausia laimė.
dabar baiginėju mokslus, man tik 22 metai, bet jau labai norisi vaikelio, norisi tos tikros pilnavertės šeimos, ir manau joks darbas man neatstos to.

bet pazistu ir tokiu moteru kurioms dar nesinori seimos kurt, nori gyvent sau, taigi keikvienam zmogui savas kelias
Atsakyti
QUOTE(lilu @ 2008 04 15, 13:46)
Sveiki
aš tai rinkčiausi karjera,man čia žymiai yra svarbiau negu vaikai ir manau nekada nesigailėsiu dėl savo pasirinkimo smile.gif nes ką tie vaikai kol jie vaikai tai su tėvais o paskui savo interesai ,savo šeimą


Mano nuomone, tai vaikai gyvenime tiesiog būtini. Kol neturėjau, tai ir aš taip galvojau. Be to, juk niekas nesako, kad jei turi vaiką, negali daryt karjeros, domėtis kažkuo...teisingai, vaikai užauga ir išeina savais keliais, bet juk toks yra gyvenimas...ir tai nėra blogai...Šiuo metu aš sėdžiu namuose ir laikina 'pertrauka' nepakenks...nes pasidaryti darbo 'vergu' (o tokia aš jau buvau), tiesiog man tai laimės neatnešė schmoll.gif O dabar auginu savo panelytę, kitą savaitę turėsiu dar vieną panelytę ir nemanau, kad sėdėsiu namuose ir auklėsiu vaikus visą gyvenimą. Ateis laikas, vaikai pradės eiti į darželį, aš grįšiu į darbinį 'frontą', bet bet kuriuo atveju prisižadėjau sau, kad niekuomet daugiau darbas nebus pirmoje vietoje. Reikia dirbti ir domėtis, bet su saiku. Man gera su vaikais, bet ketinu neužsisėdėti...Kaip sakant reikia rasti aukso viduriuką...
Atsakyti
kolaks planuoju pabaigti moxlus, tada isitvirtinti viosuomeneje, tai yra darbas patikimas socialines garantijos( tam man reiks kokiu metu) o tada jau vaikelio planaviams ir ne kitaip wink.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites. Prisijungsiu ir as prie jusu planuojanciu gretu, bet turbut tik kita vasarele - dar laukia namuko statybos;) Manau, kad karjera galime daryti kiek tik norime, taciau kaip ne karta teko stebeti tokia situacija, kad nepakeiciamu darbe nera..Jei tau kazkas nutiktu darbe gana greitai atsirastu pakaitalas, o bendradarbiai prisimintu geriausiu atveju kokius metelius...Todel pati visada sakiau ir sakysiu, kad darbas neturi tapti gyvenimo tikslu, kai jame sedi iki isnaktu, o ir savaitgaliais ir ne del to, kad darbo daug, bet del to, kad negali iseiti kazko nepadariusi... o vyras ir vaikai taves laukia ir niekaip nesulaukia...o galiausiai pavaziuoja ir sveikata.. g.gif
Taip kad viskam savas laikas ir vieta...Laukiu nesulaukiu kol galesiu motinyste dziaugtis ir as wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iridė_G: 20 balandžio 2008 - 13:46
na as manu kad karjera yra laikina,o seima amzina g.gif lotuliukas.gif nestuke.gif as tai tik uz vaikeli,manau ir tai ilgai jau laukiau ax.gif kas is tos karjeros jai esi vienas kaip pirstas,nei seimos nei vaiku biggrin.gif
Atsakyti
Ka pasirinkti, tai kiekvieno reikalas, juk vienos vaiku nori anksciau, kitos veliau ax.gif
Mano manymu, kad vien noreti vaiku nepakanka, juk nesivadovausi teorija, kad ai viatiek uzaugs doh.gif
Siais laikas vaikus tureti kaip sakoma didele prabanga. Visos mes norime jiems duoti viska kas geriausia, todel ir reikia tureti ka vaikeliui pasiulyti.
As visada laikiausi tos nuostatos, kad vaikus reikia planuoti tada, kai ne tik save gali islaikyti, bet ir kaska atejusiam vaikuciui suteikti ne vien tik aukodamas visas savo svajones ir norus. ax.gif


