Įkraunama...
Įkraunama...

Karjera ar vaikas?

Sveikutes, na as irgi dar net negalvojau apie vaikeli, man tik 22, ir as 4am kurse...norejosi dar mokslus pabaigt, pakeliaut, gal kur uzsieni pratest mokslus..o va se tau - ir netyciukas tongue.gif is pradziu kazkaip liudna ir depresija buvo, lyg ir atrode baigesi mano gyvenimas...dabar gyvensiu del kazko kito, o ne del saves...kazkaip susitaikiau su ta mintim, ir manau kad vienu suviu nusausiiu du zuikius - baigsiu mokslus, ir vaikeli auginsiu, o po to gal kartu su visa seima vaziuosim i uzsieni, gal kur pratesiu savo mokslus tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(liepsnelė @ 2005 09 05, 07:37)
Sutinku, kad  nestuke.gif gali būti labai faina, deja, ne visad taip būna - ir savijauta, sveikata nekokia būna ir nieko su tuo negali padaryt, visgi jautrumas pas visas padidėja. Šauniausia, kai tau galvos neskauda nei dėl finansinės padėties, nei dėl gyvenamos vietos, nei dėl santykių su vyru, o jei dar savijauta gera - nėštumas tikrai gali būti idealus.

sutinku pilnai drinks_cheers.gif mano nėštumas buvo tikrai iš lengvesnių, su vyru sutariam puikiai, butas yra, pinigų niekada nebus perdaug, bet užtenka - jei ne šios aplinkybės, galbūt tikrai nebūčiau tokia linksma. be to turėjau galimybę praleisti nuostabią vasarą belaukdama savo mažylio....paskutinę savo mergautinę vasarą.....

QUOTE(Žydraakė @ 2005 09 05, 13:24)
Aš todėl ir nusprendžiau sustoti su mokslais, nes noriu jau dabar viską apsvarstyti, pailsėti nuo įtampos. Viliuosi, kad viskas į teigiamą pusę išsispręs su draugu ir po poilsio galėsime planuoti  2.gif

to ir linkiu mirksiukas.gif

QUOTE(latoya @ 2005 09 05, 16:17)
Sveikutes, na as irgi dar net negalvojau apie vaikeli, man tik 22, ir as 4am kurse...norejosi dar mokslus pabaigt, pakeliaut, gal kur uzsieni pratest mokslus..o va se tau - ir netyciukas tongue.gif is pradziu kazkaip liudna ir depresija buvo, lyg ir atrode baigesi mano gyvenimas...dabar gyvensiu del kazko kito, o ne del saves...kazkaip susitaikiau su ta mintim, ir manau kad vienu suviu nusausiiu du zuikius - baigsiu mokslus, ir vaikeli auginsiu, o po to gal kartu su visa seima vaziuosim i uzsieni, gal kur pratesiu savo mokslus tongue.gif

pamatysi - bus viskas puiku. mano draugė ne tik mokslus pabaigė, bet juos baigė su pagyrimu, stipendija ir dar kitiems darbus parašė, dirba geroj firmoj, nusipirko namą su vyru. taip kad tik daugiau optimizmo, pasitikėjimo savimi ir bus viskas gerai thumbup.gif vaikas nėra kliūtis - reikia tai suprasti, viską galima padaryti ir su vaiku, žinoma, sunkiau, bet kai kas sugeba ir paturistauti su mėnesio leliuku. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Sina @ 2005 09 05, 12:38)
Na nebent tu kalbi apie dienines studijas, tai tada taip, sutinku su tavimi 100proc. ir nera ne kalbos, kad laaaabaaaaai sunku suderinti   nestuke.gif  su mokslais. Bet mano pazystamos kuo puokiausiai susitvarke ir su darbu, ir su vakariniu mokslu budamos  nestuke.gif   biggrin.gif

