Įkraunama...
Įkraunama...

Karjera ar vaikas?

QUOTE(Aurelija Bielskyte @ 2007 05 31, 10:39)
Taip jus teisios kad leliukai ateina kai jiems reikai manau kad eisiu padirbet o leliuka papalanuosim po kokio pusmecio ir stengsimes kad gautusi  blush2.gif 
Aciu uz patarimus biskuti lengviau

Semes tau darbe ir su leliais gathering.gif
Atsakyti
Gyvenu užsienyje ir čia labai idomiai išeina:
Žmones čia vidutiniškai studijuoje bakalaurą iki 26/27 metų, poto pradeda dirbt, karjera daryt, tik problema tokia kad darbdaviai nenoriu skirt geru pareigu moterim kurios jau nevienišos ir dar neturi vaiku. Nemažai tokiu situaciju jau matem. Mieliau priima moteri kuri turi jau atžalas, geriausia ką tik grižusia iš dekreto g.gif pasakysit absurdas..
Bet viskas paaiškinama, vidutinis moters amžius kai gimsta pirmas vaikas yra 28/29 metai. Darbdaviai mieliau skyria atsakingas pareigas moterim kurious jau turi vaikų arba moterim virš 38< metų, mažesnė tikimybė kad kuri nors išeis į dekretą.
Tad mes su vyru nusprendem pirmą vaikai o poto ir mano laikas karjerą darytis ateis tongue.gif
Ką manot?
Atsakyti
QUOTE(Aurelija Bielskyte @ 2007 05 31, 08:39)

Kita savaite einu pasibandyt padirbti pas ji paziuresim kaip atmosera kokie projektai ir panasei, bent per pokalbi tai jis tiek daug vilciu i mane deda jis nori po metu mane matyt kaip komercijos direktore ar jo pavaduotoja tik neaisku ar jis isties to nori ar tik makaronus kabino ant ausu kad tik ateiciau pas ji dirbti dabar gi nera jau kam ir dirbti.  Man jau galva neisnesa ka ir daryt.  unsure.gif


Aš tavo vietoje eičiau į naują darbą ir kokiam pusmečiui atidėčiau planavimą. Bet čia tau rinktis. mirksiukas.gif


QUOTE(violete @ 2007 05 31, 08:46)
s tai rinkciaus leliu 2.gif ,nes as pati dirbau ir lipau...O lelius galvojau palauks ,o pasirodo ,kai atlyginimas gavos geras ,tai pas mane pasipyle persileidimas ant persileidimo ir nepadejo jokia karjera...

Persileidimai įvyksta ir nedariusioms karjeroms. Neturėtum savęs tuo kaltinti. Galbūt lygiai taip pat būtų įvykę, jei būtum ir eiline darbininke. Niekada negali žinoti kas ir dėl ko console.gif
Atsakyti
Nezinau ir as ka dayt. Dirbu, bet labai nuobodu darba, negaliu saves realizuot kaip noreciau. jau seniai ieskau darbo, i pokalbius kviecia atrodo vyksta sklandziai, darbuotoju toj srity kurioj ieskau reikia ir reikalingi mokslai baigti, bet viskas tik pokalbiu ir baigiasi! doh.gif Maniau kad kalbet nemoku, bet pradejau galvot gal is tikro trukdo tai kad esu du metai istekejusi ir neturim vaiku. Bet dar koki pora metu noreciau palaukt del vaiku. Bet is dabartinio darbo pabegt yra tik dvi iseitys: naujas darbas arba maziukas, bet as dar nepasiruosusi vaikam. Ka daryt, kaip elgtis? Vyras vaiku nori, bet manes nespaudzia, jug ne jam uzsidaryt porai metu tarp keturiu sienu. Man 24.
Atsakyti
Asmeniskai tai man svarbiau buvo pasigimdyti vaikeli. Karjera galima uzsiimti jau po to ir viskas labai graziai gaunasi. o,tai jeigu laukt kol uzgyvensi pinigu pasistatyti namui,nusipirkti masina,aplankyti egzotinius krastus tai ir vaikeli teks auginti kai jau pasensi. O koks dziaugsmas vaikui kai jo mamai,virs 50m. Nesneku apie tas poras kurios tikrai nori susilaukti bet negali.
Atsakyti
QUOTE(BOZZENA @ 2007 06 02, 13:11)
...jug ne jam uzsidaryt porai metu tarp keturiu sienu. Man 24.

