Įkraunama...
Įkraunama...

Karjera ar vaikas?

QUOTE(Pumpurėlis @ 2007 08 06, 22:49)
Karjera gali klostytis daugybe krypčių, kai tuo tarpu vaikelio susilaukti galime turėti ne tiek jau daug progų smile.gif

Visiškai pritariu. Karjerą visada galima spėti padaryti, nors gal ir atrodo, kad vaikas jai kliudys. Viskas priklauso nuo pačios moters ir jos norų. Kiek yra tokių, kurios užsisėdi namie ir paskui tingi užpakalį lauk iškelti, tegul geriau vyras pinigus parneša. Bet daug yra ir tokių, kurios sugeba viską suderinti - ir mamos yra puikios, ir darbuotojos geros. Reikia tik noro ir valios. Taigi, atsakant į temos klausimą - pirmiau vaikas, paskui karjera smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Simomama @ 2007 06 13, 10:46)
PASIDALINSIU IR AS SAVAJA PATIRTIMI.

Manau kad daug priklauso nuo pačios kaip darbuotojos . Jei esi sąžininga su darbdaviu, atlieki savi darbą, esi iniciatyvi ir naudinga, bet kartu ir nenuolaidžiauji, santykiai visuomet susiformuoja korektiški - pas normalisu darbdavius. O nenormalių mums nereikia, juk taip smile.gif
Aš visada planavau susilaukti vaikų po 30-ties.nepriklausomai nuo karjeros. Tačiau spėjau iki tol ir atsakingas pareigas užimti. Darbdaviams mano motinystė anaiptol nebuvo nemaloni staigmena, bent man to neparodė. Pažadėjau grįžti, atsižvelgiant į jų pageidavimus. Grįžau po pusės metų namie, netrukus gavau dar vieną svarbų įpareigojimą ir pradėjau dirbti dviems įmonėms iš karto.
Susitvarkiau, paplanavau imoniu strategija ir veiksmus is anksto ir po metų vėl pastojau.tarpas tarp vaikų - 2 metai. Vėl grižau į darbą po 6 mėn.Ir sėkmingai dirbu.
Gyvenu gan įtemptai, nėra lengva, bet viskas įmanoma thumbup.gif

Taigi - jei jūsų darbdavys jus diskriminuoja, vsikas jūsų rankose - reikia pasiryžti įrodyti kad neteisus arba jį palikti.

Sėkmės

Ačiū Simomama, džiaugiuosi, kad taip gražiai susidėliojai smile.gif
Aš irgi jau pradėjau apie leliuką galvoti. Dar metus turiu nerealiai įdomų projektą ir jau kokį gruodį pradėsiu konstruoti.
Jau dabar drąsiai galiu apie tai kalbėti su vadovais, nes tai tikrai nebus netikėtumas, nes ir laikas, ir darbo stažas tinkamas. Manau grįžtant visada lauks.
Tik aš dar turiu vieną rūpestėlį - kaip savo draugą įtikinti, kad tai yra teisingas laikas ir teisingas noras...

