Įkraunama...
Įkraunama...

Karjera ar vaikas?

datu, čia tai labai gerai pasakyta..

Aij, bet aš pati nusprendžiau, kad pirmiau vaikutis ir ne vienas tongue.gif , o paskui karjera. Labai noriu matyti, kaip auga mano leliukai. Karjerą galima padaryti ir vėliau, be to, tada darbo pokalbiuose nebegirdėsiu tų kvailų klausimų "kokie jūsų šeimyniniai planai" ir pan. - sakysiu tipo 'kokie planai - vakai pagimdyt, paauginti - pats laikas į darbą eit' lotuliukas.gif
[/quote]


Mes irgi taip nusprendem - pirma vaikai o poto jau aktyviai karjera daryt! Noriu save realizuot kaip mama, o poto kai vaikiukas/i paaugs tai ir karjera darysiu. Beto susirasti geresni darba daugiau galimybiu thumbup.gif
Atsakyti
Merginos,
karjera niekur nepabėgs. 4u.gif Kai ėjau pirmą kartą neštumo atostogų (sąmoningai ir planuotai), kiek nerimavau dėl nebaigtų darbų ir galimybių doh.gif Bet, kai grįžau, darbų liko tiek pat, galimybių net padaugėjo thumbup.gif
Taigi, ramia sąžine planuoju eiti dar kartą nestuke.gif "atostogų", nes čia irgi galima daryti "karjera", kai didžiausias apdovanojimas - mielas ir sveikas vaikutis soske.gif
Atsakyti
PASIDALINSIU IR AS SAVAJA PATIRTIMI.

Manau kad daug priklauso nuo pačios kaip darbuotojos . Jei esi sąžininga su darbdaviu, atlieki savi darbą, esi iniciatyvi ir naudinga, bet kartu ir nenuolaidžiauji, santykiai visuomet susiformuoja korektiški - pas normalisu darbdavius. O nenormalių mums nereikia, juk taip smile.gif
Aš visada planavau susilaukti vaikų po 30-ties.nepriklausomai nuo karjeros. Tačiau spėjau iki tol ir atsakingas pareigas užimti. Darbdaviams mano motinystė anaiptol nebuvo nemaloni staigmena, bent man to neparodė. Pažadėjau grįžti, atsižvelgiant į jų pageidavimus. Grįžau po pusės metų namie, netrukus gavau dar vieną svarbų įpareigojimą ir pradėjau dirbti dviems įmonėms iš karto.
Susitvarkiau, paplanavau imoniu strategija ir veiksmus is anksto ir po metų vėl pastojau.tarpas tarp vaikų - 2 metai. Vėl grižau į darbą po 6 mėn.Ir sėkmingai dirbu.
Gyvenu gan įtemptai, nėra lengva, bet viskas įmanoma thumbup.gif

Taigi - jei jūsų darbdavys jus diskriminuoja, vsikas jūsų rankose - reikia pasiryžti įrodyti kad neteisus arba jį palikti.

Sėkmės
Atsakyti
Sveikutės,

Turbūt čia nelabai į temą, bet neradau artimesnės temos savo klausimui blush2.gif
Gal jūs žinot kaip ten su tais algos padengimais dekretinių atostogų metu? Kiek pamenu, valstybė apmoka 70% atlyginimo. Čia tik iki gimdymo? Ar iki metų auginant? O ar yra kažkokia viršutinė riba litais, virš kurios jau neapmoka? blush2.gif Sakau gal yra kokių administratorių prasikalusių ar šiaip išsiaiškinusių šitą reikalą ax.gif Jei jau planuoti tai rimtai planuoti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2007 08 06, 15:51)
Sveikutės,

Turbūt čia nelabai į temą, bet neradau artimesnės temos savo klausimui  blush2.gif
Gal jūs žinot kaip ten su tais algos padengimais dekretinių atostogų metu? Kiek pamenu, valstybė apmoka 70% atlyginimo. Čia tik iki gimdymo? Ar iki metų auginant? O ar yra kažkokia viršutinė riba litais, virš kurios jau neapmoka?  blush2.gif Sakau gal yra kokių administratorių prasikalusių ar šiaip išsiaiškinusių šitą reikalą  ax.gif Jei jau planuoti tai rimtai planuoti  rolleyes.gif

visa info cia mirksiukas.gif
http://www.supermama...howtopic=190061
Atsakyti
QUOTE(ooo @ 2007 08 06, 14:59)