Tikriausiai taip mąsto visos karjeristės. Čia ir bėda...
Nežinau, kaip kitom ir koks turi būt tas vaikiukas, kad reiktų užsidaryt net porai metų. Taip, būsi priversta būt šalia, bet užsidaryt tarp 4 sienų - jokiais būdais. Juk tai negerai net ir vaikiukui. Sutinku, kad gyvenimas pasikeičia, galbūt pasakyčiau, tiesiog pasidarai atsakingas už tą žmogutį. Jis visiškai priklauso nuo tavęs. Gal tai ir gąsdina būsimas mamytes.
Bent jau mano atveju, vaikiukas kaip tik praplėtė mano akiratį. Stengiamės kuo daugiau jam parodyt ir kuo mažiau sėdėt namie.
Taigi linkiu kuo mažiau baimintis ir jei tik širdį noras kirba - pirmyn. Tikrai nesigailėsit. Bus sunku, bet visa tai atpirks kiekvienas jūsų mažiuko pasiekimas. Kol nesi mama, to įsivaizduot negali. Tai neprilygs jokiai karjerai.
Linkiu kuo greičiau apsispręst svarstančioms . soske.gif
Atsakyti
Aš tik už šeimą. Galima karjeros siekti turint ir ją.... Aišku, ir turint karjerą, paskaiu šeimos galima siekti, bet paprastai apetitas kyla beval;gant, jei pradeda gerai sektis tai ir tempi metai po metų tą vaikiuko palnavimą..
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2007 06 03, 18:50)
Aš tik už šeimą. Galima karjeros siekti turint ir ją.... Aišku, ir turint karjerą, paskaiu šeimos galima siekti, bet paprastai apetitas kyla beval;gant, jei pradeda gerai sektis tai ir tempi metai po metų tą vaikiuko palnavimą..

Visiška teisybė. Atrodo jau viską turi, bet nori dar geriau ir atidedi planavimą, o laikas tai mūsų nenaudai.
Atsakyti
Kazkada as ir laukiau geresniu pareigu, nes jas man su laiku zadejo, ir vis vaikeli atideliodavom..galvojau, kai turesiu aukstesnes pareigas ,geresni atlyginima, tada ir planuosim...bet metai ejo, o pareigu kaip ner, taip ner...Tuomet spjopviau i tas pareigas ir nusprendem, kad reikia mums leliuko, nes ir vede buvom jau 3 m.
O kai gime lelius, tai budama dekretinese, pradejau ieskotis naujo darbo, ir radau, daug gerseni, ir tikrai su perspektyva thumbup.gif
Kol ieskojausi darbo, tai tikrai is darbdaviu pamaciau, kad jei esi istekejusi ir turi vaika, kuri kas nors gali priziureti ( aukle ar mociute), tai jie ziuri i tai geriau nei butai istekejus ir dar be vaiku, reiskias , kad ieskaisi darbo, kad galetai iseit dekretiniu, o to darbdaviai tikrai nenori schmoll.gif
O kol auginu dabar dukryte, kuriai 3 m. , tai ir magistra galiu dar pastudijuot, ir pinigeliu uzsidirbt ir pasirupint sekanciom planuojamom ( bet vis dar tik mintyse) dekretinem biggrin.gif
Tai, kad manau, kad vaikutis butu svarbiau, o karjera visada galima padaryt. Jei tik galva ant peciu turesi, tai viskas ir bus o.k. Merginos, kol jaunos, gymdykit, nes su metais ne taip lengvai ziuresis ir i ta gimdyma, ir daug ko tingesis, o jei dar antras, ar tecias...o metai tai bega...kaulai sensta lotuliukas.gif
Atsakyti
Oi kaip man pažįstamos jūsų visų dvejonės ir abejonės. Aš visą laiką save laikiau karjeriste ir nesubrendusia šeimai, bet atsitiko taip, kad dabar auginu du nuostabius vaikiukus ir nei karto dėl to nepasigailėjau.
4u.gif
Niekada nebus tinkamo laiko gimdyti vaikus; tai reikia remontą pabaigti, tai darbą pakeisti, tai kvalifikaciją pasikelti, tai trūksta pinigų, ....žodžiu visada rasi milijoną priežaščių, bet paskui gali būti ir per vėlu, nebeišeis...Tada nei pinigai, nei karjera, nei turtai nebebus prasmingi, viskas nuvertėja, juk tikroji gyvenimo vertybė yra šeima thumbup.gif
Atsakyti
Labai gerai paskaityt, kai raso Patirtis...

As galvoju, kad as per jauna ir nesugebesiu, o mano gyvenimas sustojo... as nuo jo tokio nejudancio pavargau, man reikalingi nauji smarkus vejai blink.gif
...o to mazo Vejuko as daugiau bijau nei nenoriu...
Prisvaigau as cia, kai galvoje nebetelpa tai...
Atsakyti
Visų pirma, kodėl turi būti arba viena, arba kita? Kažkaip aš nemanau, kad vaikas yra kliūtis karjerai, žinoma, tam tikru periodu įvykiai vystysis kiek lėčiau, bet norint, viskas įmanoma. Mano mama pagimdė ir užaugino 4 vaikus ir nei su vienu "namie nesėdėjo", t.y. visuomet turėdavo darbą - kol leliukas iki metų, namuose dirbdavo, o paskui močiutės ir darželiai padėdavo.

Aij, bet aš pati nusprendžiau, kad pirmiau vaikutis ir ne vienas tongue.gif , o paskui karjera. Labai noriu matyti, kaip auga mano leliukai. Karjerą galima padaryti ir vėliau, be to, tada darbo pokalbiuose nebegirdėsiu tų kvailų klausimų "kokie jūsų šeimyniniai planai" ir pan. - sakysiu tipo 'kokie planai - vakai pagimdyt, paauginti - pats laikas į darbą eit' lotuliukas.gif
Atsakyti