Įkraunama...
Įkraunama...

Karjera ar vaikas?

QUOTE(Sina @ 2005 09 07, 10:01)
o mes bent jau bandysim  nestuke.gif , nes jau pradėjau galvoti, kad ne taip paprasta  nestuke.gif , kaip atrodo  rolleyes.gif

Nepergyvenk, jei esi sveika, pastosi mirksiukas.gif Tik prisimink, kad nervinis issekimas, nuovargis ir dar labai didelis susikoncentravimas link nestuke.gif , gali atitolinti ta dziaugsma ax.gif Todel ir yra geriausias laikas nestumui, kai nervai yra pailseje thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Skruzdeliukas @ 2005 09 08, 12:49)
Nepergyvenk, jei esi sveika, pastosi mirksiukas.gif Tik prisimink, kad nervinis issekimas, nuovargis ir dar labai didelis susikoncentravimas link nestuke.gif , gali atitolinti ta dziaugsma ax.gif Todel ir yra geriausias laikas nestumui, kai nervai yra pailseje thumbup.gif


Valio, vadinasi aš priėmiau gerą sprendimą pailsinti save nuo mokslų thumbup.gif
clap.gif clap_1.gif

Sina, sėkmingo jums planų pildymosi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydraakė @ 2005 09 09, 08:18)
Valio, vadinasi aš priėmiau gerą sprendimą pailsinti save nuo mokslų  thumbup.gif
clap.gif  clap_1.gif



labai gerą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Skruzdeliukas @ 2005 09 08, 12:49)
Nepergyvenk, jei esi sveika, pastosi mirksiukas.gif Tik prisimink, kad nervinis issekimas, nuovargis ir dar labai didelis susikoncentravimas link nestuke.gif , gali atitolinti ta dziaugsma ax.gif Todel ir yra geriausias laikas nestumui, kai nervai yra pailseje thumbup.gif




Man atrodo, kad tie nervai visą gyvenima kažkokie pavargę verysad.gif
Tiesą pasakius, mes jau daug metų atidėliojom ta nestuke.gif planavima, manydami, kad ateityje bus geriau, bet galiausiai supratom, kad tas "geriausias laikas" niekada neateis ir jis yra esamas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydraakė @ 2005 09 09, 08:18)
Valio, vadinasi aš priėmiau gerą sprendimą pailsinti save nuo mokslų  thumbup.gif
clap.gif  clap_1.gif

Sina, sėkmingo jums planų pildymosi 4u.gif



Dėkui, tau Žydraake, tau taip pat gero poilsio mirksiukas.gif
Žinok, kad kiekvienos sprendimas yra pats GERIAUSIAS thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE
Tiesą pasakius, mes jau daug metų atidėliojom ta  planavima, manydami, kad ateityje bus geriau, bet galiausiai supratom, kad tas "geriausias laikas" niekada neateis ir jis yra esamas 


Aha, mes irgi su vyru vis tikimės, kad ateis geresni laikai. Man, tiesą sakant, tai daug tiems geresniems laikams nereikia, tik savų namų ir pakankamai pinigėlių mūsų šeimynėlei pavalgyti ir šį bei tą reikalingą įsigyti. Savus namus jau tikimės, kad kitą vasarėlę turėsim, betrūks tik šeimynėlės pagausėjimo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(IGu @ 2005 09 10, 19:41)
Aha, mes irgi su vyru vis tikimės, kad ateis geresni laikai. Man, tiesą sakant, tai daug tiems geresniems laikams nereikia, tik savų namų ir pakankamai pinigėlių mūsų šeimynėlei pavalgyti ir šį bei tą reikalingą įsigyti. Savus namus jau tikimės, kad kitą vasarėlę turėsim, betrūks tik šeimynėlės pagausėjimo smile.gif


Mes taip pat vis visko tikėjomės, atidėliojom. Bet ateina laikas, kai supranti, kad už leliuką nėra nieko svarbiau ir kada nors galbūt gailėsies, kad laukei ir atidėliojai, taip kad metėm visus planavimus į šalį ir turim mažiuką rezultatą pilvelyjė tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(lota5 @ 2005 09 10, 19:06)
Mes taip pat vis visko tikėjomės, atidėliojom. Bet ateina laikas, kai supranti, kad už leliuką nėra nieko svarbiau ir kada nors galbūt gailėsies, kad laukei ir atidėliojai, taip kad metėm visus planavimus į šalį ir turim mažiuką rezultatą pilvelyjė  tongue.gif

Atideliojam ir mes daug metu, bet nesigailiu kol kas ax.gif Matyt, nesubrendau tam, kad gaileciausi. Bus tai bus, nebus, tai irgi ne tragedija. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(liepsnelė @ 2005 09 09, 08:38)
labai gerą  mirksiukas.gif


Ačiū už palaikymą 4u.gif Labai ačiū, nes tokioje akimirkoje nėra taip lengva priimti tą sprendimą.

QUOTE(Sina @ 2005 09 09, 18:41)
Dėkui, tau Žydraake, tau taip pat gero poilsio mirksiukas.gif
Žinok, kad kiekvienos sprendimas yra pats GERIAUSIAS  thumbup.gif


Va tada ir priėmiau sprendimą, kai nusprendžiau, kad pati turiu prisidėti prie laimingo gyvenimo. Širdelėje kažkas vis dar kirbena, bet mano sprendimas man vis tiek geriausias smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Skruzdeliukas @ 2005 09 11, 11:43)
Atideliojam ir mes daug metu, bet nesigailiu kol kas ax.gif Matyt, nesubrendau tam, kad gaileciausi. Bus tai bus, nebus, tai irgi ne tragedija. rolleyes.gif


o vat kai užsinorėsi, tai pamatysi, atrodo, viską padarytum, kad tik būtų...
Atsakyti
QUOTE(liepsnelė @ 2005 09 13, 07:13)
o vat kai užsinorėsi, tai pamatysi, atrodo, viską padarytum, kad tik būtų...

Galbut g.gif Tiesiog dabar dar daug neigyvendintu dalyku, todel ir tos mintys apie 2.gif neikyrios.
Visiskai suprantu tas, kurios jau baige mokslus, susirado darbelius, padirbejo, kaip ir nusistovi gyvenimas , tai tada naturaliai atsiranda noras igyvendinti kitus planelius wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skruzdeliukas: 13 rugsėjo 2005 - 10:17
Aš tai kartais pagalvoju, kad kai kurie turi mažiau už mane, bet vis tiek pasigimdo ir sėkmingai augina tuos vaikelius smile.gif Kartais papykstu ant savęs, kad esu išlepusi, vis norisi, kad apie save tas gyvenimas suktųsi blush2.gif
Pritariu Sinai, kad tas "geriausias laikas" niekada neateis ir jis yra esamas thumbup.gif
Atsakyti