Įkraunama...
Įkraunama...

Karjera ar vaikas?

aš ir tokiuose svarstymuose. doh.gif
darbas neįdomus ir visai nemėgstamas. bet mano svarstymai tokie: jei pavyktų rasti naują darbą, tai į dekretą juk neičiau iškart. tai vėl kokius bent metus laukčiau. O jei ten papulčiau į "dar geresnį" darbą doh.gif tai ir vėl keisčiau ir pan.
jei dabar susiruoščiau kviesti lelių, tai dar neaišku kiek man laiko prireiks jį prisikviesti. o kas jai aš tame darbe dar porą metų turėsiu užsibūtų doh.gif
kol kas sprendimo neturiu.... sad.gif

QUOTE(rimimita @ 2007 11 29, 11:17)
as patarciau gyventi normaliai,jei nori keist darba tai susiradus tikrai patinkanti pereik i ji, o jei greitai pastosi tai juk iskarto neiseisi i dekretines, dar visus 7men turesi dirbti ir manau spesi atsiskleisti ir naujam darbe  mirksiukas.gif 

labai norėčiau sau tokio požiūrio drinks_cheers.gif
Atsakyti
aiskiai, vaikutis -visu svarbiausia.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Elzė @ 2007 12 06, 12:28)
aš ir tokiuose svarstymuose.  doh.gif
darbas neįdomus ir visai nemėgstamas. bet mano svarstymai tokie: jei pavyktų rasti naują darbą, tai į dekretą juk neičiau iškart. tai vėl kokius bent metus laukčiau. O jei ten papulčiau į "dar geresnį" darbą  doh.gif tai ir vėl keisčiau ir pan.
jei dabar susiruoščiau kviesti lelių, tai dar neaišku kiek man laiko prireiks jį prisikviesti. o kas jai aš tame darbe dar porą metų turėsiu užsibūtų  doh.gif
kol kas sprendimo neturiu.... sad.gif

As irgi galvoju apie darbo keitima, bet kad iseiti irgi ne taip lengva - jau susigyveni, pripranti, o gal but bijai, kad nuo vilko begsi, ant meskos uzsoksi...
Man idomu, jeigu pereiciau i nauja darba, kaip skaiciuotusi dekretines ir motinystes atostogu pasalpa? logiskai mastant imamas paskutiniu 6 men uzdirbtas vidurkis, tai jei sakykim, iseinu i kita darba, ten dirbdama pastoju po kokio 1 men, tai dar iki isejimo i dekretines apie 6 men. T.y. viso darbo stazo naujame darbe butu 7 men. ar to neuztektu? g.gif
Gal cia yra pasikausciusiu darbo teiseje?
Atsakyti
mano situacija panaši, tai aš irgi nežadu keisti darbo kol pastosiu, išeisiu į dekretą. o tada žiūrėsiu - ar gryšiu į tą patį darbą (sąlygos auginti vaikus ten idealios), arba ieškosiuos kito. tik dabar klausimas kada pradėti planavimą - ar neužilgo, baigus gerti KT pakuotę, ar laukti vasaros (kaip buvo mūsų planuose)
man dabar 29
Papildyta:
QUOTE(Linutas @ 2007 12 07, 14:58)
As irgi galvoju apie darbo keitima, bet kad iseiti irgi ne taip lengva - jau susigyveni, pripranti, o gal but bijai, kad nuo vilko begsi, ant meskos uzsoksi...
Man idomu, jeigu pereiciau i nauja darba, kaip skaiciuotusi dekretines ir motinystes atostogu pasalpa? logiskai mastant imamas paskutiniu 6 men uzdirbtas vidurkis, tai jei sakykim, iseinu i kita darba, ten dirbdama pastoju po kokio 1 men, tai dar iki isejimo i dekretines apie 6 men. T.y. viso darbo stazo naujame darbe butu 7 men. ar to neuztektu? g.gif
Gal cia yra pasikausciusiu darbo teiseje?

Darbovietė nesvarbi, svarbu tik mokėtos įmokos, nesvarbu kur bedirbdama wink.gif
Atsakyti
QUOTE(vikta @ 2007 12 07, 20:44)
mano situacija panaši, tai aš irgi nežadu keisti darbo kol pastosiu, išeisiu į dekretą. o tada žiūrėsiu - ar gryšiu į tą patį darbą (sąlygos auginti vaikus ten idealios), arba ieškosiuos kito. tik dabar klausimas kada pradėti planavimą - ar neužilgo, baigus gerti KT pakuotę, ar laukti vasaros (kaip buvo mūsų planuose)
man dabar 29
Papildyta:

