Įkraunama...
Įkraunama...

www.emp.eu

Pasinaudokime galimybe apšvarinti aplinką kurioje gyvename ir kreipkimės į www.emp.eu
jie surenka nemažai atliekų,nuo senų padangų iki didžiulio seno surudijusio šaldytuvo stovinčio kokiame nors sandėliuke,tik gaila ,kad baterijų rinkimas nelabai pasiteisino
ar teko pasinaudoti www.emp.eu paslaugomis?aš asmeniškai buvau vieną kartą išsikvietus,kieme stovėjo senas televizorius nežinia kieno nutrenktas,pati turejau panašų griozdą,plius dar keletą elektros prietaisų atidaviau kurie tikrai bereikalingai stovi namuose,jų surenkamų atliekų sąrašą galite rasti čia, nepatingėkite paskambinti ir atsikratyti Jums nereikalingais daiktais
Atsakyti
QUOTE(Kolekcionierė @ 2008 06 03, 15:33)
ar teko pasinaudoti www.emp.eu paslaugomis?


Teko smile.gif Atvažiavo, kaip ir buvo sutarta, 7:30 (kad į darbus nevėluotume), patys išsinešė ir išsivežė šaldytuvą, kelis džiovintuvus ir maišelį elementų. Jokių problemų thumbup.gif
Atsakyti
man patiko smile.gif atvaziuoja, paima, o dar ir knygute su nuolaidomis dave.
Atsakyti
QUOTE(mokka @ 2008 06 05, 20:39)
man patiko smile.gif atvaziuoja, paima, o dar ir knygute su nuolaidomis dave.

aš tų nuolaidų nei vienos taip ir nepanaudojau ax.gif
Atsakyti
aš irgi jau naudojausi EMP paslaugomis, paskambinom, paprašėm išvežti seną šaldytuvą. Kadangi negalėjo atvažiuoti prieš darbą ar po, tai pasakėm savo buto numerį, šaldytuvą išnešėm į laiptinę ir palikom prie buto durų. Grįžę iš darbo šaldytuvo jau neradom, į pašto dėžutę buvo įmesta nuolaidų knygutė smile.gif smagu, kad kažkas nemokamai surenka tokias atliekas thumbup.gif
Atsakyti
Gėris tikras tas EMP - paskambinom jiems, susitarėm, atvažiavo, seną šaldytuvą tiesiai iš virtuvės išsinešė, nuolaidų davė (kas, kad nė vienos nepanaudojom, svarbu faktas biggrin.gif ) , ir dar ačiū pasakė thumbup.gif
nei patiems rūpintis, nei tempti o šaldytuvo kažkur
tik gaila, kad elementų konteinerių nebeliko verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(eiven @ 2008 06 06, 13:45)
Gėris tikras tas EMP - paskambinom jiems, susitarėm, atvažiavo, seną šaldytuvą tiesiai iš virtuvės išsinešė, nuolaidų davė (kas, kad nė vienos nepanaudojom, svarbu faktas  biggrin.gif  ) , ir dar ačiū pasakė  thumbup.gif
nei patiems rūpintis, nei tempti o šaldytuvo kažkur
tik gaila, kad elementų konteinerių nebeliko  verysad.gif



aš irgi naudojausi, labai šaunūs vyriokai, tik irgi nepanaudojau nuolaidėlių... Na, bet ne tai svarbiausia... biggrin.gif
Atsakyti
Nereali firmelė - paėmė visą mano močiutės šlamštą - visas sugedusias plytas, šaldytuvus užpraito amžiaus ir visą kitą metalinį šlamštą. Atėjo, patys išsivežė. Šaunuoliai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mokka @ 2008 06 05, 21:39)
man patiko smile.gif atvaziuoja, paima, o dar ir knygute su nuolaidomis dave.



QUOTE(Kolekcionierė @ 2008 06 06, 11:38)
aš tų nuolaidų nei vienos taip ir nepanaudojau  ax.gif



QUOTE(eiven @ 2008 06 06, 13:45)
Gėris tikras tas EMP - paskambinom jiems, susitarėm, atvažiavo, seną šaldytuvą tiesiai iš virtuvės išsinešė, nuolaidų davė (kas, kad nė vienos nepanaudojom, svarbu faktas  biggrin.gif  ) , ir dar ačiū pasakė  thumbup.gif


svarbu, kad dave - tai yra paglostymo faktas smile.gif
Atsakyti
bigsmile.gif Mes irgi šaldytuvą į emp atidavėm thumbup.gif Irgi į laiptinę išstūmėm ir paėmė be mūsų. O va tas nuolaidas tai net pamiršom biggrin.gif
Atsakyti
patogu-atvaziuoja, paima thumbup.gif
Atsakyti
Šaunu kad jie yra - patogu kad nereikia vežioti ir sukti galvos kaip atsikratyti kokia seniena.
Atsakyti