Įkraunama...
Įkraunama...

Maistas užsienyje

QUOTE(Linea... @ 2008 09 27, 08:20)
soja chia 90%gaminama is modifikuotu pupeliu, ir gana aukstas kiekis pesticidu joje randamas, jau tai mitas , kad soja yra labai sveika  schmoll.gif

ech...yra kas nors ant sios zemes sveika? biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Šaltmėtė @ 2008 09 27, 12:18)
Siūlau pasigamint alyvuogių užtepėlę ax.gif  dėjau per pusę žalias ir juodas alyvuoges, keletą saulėj džiovintų pomidorų iš baziliko aliejaus, skiltelę česnako, šviežio baziliko gal kokį 10 lapelių, ir oregano šiek tiek. Viską į blenderį ir po poros minučių galima valgyt. Tinka su duona, duoniukais, krekeriais, ant picos, į pastos padažus ir t.t.
Anksčiau šitą dalyką pirkdavau gatavą, bet šiandien sumasčiau, kad galiu pasidaryt pati, ir pigiau, ir sveikiau, be visokių ten konservantų ir t.t.

nuskambejo gan viliojanciai 4u.gif
Atsakyti
Šiandien dar gaminau falafelius ir houmusą wub.gif kažko ant avinžirnių pasinešiau... rolleyes.gif kai mes tokie vegetarizmui prijaučiantys, tai baltymus iš jų gaunam, o ir šiaip daug vitaminų... thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šaltmėtė: 28 rugsėjo 2008 - 14:15
QUOTE(kovinukė @ 2008 09 27, 14:24)
ech...yra kas nors ant sios zemes sveika? biggrin.gif


"ech" biggrin.gif man gi negaila lotuliukas.gif 4u.gif
QUOTE(Šaltmėtė @ 2008 09 28, 07:13)
Šiandien dar gaminau falafelius ir houmusą  wub.gif  kažko ant avinžirnių pasinešiau... rolleyes.gif  kai mes tokie vegetarizmui prijaučiantys, tai baltymus iš jų gaunam, o ir šiaip daug vitaminų... thumbup.gif

Niu ydomu butu suzinoti, niekad nesu tokiu dalyku girdejusi blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(VRed @ 2008 09 26, 11:40)
mergaites ar esat kas dare cheesecake? internete receptu milijonai, bet as noriu isbandyto jau ax.gif


Mano vireja sita receptuka dave - isbandytas ir net MB giminiu buvo patvirtintas thumbup.gif

3 kiausiniai
2 pakeliai kreminio surio (16oz)
puse skardines saldinto kondensuoto pieno

As kad greiciau butu perku Graham forma jau su vadinamu "crust". Jei nori, gali pati pasidaryti: sutrink sausainius su sviestu ir ispausk and pyrago skardos.

As viska dedu i blenderi - dedu kiausinius, tada viena pakeli, siam isiplakus, antra ir tada piena. Suri ir kondensuota piena palik kambario temperaturoj kelias valandas, bus lengviau plakti.

Pagal recepta reik deti arbatini skt vanilos ekstrakto, bet as visada ekperimentuoju ir dedu ko susviecia - kartais riesutais uzbarstau, kartais M&M, kartais braskiu idedu.

Plakini pilu i forma, saunu i 375 laipsniu orkaite ir kepu apie 45 min. (Orientuotis gali pagal tai, kaip pyrago virsus atrodo: kai pradeda rusveti vadinasi jau laikas).

Isemus atvesinu, tada i saldytuva. Kai sustingsta - laikas valgyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Linea... @ 2008 09 28, 21:00)
Niu ydomu butu suzinoti, niekad nesu tokiu dalyku  girdejusi  blush2.gif  4u.gif

čia tokie Vidurio Rytų patiekalai. Abu iš avinžirnių (chickpeas). Falafeliai - tai iš sugrustų avinžirnių su prieskoniais kepami paplotėliai, o houmus - tai toks kaip užtepas iš sumaltų avinžirnių ir tahinio (sezamo sėklų pastos). Labai skanu, baltyminga, sveika. thumbup.gif
Atsakyti
Pas mus darbe houmusa daro, tai man kazkaip jis nea schmoll.gif

Ir sojos man nepatinka - nezinau kaip zmones gyvena - -valgo soja, apsimeta kad mesa ir laimingi...man tai gelezies reik rolleyes.gif