Darbovietė nesvarbi, svarbu tik mokėtos įmokos, nesvarbu kur bedirbdama wink.gif

del kt nutraukimo pries pastojant daug nuomoniu yra,ant pakuociu rasoma kad pries planuojama nestuma nevartoti menesi berods ar tris tiksliai neprisimenu blush2.gif kitos nustoja naudot ir bando pastot iskart,man drauge patare( studijuojanti medicina) padaryt bent 6men pertrauka po kt ir tik tada bandyt pastot,taigi cia jau nuo taves priklauso,kiekvieno zmogaus sprendimas skirtingas 4u.gif o kad butu "i tema" del darbo,tai pvz,mano darbe pastot butu idealu,darbas nefizinis,durniu galma sakyt visa diena volioju lotuliukas.gif bet uztat su pinigeliais nelabai kas...nes alga dokumentuose per puse mazesne nei gaunu i rankas ax.gif tai ir man klausimukas,jei tik suzinojus kad laukiuosi prasysiu kad parasytu alga tokia kokia yra,ar tiek poto ir gausiu?nes kiek zinau skaiciuoja uz paskutinius 6 men? g.gif
Atsakyti
Patarciau likti cia. Juk tikrai galesi nedirbti visu pajegumu, jei ka iskart primink, kad esi nescia ir kad nelystu prie taves. Skaityk knygas darbe, kai jau busi pastojusi >) juk atleist nieks negales, galesi dar ir nedarbingumo lapeli paimt. O darba surasi po to. Greito pastojimo ir grazaus vaikucio
Atsakyti
manau, kad apsimoka likti darbe senam ir iseiti i dekretines, juo labiau, kad neblogai apmokamas, tai ir uz vaikiuka gausi nemazus pinigus..s...o gristi nebutijnai i ta pati darba....as dabar irgi ieskausi kito darbo........nors planai visai kiti, noreciau is karto pagimdyti dar viena leliuka ir pabaigti vienus mokslus, kad galeciau veliau dirbti sau ir namuose mirksiukas.gif
Sekmes tau nestuke.gif 4u.gif
Atsakyti
Labutis, skaitau, ir prisimenu savo situacija, beveik tokia pacia. Pabandysiu papasakoti gal ji pades tau kazka nuspresti 4u.gif Dirbau vienam darbe apie 1.5 metu, ir jau uzsinorejau leliuko (taip pat buvo 26 m., tai kaip ir laikas). Na, suplanavau, kad pastosiu gruodzio men. Ir kaip tik gavau pasiulyma pereiti i geresni, perspektyvesni, visapusiskai -esni darba! Ir dvejojau labai smarkiai: jei pereisiu, ir pastosiu, tai bus geda, nes atrodys, kad pasinaudojau proga, prarasiu reputacija. O senajame likti irgi nenorejau, nes jau labai labai nebepatiko, ir, be to, stovimas darbas slenkanciu grafiku buvo. Tai irgi lauktis jame kaip ir negerai.. Taigi, nusprendziau galu gale taip: jei pastosiu, dar per bandomaji laikotarpi prisipazinsiu valdziai, be jokiu medicininiu rasteliu, ir jie jei nores, mane gales atleisti. Skamba kvailai? Bet reputacija, man rodos, svarbiau, dirbti reikes ir po dekreto, taip kad taip nusprendusi visgi perejau i ta nauja darba (hmm, pradejau butent sausio menesi, kai laukiau "planavimo rezultatu" lotuliukas.gif ).
Reziume: zmogus planuoja, o dievas juokiasi. "Sekmingai" planuoju leliu iki siol (t.y., nepastoju verysad.gif ), praejo metai laiko, kai isidarbinau naujame darbe, tai kaip ir jeigu pastociau, tai nebeatrodytu kazkaip super blogai. O jei buciau likusi senajame darbe, buciau ir be leliaus, ir be jokiu perspektyvu..
Tai net nzn, dabar as manau, kad reikia elgtis taip, kaip jaucia sirdis, ir numatyti, kaip elgsies vienu ar kitu atveju (t.y., jei pastosi arba ne). Pats likimas mus kartais pakreipia vienaip ar kitaip, todel bet kuris tavo sprendimas bus teisingas. Manyciau, dirbk siame darbe ir tuo paciu ieskokis naujo, ir jei atrasi-taip turi buti ir verta pereiti, o jei nerasi, tai gal lelius greit ateis, ir viskas taip pat issispres. Taip kad sekmes tau! thumbup.gif
Atsakyti
Man buvo panasi situacija su pirmu nestuke.gif Ka tik pakeiciau darba i mano manymu n-kartu geresni, leliu planavom, bet kadangi darbo keitimas, kursai, mokslai ir kruvos reikalu tai planavimas buvo simboliskai atidetas. Po keliu savaiciu suzinau, jog esu nestuke.gif Iskrete isdaiga mazius, atejo kai tik buvau perejus i nauja darba biggrin.gif Is darbo manes atleisti negalejo, nes nestukiu neatleidzia net esant bandomajam laikotarpiui biggrin.gif Valdzia labai greitai suzinojo, nes savijauta mano buvo prasta ir teko guleti ligoninej. Veliau gydytojai neisleido dirbti biggrin.gif Zodziu naujam darbe realiai isdirbau kelias savaites tik. Kiek veliau lankiausi pas buvusius kolegas tai galiu pasakyt, kad darbas nebuvo toks labai geras koki galvojau esant sad.gif Po 2 m. susiradau nauja ir i si negrizau, nors vieta man buvo saugoma.
Atsakyti
pries kazka darydama pagalvok kas svarbiau ar vaikas ar darbas...yra zmoniu visokiu!
antra apsvarstyk visus niuansus su darbu ,pvz kokia pasalpa uz vaiko ,kokios salygos kai busi su pilvuku ant koju 12 val istovet sunku nestuke.gif na tiesio pasvarstyk kas kaip tikrai rasi tinkama ir sau tinkanti varijanta!
Atsakyti
manau jogpati moteris turi jausti kada jai laikas o kada ne ...o jei uzgimus karjeriste tai jai niekas nepades kol ji savo nepasieks o tas siekis gali ir iki grabo lntos nuvesti
Atsakyti
QUOTE(wwwvilma @ 2007 12 29, 19:01)
manau jogpati moteris turi jausti kada jai laikas o kada ne ...o jei uzgimus karjeriste tai jai niekas nepades kol ji savo nepasieks o tas siekis gali ir iki grabo lntos nuvesti



O kaip jausti? Man pavyzdziui viskas atrodo taip grazu: suzadetuviu ziedas su deimanciuku, balta suknele, leliukas, noriu, noriu, NORIU!!!! O ar tai ne naivumas ir kvailas jaunatviskas idealizmas?

Ar galiu tiesiog noreti ir tiek? Noriu tureti, myleti, auginti, mokyti, didziuotis... Ar tai jau? Ar?
Atsakyti