Labai priklauso ka studijuoji, kokiame universitete, na, o vakarinis tai beveik dieninis, juk paskaitu lankymas irgi privalomas, tik lankoma vakarais. mirksiukas.gif Aisku, daug lemia nusiteikimas ir gebejimas suderinti visus darbus ax.gif As tai nesugebeciau schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skruzdeliukas: 05 rugsėjo 2005 - 19:25
QUOTE(bučkis @ 2005 09 05, 16:39)
pamatysi - bus viskas puiku. mano draugė ne tik mokslus pabaigė, bet juos baigė su pagyrimu, stipendija ir dar kitiems darbus parašė, dirba geroj firmoj, nusipirko namą su vyru. taip kad tik daugiau optimizmo, pasitikėjimo savimi ir bus viskas gerai  thumbup.gif vaikas nėra kliūtis - reikia tai suprasti, viską galima padaryti ir su vaiku, žinoma, sunkiau, bet kai kas sugeba ir paturistauti su mėnesio leliuku.  cool.gif

Ne kiekvieno sugebejimai yra tokie, kaip daznai visi megsta rasyti. O kas, jei neitilpsi i ta standarta, ir nespesi, o tada sunkiausia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Skruzdeliukas @ 2005 09 05, 20:30)
Ne kiekvieno sugebejimai yra tokie, kaip daznai visi megsta rasyti. O kas, jei neitilpsi i ta standarta, ir nespesi, o tada sunkiausia doh.gif


Sruzdeliuk, man irgi nebuvo lengva apsispręsti nutraukti studijas, nes gi tiek visos rašo, kad viską galima suderinti, kad kuo daugiau turi darbų, tuo geriau juos padarai ir tikrai padarai, o ne tinginiauji, kad vaikai ne kliūtis gyventi dirbant ir mokantis ir t.t. Jokiu būdu negalvok, kad tai yra kažkoks standartas, į kurį turi tilpti ir tu schmoll.gif Mes gyvenam savus gyvenimus ir tik mes žinom, kaip norim ir galim gyventi. Man sunku suderinti darbą, studijas, kalbos kursus ir šeimyninį (nors ir ne vedybinį) gyvenimą su draugu, o mintys apie vaikelį prie viso tokio krūvio man visai nesiderina schmoll.gif Sekinau sekinau save begale dvejonių, kaip čia viską derinti, kaip visą krūvį pavežti g.gif Nu jei kitos gali, tai kodėl aš negaliu doh.gif O negaliu todėl, kad esu kitokia, kad mėgstu daryti viską iki galo ir kuo geriau, o kai daug veiklų, tai kažką turiu aukoti, o to nenoriu. Noriu būti laiminga čia ir dabar. Aš netelpu į kažkokį standartą? Nu ir velniop, tuomet kuriuosi savo standartą tongue.gif O tada, patikėk manim, kaip viskas palengvėja, kaip imi gyventi ne pagal kažkieno standartus, bet pagal savo gyvenimą.
Sekmės tau, Skruzdeliuk, 4u.gif



Atsakyti
QUOTE(Skruzdeliukas @ 2005 09 05, 20:30)
Ne kiekvieno sugebejimai yra tokie, kaip daznai visi megsta rasyti. O kas, jei neitilpsi i ta standarta, ir nespesi, o tada sunkiausia doh.gif


o kodėl mes amžinai taikom į kažkokius kitų sukurtus standartus. gyvenimo kelių yra tiek daug, bet mes kažkodėl visi imam standartus, patys save "įsirėminam" ir nervuojamės, kad neatitinkam tų lūkesčių - kitų sukurtų lūkesčių.
sutinku su žydraake - gal pradedam kurti savo gyvenimą ir išsilaisvinam nuo tų visuomeninių standartų mirksiukas.gif sunku, aišku, bet kas sakė, kad gyventi lengva 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bučkis @ 2005 09 06, 09:52)
o kodėl mes amžinai taikom į kažkokius kitų sukurtus standartus. gyvenimo kelių yra tiek daug, bet mes kažkodėl visi imam standartus, patys save "įsirėminam" ir nervuojamės, kad neatitinkam tų lūkesčių - kitų sukurtų lūkesčių.
sutinku su žydraake  - gal pradedam kurti savo gyvenimą ir išsilaisvinam nuo tų visuomeninių standartų  mirksiukas.gif sunku, aišku, bet kas sakė, kad gyventi lengva  4u.gif