Gal kas turi patirties?.. ax.gif
Atsakyti
Aš irgi už tai, kad šeima, t.y. tuo pačiu ir vaikai, yra svarbiausia. Nes darbas, karjera - visada galima tą suspėti. Tik aišku, esant vienoms aplinkybėms reikės mažiau pastangų, o kitoms - daugiau. Tačiau bet kuriuo atveju tos karjeros bus galima siekti ir pasiekti vėliau - viską nulems tik įdėto darbo kiekis ir noro stiprumas. O vat leliukų gali vėliau ir nebebūti - nepriklausomai nuo to kiek stengsiesi, norėsi, ar kiek procedūrų bus atlikta. Vis tik gamta, skirtingai nei darbas ar karjera, mūsų planams gali ir nepasiduoti. Žinoma, visada galima realizuoti motinystės instinktą pasiimant mažylį iš vaikų namų - tačiau ... tam irgi reikia subręsti. O kol tai atsitiks - galima ir pensinio amžiaus sulaukti blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cukrinis avinelis: 07 sausio 2008 - 16:50
as tai galvojau keisti darba bet nusprendem kad pirma vaikelis o po dekretiniu pakeisiu darba
Atsakyti
as tai manau taip: jei jau yra noras nestuke.gif - reikai aip ir daryti - prie karjeros spesim grizti kad ir po 10 metu, o vat jei atidejus nestuke.gif del karjeros nebesiseks nestuke.gif schmoll.gif - tada tai tikrai grausimes ne tik tuos 10 metu bet iki pat gyvenimo galo, kodel nepradejom anksciau, kodel nesitikrinom anksciau ir pan... Aisku, buna tokiu, kurios sumano kad dar reika pasiekti ta ir ta, o tada ant 30, 35 gimtadienio REIKIA leliaus ir joms pavyksta taip... Bet... lelius man yra stebuklas ir as nenoriu rikiuoti jo i eile su visais zemiskaisiais dalykais 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Man vaikas yra svarbiau nei karjera smile.gif pasigymdysiu, o veliau dar spesiu pasidaryti karjera wink.gif nes karjera galim aatideti o vaika reikia pagimdyti iki tam tikro amziaus nes po to bus pervelu 4u.gif
Atsakyti
Kol neturėjau pirmo vaikelio maniau kad tikrai karjera yra svarbi ir kad nesu iš tų super duper mamyčių,kurioms patinka sėdėti namie su būriu vaikų,bet gyvenimas parodė,kad net dirbdama ir būdama labai užsiėmus aš labai dažnai mintimis su savo mažyliu.Manau kad tikrai galima suderinti ir motinystę ir karjerą.
Atsakyti
manau, kad kiekviena renkasi sau priimtiniausia varianta..
As, pvz., buvau darboholike... bet dabar man svarbiausia - seima... Planuoju 3 metus auginti vaikeli ir nesukti sau galvos del karjeros... Po to noreciau metams grizti i darba ir vel iseiti i dekretines... O po to ir vel 3 metus auginti kita leliuka.. Taip, kad apie karjera rimciau galvosiu vel tik po antro vaikelio.. ax.gif
Atsakyti
Labas vakarelis, mamytes.
Manau, kad moters misija sitame pasaulyje - tai vaikai. Gal but kai kurios mamytes mane laikys senamadiska, bet savo ateiti as matau tik vaikuose. wub.gif
Atsakyti
Visada bandziau gyventi pagal standartini scenariju, tai yra: baigt mokslus, isigyt gera darba,isteket, isigyt busta, nu ir jau tada galvot apie vaikeli. Kolkas dabar dar tik baigineju universiteta, taciau motinystes instinkstas jau uzvalde mane, todel pradejom planuot leliuka. Juk nezinai zmogau kas gali atsistikt ryt, o gal paskui imsi gailetis, kad to nepadarei kai galejai. O karjera visada gali palaukti...
Atsakyti
QUOTE(Sarllotte @ 2008 03 17, 15:47)
Visada bandziau gyventi pagal standartini scenariju, tai yra: baigt mokslus, isigyt gera darba,isteket, isigyt busta, nu ir jau tada galvot apie vaikeli. Kolkas dabar dar tik baigineju universiteta, taciau motinystes instinkstas jau uzvalde mane, todel pradejom planuot leliuka. Juk nezinai zmogau kas gali atsistikt ryt, o gal paskui imsi gailetis, kad to nepadarei kai galejai. O karjera visada gali palaukti...

As irgi prisijungsiu prie jusu 4u.gif svaigstu apie leliu jau metai turbut... bet maniskis nenori dar. jis nori kad buciau bent 25eriu... man dabar 22 metai. mano mokslai beveik baigti. liko tik diplomini parasyti doh.gif darba turiu. dirbu viesbuty administratore. tik va kazkaip man baisu kad bus pinigu trukumas... taip noreciau aprupinti mazyli kad nieko jam netruktu... wub.gif
Atsakyti
Nu taip, bet tu pinigu gali visada trukti. Beto zmogus yra toks jau, kad jau ir kiek daug turetu vis dar atrodys kad nepakankamai.
Maniskis, irgi is pradziu nenorejo leliuko, vis sakydavo, kad pirma ant koju reik atsistot, bet atejo jau tas laikas ir jam kai suprato kokia didele dovana yra vaikiukas. Va net pati nustebau, kai vakar jau lovoj guledamas pradejo galvoti koki varda duotu savo vaikuciui. Tas manyje dar tik sustiprino nora turet leliuka
Atsakyti