Oi, tikiuosi supratot ka as tuom norejau pasakyti doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(makaronika @ 2008 04 26, 12:03)
Ka pasirinkti, tai kiekvieno reikalas, juk vienos vaiku nori anksciau, kitos veliau  ax.gif
Mano manymu, kad vien noreti vaiku nepakanka, juk nesivadovausi teorija, kad ai viatiek uzaugs  doh.gif
Siais laikas vaikus tureti kaip sakoma didele prabanga. Visos mes norime jiems duoti viska kas geriausia, todel ir reikia tureti ka vaikeliui pasiulyti.
As visada laikiausi tos nuostatos, kad vaikus reikia planuoti tada, kai ne tik save gali islaikyti, bet ir kaska atejusiam vaikuciui suteikti ne vien tik aukodamas visas savo svajones ir norus.  ax.gif
Oi, tikiuosi supratot ka as tuom norejau pasakyti  doh.gif  lotuliukas.gif

Aš irgi tokios nuomonės, tačiau ką daryti, kai gyvenimas susiklosto taip, kad tau jau 31neri, o kabintis už to gyvenimo tik pradedi? Kai tik porą metų dirbi mėgstamą darbą su galimybe kilti karjeros laiptais, su mylimais ir mylimais bendradarbiais...kai tik tik imi įsikurti nuosavame būste ir tikrai nesinori kad nestuke.gif tektų braidyti tarp dulkių, dažų ir pan dalykų...kai neturi dar ką tam mažuliui pasiūlyti. O metai bėga.....visi primena - tau jau laikas, tau jau laikas....aš tuoj depresija susirgsiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(makaronika @ 2008 04 26, 22:03)
Siais laikas vaikus tureti kaip sakoma didele prabanga. Visos mes norime jiems duoti viska kas geriausia, todel ir reikia tureti ka vaikeliui pasiulyti.
As visada laikiausi tos nuostatos, kad vaikus reikia planuoti tada, kai ne tik save gali islaikyti, bet ir kaska atejusiam vaikuciui suteikti ne vien tik aukodamas visas savo svajones ir norus.  ax.gif


Labai teisingai pasakyta. Sutinku 100% ax.gif
Atsakyti
Nors as jau turiu suneli, bet dabar sprendziu ta pacia dilema - ar karjera, ar antras lelius, kurio laaabai jau noriu rolleyes.gif kolkas apsistojau ties karjera, nes su 2 vaikais butu l.sunku jos siekt, be to ir pinigu reikes dvigubai daugiau..
Atsakyti
As ir dirbu, ir mokausi, ir seima rupinuosi. Norint viska galima suspet. Bet antra mazyli planuojam tik po keliu metu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuliukas:) @ 2008 05 07, 14:20)
As ir dirbu, ir mokausi, ir seima rupinuosi. Norint viska galima suspet. Bet antra mazyli planuojam tik po keliu metu.  4u.gif

rolleyes.gif palauk palauk, tuoj lelius atsiras, ne viska taip lengvai suspesi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sina @ 2005 05 12, 11:56)
undefined undefined

Manau, kad daugelis iš mūsų, o gal ir kiekviena, susiduria su pasirinkimo problema, svarbiausia su tinkamo.
Kaip teisingai pasirinkti - ar jau laikas pradėti auginti atžalas?  nestuke.gif g.gif
Aš tai niekaip negaliu surasti atsakymo.
Gal yra kokių bendraminčių???  unsure.gif

Aš tiesiog gyvenau ir dirbau.Manau, kad profesinėje srityje pasiekusi esu nemazai, tai galiu sau leisti pasidžiaugti keletą metų vaikeliu.Karjera toks dalykas, kurio gali siekti iki mirties, o vaikams susilaukti laikas ribotas...
Atsakyti