QUOTE(Rashkyte @ 2008 09 26, 14:16)
blush2.gif  aciu  biggrin.gif
VRed, nuo shito as pradejau  biggrin.gif  (tik krakmolo nedejau ir grietines) http://www.goodhouse...cheesecake-2339 
po to ishbandziau visokius variantus, pvz. uogos ir padui sausainiai kiti, tada jau atsirinkau kurie skaniausi ir karts nuo karto vyrukus ar svetelius palepinu  biggrin.gif  4u.gif  bet galetu tu valgytoju ir daugiau buti  ax.gif


Ajai kaip super skamba thumbup.gif Reiks pabandyti pasidaryti, tik va cukraus kiek neraso prie informacijos. Maniskis su diabetu, tai viska ka kepu, turi but su labai mazu kiekiu. Bet va drauge atvaro ketvirtadieni, tai reik pabandyti...
Atsakyti
QUOTE(Šaltmėtė @ 2008 09 28, 13:48)
houmus - tai toks kaip užtepas iš sumaltų avinžirnių ir tahinio (sezamo sėklų pastos).


houmus = hummus 4u.gif
labai skanu (man, asmeniskai, jei be jokiu priedu.. nereikalingu...) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Hip @ 2008 09 28, 21:53)
Pas mus darbe houmusa daro, tai man kazkaip jis nea schmoll.gif

Ir sojos man nepatinka - nezinau kaip zmones gyvena - -valgo soja, apsimeta kad mesa ir laimingi...man tai gelezies reik rolleyes.gif

o man skanu... rolleyes.gif

bet va mėsos man gali nebūt... nevalgau ir nepasigendu. schmoll.gif apie kaiulieną pagalvojus išvis nupurto net.. doh.gif

QUOTE(wicked @ 2008 09 28, 21:55)
houmus = hummus 4u.gif
labai skanu (man, asmeniskai, jei be jokiu priedu.. nereikalingu...)  4u.gif

nu jo, su ta rašyba tai čia įvariai.... kai rašai hummus, tai lietuviams dažnai su pūvėsiais asocijuojas.. lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Šaltmėtė @ 2008 09 28, 14:04)
o man skanu... rolleyes.gif

bet va mėsos man gali nebūt... nevalgau ir nepasigendu.  schmoll.gif  apie kaiulieną pagalvojus išvis nupurto net.. doh.gif
nu jo, su ta rašyba tai čia įvariai.... kai rašai hummus, tai lietuviams dažnai su pūvėsiais asocijuojas.. lotuliukas.gif  doh.gif

as kaip paskaiciau rusu gydytojo knygoj, kad valgant kiauliena ir jautiena, musu organizme susidaro antikuniai, kaip po susidarytu kokiam svetimkuniui patekus i oragnizma bigsmile.gif apribojomstipriai visokius steikus, nos vyras dar issikepa, o va as kalakutienos ir vistienos megeja 4u.gif Aciu uz paaiskinima pasiieskosiu daugiau info, receptu 4u.gif As taip is paprastu avizu darau kotletelius, su padazu, man kaip mesa skonio biggrin.gif
Atsakyti
Aham maziau tokio knygu butu, maziau zmoniu mazakraujyste sirgtu. Raudona mesa yra pagrindinis gelezies saltinis tik aisku reik su protu valgyti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Linea... @ 2008 09 29, 00:31)
as kaip paskaiciau rusu gydytojo knygoj, kad valgant kiauliena ir jautiena, musu organizme susidaro antikuniai, kaip po susidarytu kokiam svetimkuniui patekus i oragnizma  bigsmile.gif apribojomstipriai visokius steikus, nos vyras dar issikepa, o va as kalakutienos ir vistienos megeja  4u.gif Aciu uz paaiskinima pasiieskosiu daugiau info, receptu 4u.gif As taip is paprastu avizu darau kotletelius, su padazu, man kaip mesa skonio  biggrin.gif

na, aš irgi valgau kalakutieną ir vištieną kartais, ne per dažnai, bet jei sūnus paprašo, pagaminu...
o tokius kotletėlius mes irgi darom drinks_cheers.gif ir dar iš grikių irgi, labai skaniai gaunasi.

QUOTE(Hip @ 2008 09 29, 06:40)
Raudona mesa yra pagrindinis gelezies saltinis tik aisku reik su protu valgyti tongue.gif

Kiekvieno skonio reikalas čia... o dėl geležies, tai jos puikiausiai galima gaut iš burokėlių, brokolių, špinatų, pupelių ir t.t. mirksiukas.gif taip kad raudona mėsa tikrai nėra 'reikalinga'. Manau, man ir MB būtų žymiai blogiau, jei mes verstume save ją valgyti. O kraujas mūsų abiejų 'perfect'.
Atsakyti