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Dažniausiai viską galima suderinti. Net jei tam tikru metu atrodo priešingai... Bent jau man tai pavyko smile.gif Tačiau vis dėlto, jei reikėtų įvardinti, kas svarbiau - vaikas ar karjera, sakyčiau, kad vaikas. Karjera gali klostytis daugybe krypčių, kai tuo tarpu vaikelio susilaukti galime turėti ne tiek jau daug progų smile.gif
Atsakyti
Sveikos! Nezinau, ar tik mane kankina sis klausimas, o gal kitos irgi turi kokiu minciu doh.gif Butu idomu suzinoti! thumbup.gif
Siuo metu dirbu valstybineje imoneje- dirbu mokslini darba smartass.gif Kadangi dirbu, kaip mokslinis darbuotojas, sutarti turiu terminuota (siuo metu iki 2008.07.31) - po jos baigties turi apginti, t.y. pristatyti, ka tu nuveikei, kiek straipsniu parasei, atlikai tyrimu - ir tau vel pratesia sutarti, gal tik jau ne metams g.gif Per ta laika, aisku turiu pasistengti parasyti doktorantini darba, apsiginti ji. Na va tai net nezinau, ka daryti? Siuo metu planuojame vaikeli, tai net nezinau, kaip tokiu atveju daroma- ar sutarciai pasibaigus, mane automatiskai atleistu, jei as busiu dekretinese atostogose, kaip butu su motinistes ismoka?
Aciu! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Adalija @ 2007 10 17, 11:40)
Sveikos! Nezinau, ar tik mane kankina sis klausimas, o gal kitos irgi turi kokiu minciu doh.gif Butu idomu suzinoti! thumbup.gif
Siuo metu dirbu valstybineje imoneje- dirbu mokslini darba smartass.gif Kadangi dirbu, kaip mokslinis darbuotojas, sutarti turiu terminuota (siuo metu iki 2008.07.31) - po jos baigties turi apginti, t.y. pristatyti, ka tu nuveikei, kiek straipsniu parasei, atlikai tyrimu - ir tau vel pratesia sutarti, gal tik jau ne metams g.gif Per ta laika, aisku turiu pasistengti parasyti doktorantini darba, apsiginti ji. Na va tai net nezinau, ka daryti? Siuo metu planuojame vaikeli, tai net nezinau, kaip tokiu atveju daroma- ar sutarciai pasibaigus, mane automatiskai atleistu, jei as busiu dekretinese atostogose, kaip butu su motinistes ismoka?
Aciu! 4u.gif



Net ir esant terminuotai sutarciai nescios moters negali atleisti. Skaiciau tai teises aktuose, darbo inspekcijos puslapyje. Taip kad gali ramiai planuot vaikeli smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pija @ 2007 10 17, 20:28)
Net ir esant terminuotai sutarciai nescios moters negali atleisti. Skaiciau tai teises aktuose, darbo inspekcijos puslapyje. Taip kad gali ramiai planuot vaikeli smile.gif


Aciu tikrai mane nuraminai! 4u.gif Lieka klausimas, ar galima suderinti karjera darbe ir nestuma? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Adalija @ 2007 10 18, 09:10)
Aciu tikrai mane nuraminai!  4u.gif Lieka klausimas, ar galima suderinti karjera darbe ir nestuma? doh.gif


manau viskas imanoma mirksiukas.gif nebent pati noresi but namie su vaikuciu, o jei sveikata leidzia, juk gali dirbt ir iki nestumo, o po jo iskart grizt i darba, jei tik yra galimybe ir noras ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(La princesse @ 2007 10 18, 10:42)
manau viskas imanoma  mirksiukas.gif  nebent pati noresi but namie su vaikuciu, o jei sveikata leidzia, juk gali dirbt ir iki nestumo, o po jo iskart grizt i darba, jei tik yra galimybe ir noras  ax.gif  blush2.gif


Siap tai labai noreciau pabuti su vaikeliu bent 8-10 men. doh.gif Bet siap tai as irgi manau, kad viskas imanoma drinks_cheers.gif
Atsakyti