Man nebuvo lengva priimti savąjį sprendimą, bet kai apsisprendžiau, supratau, kad gyvenimas mieliausias su savuoju sprendimu thumbup.gif Nors labai bijau tvarkytis dokumentus dėl studijų nutraukimo, bet aš jaučiuosi laiminga smile.gif Neslėpsiu, kad širdyje vis iškyla kokia dvejonė, bet dabar ji virto "jei labai norėsiu, mokslus pabaigsiu vėliau", o ne "ką pasakys kiti".
Atsakyti
QUOTE(Skruzdeliukas @ 2005 09 05, 20:24)
Labai priklauso ka studijuoji, kokiame universitete, na, o vakarinis tai beveik dieninis, juk paskaitu lankymas irgi privalomas, tik lankoma vakarais. mirksiukas.gif Aisku, daug lemia nusiteikimas ir gebejimas suderinti visus darbus ax.gif As tai nesugebeciau schmoll.gif



Na va, o dauguma mano pažystamų, tai sugebejo ir kaip man atrodo toliau sėkmingai derina viską. Aišku, nukenčia paskaitos, bet tai dar priklauso dėl ko mokaisi, tai yra ar dėl pažymio, ar dėl žinių, ar dėl diplomo.
Be to, manau, kad svarbiausia nusiteikimas ir noras ir tada viską galima pasiekti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bučkis @ 2005 09 06, 08:52)
o kodėl mes amžinai taikom į kažkokius kitų sukurtus standartus. gyvenimo kelių yra tiek daug, bet mes kažkodėl visi imam standartus, patys save "įsirėminam" ir nervuojamės, kad neatitinkam tų lūkesčių - kitų sukurtų lūkesčių.
sutinku su žydraake  - gal pradedam kurti savo gyvenimą ir išsilaisvinam nuo tų visuomeninių standartų  mirksiukas.gif sunku, aišku, bet kas sakė, kad gyventi lengva  4u.gif

Taigi, ar as ne apie tai ir rasiau? Jus siulote viska derinti, nes kazkokia kaimyne ar drauge spejo suderinti moksla ir motinyste, vadinasi ir tau turetu pavykti. O is kur jus zinote, kad pavyks? Todel manau, kad cia nera vieno atsakymo, nes kiekviena gyvename skirtingus gyvenimus ir esame skirtingu sugebejimu.
Zydraake tu esi jau baigusi bakalaura ir magistra, todel pilnai sutinku, kad doktorantura gali taves palaukti (nes cia galima mokytis iki begalybes ir vis netureti laiko 2.gif ), mes su Sina siekiame bakalauro, taigi, situacija kitokia, ar ne? As jauciu, kad tureciau palaukti kol baigsiu, nes nedaug liko, nemegstu sustoti kelyje, turiu eiti iki galo, baigti, o tada...kiti planai wub.gif Butent taip as suplanavau, o kiti, gabesni, gali viska is karto igyvendinti ir sutaupyti pora meteliu. Cia viduje zmogus turi suvokti, ar jis sugebes, ar ne, bet jokiu budu nesivadovauti kitu pasiulymais, nes kas tinka vienam, nebutinai tinka tau. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sina @ 2005 09 06, 13:13)
Na va, o dauguma mano pažystamų, tai sugebejo ir kaip man atrodo toliau sėkmingai derina viską. Aišku, nukenčia paskaitos, bet tai dar priklauso dėl ko mokaisi, tai yra ar dėl pažymio, ar dėl žinių, ar dėl diplomo.
Be to, manau, kad svarbiausia nusiteikimas ir noras ir tada viską galima pasiekti  biggrin.gif


