Įkraunama...
Įkraunama...

www.emp.eu

kazin kas senus baldus, duris paimtu g.gif
Atsakyti
Kaip supratau, jie del bateriju nevaziuotu? Tuomet kur juos priduoti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(me_gustas_tu @ 2008 09 09, 08:52)
Kaip supratau, jie del bateriju nevaziuotu? Tuomet kur juos priduoti? g.gif

baterijas surenka "iki: parduotuvese,stovi specialus kontieneriai
Papildyta:
QUOTE(Pjaf @ 2008 06 22, 06:44)
kazin kas senus baldus, duris paimtu g.gif

jei baldai dar tinkami naudojimui paskambink i miesto soc rupyba,gal kokiai asocialiai siemai jie dar tiktu
Atsakyti
QUOTE(Kolekcionierė @ 2008 09 09, 10:30)
baterijas surenka "iki: parduotuvese,stovi specialus kontieneriai



Aciu, eisiu ieskoti tu konteineriu...smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mokka @ 2008 06 05, 20:39)
man patiko smile.gif atvaziuoja, paima, o dar ir knygute su nuolaidomis dave.


man reikėjo išvežti seną skalbimo mašiną, tai irgi atvažiavo kada AŠ galėjau, paliko knygelė, man labai patiko jų aptarnavimas thumbup.gif
Dėl išvežamų daiktų galima pasiskaityti internete(tikrai yra sąrašas), tačiau manau, kad baldų neima
Atsakyti
QUOTE(me_gustas_tu @ 2008 09 10, 19:36)
Aciu, eisiu ieskoti tu konteineriu...smile.gif  4u.gif

nera uz ka,pati dabar renku i maiseli elementus ir nesiu pasitaikius progai į "iki"
Atsakyti
Tenka apgailestauti, bet už EMP Recycling paslaugas jau teks mokėti.
Perskaičiau, kad nuo lapkričio 10 d. teks pakloti 50 litų.
Tačiau patys EMP Recycling jau skelbia skelbia apie mokamas paslaugas nuo lapkričio pradžios. Ar kuri iš jūsų per šias penkias dienas jau kreipėsi dėl atliekų išvežimo ir ar jau teko mokėti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svaigi diena: 05 lapkričio 2008 - 15:43
o geras,as kaip tik norejau jiems parasyt kad paiimtu kai kuriuos daiktus,nekas tada bus jei reiks moket,vel toliau miskai bus uzversti nereikalingais daiktais
Atsakyti
QUOTE(Kolekcionierė @ 2008 11 05, 17:38)
o geras,as kaip tik norejau jiems parasyt kad paiimtu kai kuriuos daiktus,nekas tada bus jei reiks moket,vel toliau miskai bus uzversti nereikalingais daiktais

Na gal lietuviai jau kiek išpruso, kol nemokamai ši paslauga buvo teikiama, gal ir neužverstų miškų. Tačiau manau, kad greitu laiku "šlamšto" padaugės daugiabučių kiemuose. O tada visuomenei bus pranešta apie baudas ir jų didinimą taip atsikratantiems šiukšlėmis. g.gif
Visgi nemokamai galima nereikalingus daiktus pristatyti patiems.
Atsakyti
nežinau, kur klaust, tai rašau čia.


kur dėt batareikas? prekybos centruose nebeliko bačkų, nežinau kur mest, trūks kantrybė ir keliaus į konteinerį, ir bus po visų ekologijų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2008 12 13, 11:46)
nežinau, kur klaust, tai rašau čia.
kur dėt batareikas? prekybos centruose nebeliko bačkų, nežinau kur mest, trūks kantrybė ir keliaus į konteinerį, ir bus po visų ekologijų  doh.gif



http://www.visasvers.../3/article/3145
Atsakyti
Truputi ne i tema, bet gal galesite man padeti. Sianakt prie musu namu X pilietis atsikrate seno TV. Ar dar vis yra kokia istaiga ar organizacija, kuri nemokamai isveza tokius daiktus? Reikia skubios pagalbos. Veiksmas Kaune.
Atsakyti