Įkraunama...
Įkraunama...

Karjera ar vaikas?

QUOTE(Žydraakė @ 2005 09 13, 12:20)
Aš tai kartais pagalvoju, kad kai kurie turi mažiau už mane, bet vis tiek pasigimdo ir sėkmingai augina tuos vaikelius smile.gif Kartais papykstu ant savęs, kad esu išlepusi, vis norisi, kad apie save tas gyvenimas suktųsi blush2.gif
Pritariu Sinai, kad tas "geriausias laikas" niekada neateis ir jis yra esamas  thumbup.gif

Ne visada materialine puse yra svarbiausias kriterijus susilaukti vaiku mirksiukas.gif Tiesiog vaika reikia ne tik materialiai aprupinti, bet ir tureti jam laiko.
Atsakyti
QUOTE(Skruzdeliukas @ 2005 09 13, 14:55)
Ne visada materialine puse yra svarbiausias kriterijus susilaukti vaiku mirksiukas.gif Tiesiog vaika reikia ne tik materialiai aprupinti, bet ir tureti jam laiko.


nu žinok nustebinai tokiu parašymu, čia jau visai nelogiška, jei nori vaiko ir jis tau svarbus, tai visą laiką skirsi jam, ypač jei materialinė pusė nebloga.
Kaip sakoma, kai yra noras - ieškai būdų, kai jo nėra - ieškai pasiteisinimų mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liepsnelė: 13 rugsėjo 2005 - 14:13
QUOTE(liepsnelė @ 2005 09 13, 14:12)
nu žinok nustebinai tokiu parašymu, čia jau visai nelogiška, jei nori vaiko ir jis tau svarbus, tai visą laiką skirsi jam, ypač jei materialinė pusė nebloga.
Kaip sakoma, kai yra noras - ieškai būdų, kai jo nėra - ieškai pasiteisinimų  mirksiukas.gif

Kaip tai, visa laika skirsi jam... Aukle pasamdysiu? Galeciau, bet asmeniskai as negaleciau skirti viso laiko rolleyes.gif Uztat, ir laukiu, kada galesiu atsipalaiduoti ir skirti laiko sau ir jam. mirksiukas.gif Pasiteisinimu neieskau, tiesiog issakau savo mintis. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skruzdeliukas: 13 rugsėjo 2005 - 15:14
Kaip tai, visa laika skirsi jam... Aukle pasamdysiu? Galeciau, bet asmeniskai as negaleciau skirti viso laiko rolleyes.gif Uztat, ir laukiu, kada galesiu atsipalaiduoti ir skirti laiko sau ir jam. mirksiukas.gif Pasiteisinimu neieskau, tiesiog issakau savo mintis. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skruzdeliukas: 13 rugsėjo 2005 - 15:15
QUOTE(Žydraakė @ 2005 09 13, 13:20)
Aš tai kartais pagalvoju, kad kai kurie turi mažiau už mane, bet vis tiek pasigimdo ir sėkmingai augina tuos vaikelius smile.gif Kartais papykstu ant savęs, kad esu išlepusi, vis norisi, kad apie save tas gyvenimas suktųsi blush2.gif
Pritariu Sinai, kad tas "geriausias laikas" niekada neateis ir jis yra esamas  thumbup.gif




Žinok, aš tai ne kartais, o netgi labai dažnai pradėjau galvoti, kad yra daug tokių, kurie mažiau ir daug mažiau turi nei mes su vyru, ir augina ne vieną vaikiuką smile.gif , o mes tokie savanaudžiai gyvenam tik dėl savęs, kad save dar palepinti, išlėkti kur su draugais be jokių įsipareigojimų blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sina @ 2005 09 14, 08:10)
Žinok, aš tai ne kartais, o netgi labai dažnai pradėjau galvoti, kad yra daug tokių, kurie mažiau ir daug mažiau turi nei mes su vyru, ir augina ne vieną vaikiuką  smile.gif , o mes tokie savanaudžiai gyvenam tik dėl savęs, kad save dar palepinti, išlėkti kur su draugais be jokių įsipareigojimų  blush2.gif

Mano supratimu, cia nera blogai palepint save ir islekt kur mirksiukas.gif Jus gi jaunos thumbup.gif, kam ta grauzatis....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skruzdeliukas: 14 rugsėjo 2005 - 13:09
QUOTE(Skruzdeliukas @ 2005 09 14, 14:06)
Mano supratimu, cia nera blogai palepint save ir islekt kur mirksiukas.gif Jus gi jaunos thumbup.gif, kam ta grauzatis....



Tai aišku, kad nėra blogai kur išlėkti ir prasiblaškyti ir ne tik jaunoms tongue.gif , tikiuosi, kad tą patį darysiu ir būdama nestuke.gif ir su vaikučiu, bet tik rečiau smile.gif
O čia nėra graužatis, tik pamąstymai, kad jau laikas ir ne vien tik apie save galvoti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Skruzdeliukas @ 2005 09 13, 14:55)
Ne visada materialine puse yra svarbiausias kriterijus susilaukti vaiku mirksiukas.gif Tiesiog vaika reikia ne tik materialiai aprupinti, bet ir tureti jam laiko.


Na ta materialinė pusė nėra jau tokia ir nesvarbi. Jei vyras gerai uždirba, tai moteris visai nesukdama galvos dėl pinigėlių gali rūpintis vaiku smile.gif Žinoma, tas laikas atsiima iš moters karjeros, darbo ar tobulėjimo metų, bet jeigu jau dievas davė mums džiaugsmą gimdytį ir į pasaulį išleisti laimingą žmogutį, tai gal nevarykim dievo medin mirksiukas.gif
O laiko reikia viskam, tiesiog reikia išmokti susidėti prioritetus ir jiems skirti daugiau laiko. Kuo ilgiau gyvenu, tuo labiau suprantu, kad to laiko niekada nebus gana sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydraakė @ 2005 09 15, 08:23)
Žinoma, tas laikas atsiima iš moters karjeros, darbo ar tobulėjimo metų


Su mokslais susitvarkyt įmanoma, kai kuriais atvejais, jei viskas tavrkoj, galima net namie dalį darbo dirbt mirksiukas.gif , čia žinoma, tik nuo pačios noro priklauso - jei stipriai nori, visur apsisuki. mirksiukas.gif
Atsakyti
Beabejo, jus visos teisios ir visu sprendimai geriausi, kokie jie bebutu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skruzdeliukas: 15 rugsėjo 2005 - 12:53
QUOTE(Skruzdeliukas @ 2005 09 15, 13:52)
Beabejo, jus visos teisios ir visu sprendimai geriausi, kokie jie bebutu mirksiukas.gif


būtent, kiekvienas turi spręst pagal save, savo norus ir galimybes mirksiukas.gif Vienintelės tiesos pasauly nėra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(liepsnelė @ 2005 09 15, 14:03)
būtent, kiekvienas turi spręst pagal save, savo norus ir galimybes  mirksiukas.gif Vienintelės tiesos pasauly nėra  smile.gif


Bet vis tiek labai smagu, kad yra SM, kad yra tokia temelė, kur gali apie tai padiskutuoti, kur gali sužinoti kitų nuomonę, jų spendimus. Galų gale kur gali sulaukti palaikymo ir tavąjam sprendimui drinks_cheers.gif
Atsakyti