O man atrodo, kad ilgai galima kalbėti apie kitų patirtį, bet kol pats nesusiduri su tokia situacija, tai nieko ir negali spręsti schmoll.gif O ir tų situacijų negalima taip lengvai lyginti: mokaisi dieniniam ar vakariniam, mokaisi sunkų ar lengvą mokslą, dirbi puse ar visą dienos, dirbi sunkų ar lengvą darbą, turi gerą supratingą antrą pusę ar prastą diedą, kuriam ne motais vaikai ir namai ir pan.
Norai gerai. Norai ir svajonės mus stumia į priekį, bet šiame pasaulyje yra ir galimybės mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Skruzdeliukas @ 2005 09 06, 14:37)
Zydraake tu esi jau baigusi bakalaura ir magistra, todel pilnai sutinku, kad doktorantura gali taves palaukti (nes cia galima mokytis iki begalybes ir vis netureti laiko 2.gif  ), mes su Sina siekiame bakalauro, taigi, situacija kitokia, ar ne? As jauciu, kad tureciau palaukti kol baigsiu, nes nedaug liko, nemegstu sustoti kelyje, turiu eiti iki galo, baigti, o tada...kiti planai wub.gif Butent taip as suplanavau, o kiti, gabesni, gali viska is karto igyvendinti ir sutaupyti pora meteliu. Cia viduje zmogus turi suvokti, ar jis sugebes, ar ne, bet jokiu budu nesivadovauti kitu pasiulymais, nes kas tinka vienam, nebutinai tinka tau. mirksiukas.gif


Skruzdeliuk, aš sakau, kad reikia jausti pasitenkinimą dėl savų asmeninių planų, kokie jie bebūtų 4u.gif Sakai kažką susiplanavai, tuomet pamėgink savo planuose įžvelgti gerųjų pusių. Suprantu, kad tai ne superinė paguoda, bet gyventi tau pačiai bus lengviau. Pamėgink išnaudoti šį laiką dar kur nors kitur. O po visų dabartinių planelių susiplanuok ir vaikelį, nu kad nenusikeltų viskas dar toliau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Skruzdeliukas @ 2005 09 06, 14:37)
Taigi, ar as ne apie tai ir rasiau? Jus siulote viska derinti, nes kazkokia kaimyne ar drauge spejo suderinti moksla ir motinyste, vadinasi ir tau turetu pavykti. O is kur jus zinote, kad pavyks? Todel manau, kad cia nera vieno atsakymo, nes kiekviena gyvename skirtingus gyvenimus ir esame skirtingu sugebejimu.
Zydraake tu esi jau baigusi bakalaura ir magistra, todel pilnai sutinku, kad doktorantura gali taves palaukti (nes cia galima mokytis iki begalybes ir vis netureti laiko 2.gif  ), mes su Sina siekiame bakalauro, taigi, situacija kitokia, ar ne? As jauciu, kad tureciau palaukti kol baigsiu, nes nedaug liko, nemegstu sustoti kelyje, turiu eiti iki galo, baigti, o tada...kiti planai wub.gif Butent taip as suplanavau, o kiti, gabesni, gali viska is karto igyvendinti ir sutaupyti pora meteliu. Cia viduje zmogus turi suvokti, ar jis sugebes, ar ne, bet jokiu budu nesivadovauti kitu pasiulymais, nes kas tinka vienam, nebutinai tinka tau. mirksiukas.gif





Skruzdėliuk, aš ir nesivadovauju kitų pažystamų patirtimi, tik sakau, kad kai labai nori, tai viskas įmanoma. Bent jau aš manau, kad sugebėčiau ir mokytis, ir auginti vaikiuka mirksiukas.gif
Aišku, ir pilnai sutinku su tavimi, kad kiekvienas mes pasirenkame savo kelią ir koks jis bebūtų, mums atordo, kad jis teisingas.
Jei jūs nutarėte palaukti, šaunu, smile.gif o mes bent jau bandysim nestuke.gif , nes jau pradėjau galvoti, kad ne taip paprasta nestuke.gif , kaip atrodo rolleyes.gif
Atsakyti