Įkraunama...
Įkraunama...

Karjera ar vaikas?

QUOTE(Sina @ 2005 11 08, 12:06)
O tai nuo kelių metų ir po kelių nesėkmingų mėnesių bandymo pastoti reikėtų ar tiksliau tariant patartina jau susirūpinti ir kreiptis dėl vaisingumo  ax.gif


Sakoma taip - jei skaičiuoji vaisingas dienas, tai po metų, jei ne -po dviejų...
bet čia gi individualu, jei mmm nereguliarios, yra problemų su ciklu, uždegimais ir moteriška širdis jaučia, kad kažkas gali būti negerai - gal geriau nelaukti tiek ilgai, o susirūpinti anksčiau, po kokių pusės metų blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sina @ 2005 11 08, 11:06)
O tai nuo kelių metų ir po kelių nesėkmingų mėnesių bandymo pastoti reikėtų ar tiksliau tariant patartina jau susirūpinti ir kreiptis dėl vaisingumo  ax.gif


jei neklystu, i gydytojus reiketu kreiptis, jei pastoti neiseina per vienerius metus
Atsakyti
QUOTE(tuika @ 2005 11 08, 13:48)
jei neklystu, i gydytojus reiketu kreiptis, jei pastoti neiseina per vienerius metus




Aciū, kad paguodėt mane, nes man dar tik praėjo 3 mėnesiukai, bet aš manau, kad jei dar po trijų nebūsiu nestuke.gif , tai jau nebelauksiu tų metų ar dviejų ir kreipsiuos į gydytojus mirksiukas.gif
Atsakyti
Kažkaip seniai gvildenta jau šita tema. Naujos nepradejau, bet kažkaip šiandien jaučiuosi kaip Sina.
Neseniai gavau labai gerą darbą su didelėm karjėros galimybėm. Dabdavys irgi mane klausinejo ar nepagimdysiu vos tik įdarbinus mane. Nu pažadėjau, kad neplanuoju vaikelio, bet mano mintys vis slenka link to, kad sena mama nenoriu but. Tai ka daryt? Jei pastosiu ir išeisiu į dekretą tai kaip man paskui į akis dardaviui pažiurėt ir tokius pasižadėjimus.
Mama parina irgi tipo vaikelio be 30 metų negimdyk, pirma karjerą pasidaryk, neužsikrauk sau vargo ir pan. verysad.gif Bet išgirstu kiek daug moterų, tokio amžiaus sėdi nevaisingumo klinikose tai ir baisu darosi.
Įsivariau sau stresą, priedo jau sergu depresija. Butu gerai, kad abu dalykai būtų lengvai suderinami.
Atsakyti
Sveikos gal kas galės man patarti ka daryti. Tai va dirbu nedidelej imonej viskas kaip ir ok turiu suneli jam jau greit bus 4 metukai ir mes su vyru nusprendem po siu metu atostogu daryti antra klecka nes jau kaip ir laikas ax.gif , bet va netiketai pasitaiko man darbo pasiulymas siulo gera atlyginima gera karjera (as statybininkė blush2.gif ) t.y as projektuoju samatas skaiciuoju ir t.t. Ir nebezinau ka daryt nes ne kiekviena diena pasiulo toki darba ir galimybes o leliuko as taip laukiu, as situ atostogu laukiau vien del to kad pradesim klecka. Esu visiskai pasimetus, nes visi man sako eik i ta darba o leliuka veliau pasidarysit, kad nekiekviena diena moteriai pasiulo tokias galimybes ir dar statybose.
Kaip tycia kur nepaziuri ar tai nescia pamatysi ar tai su leliuku o man taip sirdi suskausta, kad taip ilgai planavom ilgai laukem ir se tau verysad.gif
Atsakyti
O jeigu naujam darbdaviui užsimintum apie antrą mažiuką, manai iškart atsisakytų?
Atsakyti
Manau kad nebutu patenkintas, jo dabartine darbuotoja iseina i dekreta tai jis buvo nelabai patenkintas.

Papildyta:
Kita savaite einu pasibandyt padirbti pas ji paziuresim kaip atmosera kokie projektai ir panasei, bent per pokalbi tai jis tiek daug vilciu i mane deda jis nori po metu mane matyt kaip komercijos direktore ar jo pavaduotoja tik neaisku ar jis isties to nori ar tik makaronus kabino ant ausu kad tik ateiciau pas ji dirbti dabar gi nera jau kam ir dirbti. Man jau galva neisnesa ka ir daryt. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurelija Bielskyte @ 2007 05 31, 09:39)
Manau kad nebutu patenkintas, jo dabartine darbuotoja iseina i dekreta tai jis buvo nelabai patenkintas.

Papildyta:
Kita savaite einu pasibandyt padirbti pas ji paziuresim kaip atmosera kokie projektai ir panasei, bent per pokalbi tai jis tiek daug vilciu i mane deda jis nori po metu mane matyt kaip komercijos direktore ar jo pavaduotoja tik neaisku ar jis isties to nori ar tik makaronus kabino ant ausu kad tik ateiciau pas ji dirbti dabar gi nera jau kam ir dirbti.  Man jau galva neisnesa ka ir daryt.  unsure.gif

s tai rinkciaus leliu 2.gif ,nes as pati dirbau ir lipau...O lelius galvojau palauks ,o pasirodo ,kai atlyginimas gavos geras ,tai pas mane pasipyle persileidimas ant persileidimo ir nepadejo jokia karjera...
Atsakyti
Aš irgi rinkčiausi lelių, todėl vengiu ieškoti naujo geriau apmokamo darbo dry.gif
Atsakyti
Galvodama apie lelių eičiau dirbt. Pastočiau, o direktoriui sakyčiau, kad netyčiukas, o gal išvis nieko neaiškinčiau. Priklauso nuo tarpusavio santykių. Ir vieta, ir pajamos garantuotos.
Žinoma, negalėsim tau patart tiksliai, juk nežinom nei tikslios situacijos nei visų aplinkybių. O ką vyras sako?
Atsakyti
O dar pridurciau; juk leliukai ateina kada nori,juk tu neesi garantuota,kad per atostogas imsi ir butinai pastosi ,al tu pastosi pvz.per kaledas.labai tu suki galva per anksti.gal tu bijai naujo darbo ir cia tavo toks pasiteisinimas? soske.gif
Atsakyti
Taip jus teisios kad leliukai ateina kai jiems reikai manau kad eisiu padirbet o leliuka papalanuosim po kokio pusmecio ir stengsimes kad gautusi blush2.gif
Aciu uz patarimus biskuti lengviau
Atsakyti