Įkraunama...
Įkraunama...

Maistas užsienyje

rashiau rashiau ir viskas dingo blink.gif doh.gif
Doviliushka, siusk anyta pas mane biggrin.gif jei shaligatviai butu, ir peshkom ateitu tongue.gif kasdien verdu sriubas kolektyvui, pirshtus laizosi thumbup.gif sriubom ishgydem MB isisenejusia kraujuojancia dvylikapirshtes opa thumbup.gif mano mazgis dievina visas sriubas, ishskyrus shaltibarshcius doh.gif
o kas del anytos.....
kai mano uoshviai cia vieshejo.... aciu Dievui viena karta, tai MB tetis atsikeldavo 4, 5 am ir kavindavosi ir rukydamas laudavo, kol atsikelsiu as ir darysiu MB pusrycius doh.gif tada prisiblatindavo (vetoj to, kad pats butu kazka padares valgyt) tai jam per daug, tai per mazai doh.gif pasiuliau paciam darytis blush2.gif matytumet kaip lekshtes duzo ir puodai po buta skraide blink.gif MB sekancia diena pakeite jam blietuko data ir ishvaziavo uoshvis i oro uosta, o mes gimdyt ax.gif anyta liko ilgesniam laikui, bet po MB veiksmu, apsispakajino nerealiai tongue.gif ishvis gerai, kad trumpai abu buvo cool.gif sorry, uz off topic, neishlaikiau blush2.gif
Atsakyti
Kinieciu maisto parduotuveje maciu dziovintu grybu, tokiais didziuliais maisais. Ka is ju skanaus butu galima pagaminti? g.gif
Rashkyte blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Titia @ 2008 09 24, 22:23)

yeah yeah biggrin.gif pamaciau ko buvau nemacius schmoll.gif ir, patikek manim, nenoriu dar pamatyt schmoll.gif ypac, kad vaikai ta matytu blink.gif as vel off topic... bet buvau su bosu sutarus, kad nedirbsiu men. iki gimdymo ir 2 po, tai su MB sh namu raudavom 7:45 am - jis darba, o as visa diena mashinoj prasededavau, kad tik namie su uoshviais nebut blink.gif prismenu ir vel uzverda doh.gif
Atsakyti
Jūs ne į temą apie anytas, aš ne į temą apie kalbas dar biski... biggrin.gif

QUOTE(TYN @ 2008 09 24, 22:05)
Saltmete - as nesuprantu, tu paklausi - as atsakau. bet tu i atsakymus nekreipi demesio. tai susitariam kitam kartui, jei nenori atsakymu is mano puses, o tik nori papriekabiauti, tai taip ir parasyk, as tada nekreipsiu demesio ir negaisiu laiko atsakinedama  4u.gif

TYN, reaguoju aš į tavo postą, ir nebebūčiau aš rašius, jei dar kelios nebūtų mano posto puolę komentuot, nors aš tik Tavęs paklausiau. Taigi, tas postas buvo atsakymas į tuos kitus komentarus, nes man tavojo ir pirmojo pakako.

Dar atsakau į Michgirl postą: sakai kaip kam geriau taip tas rašo? o tai jei aš pradėčiau čia suomiškus žodžius įmaišinėt, kaip tada? nes tai kalba, kuria aš kalbu per dienas ir yra atvejų, kai tikrai tenka pasukt galvą ir pagalvot kaip tas žodis būtų lietuviškai... doh.gif nu nesąmonė ir tiek. Mano asmenine nuomone lietuviškam forume rašom lietuviškai ir taškas.
Bet gana ne į temą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šaltmėtė: 25 rugsėjo 2008 - 07:55
QUOTE(Šaltmėtė @ 2008 09 25, 01:53)

Dar atsakau į Michgirl postą: sakai kaip kam geriau taip tas rašo? o tai jei aš pradėčiau čia suomiškus žodžius įmaišinėt, kaip tada? nes tai kalba, kuria aš kalbu per dienas ir yra atvejų, kai tikrai tenka pasukt galvą ir pagalvot kaip tas žodis būtų lietuviškai...  doh.gif  nu nesąmonė ir tiek. Mano asmenine nuomone lietuviškam forume rašom lietuviškai ir taškas.
Bet gana ne į temą.



nu tai ir imaisinek tuos suomishkus, nu kokios problemos.. kaip tycia kalbant apie suomiu kalba, cia kitas amerikietishkam forume viena mergina parase, kad rytais daro vyrui pannukakku (ar kaip ten tiksliai rasosi), nes jos tevai suomiai, tik ji cia gimus. Tai idomumo delei pasigooglinai ta zodi, nes labai jis man juokingas pasirode, ir pamaciau, kad tai orkaitej keptas blynas ar kazkas panasaus, nepuoliau jai aiskint kaip ten amerikietishkas forumas, tai prasau rasyt anglishkai. uztai suzinojau nauja recepta ir man labai juokinga jo pavadinima... Nu bet kiekvienas mato problemas kitaip, man asmenishkai rasymas skirtingom kalbom niekad netrukde - jei jauciu, kad tai kazkas idomaus, labai lengvai issiaiskinu, o jei ne tai reiskia ne verta apie tai antra kart ne galvoti... rolleyes.gif
Papildyta:
tuo labiau, kad cia tikrai tau mergaites paaiskins jei koki klausima turi del vieno zodzio ar kito mirksiukas.gif
Atsakyti
Vakar barscius viriau essen.gif tiksliau tetis sultini isvire o man is darbo parejus liko tik pabaigt thumbup.gif dar prasysiu kad saltienos man pries isvaziuodamas isvirtu, nes jam kazkodel skaniau gaunasi ax.gif
Atsakyti
Rashkyte - na jooo blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
o kaip jus darote Tofu? stovi stovi, jau ir galiojimo data pasibaigs, tik nezinau nuo kurio galo pradeti ji valgyt biggrin.gif

(mano uosvienyte kaip tik megsta virtuveje suktis, jau geriau eitu su vaikais pazaist kai atvaziuoja biggrin.gif )
Atsakyti
as ji pirkau ir naudojau tik miso sriubai daryti. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kovinukė @ 2008 09 25, 17:02)
o kaip jus darote Tofu?

nedarom,nes jau perki padaryta tongue.gif as tai ji labai daug kur naudoju,o ir vaikai mano kol mazi buvo ji labai mego thumbup.gif dabar situacija truputi kitokia hihihi.gif,bet siaip tai as ji dedu i salotas,sumustinius ir kur sugalvoju,dazniausia perku firm nesuprantancioms biggrin.gif tvirta=stangru,arba rukyta,pastarasis labai sumustiniams tinka,bet ir vienas jis man skanu.

TYN kaip tu sriuba ta darai ax.gif nesas ja tai visada gatava perkuosi,na ir zinoma sushi su juru dumbliu slotom essen.gif buna prie to pacio uzsakymo cool.gif
Atsakyti
Reikia 1 1/2 oz wakame juros kopustu (as man atrodo, kokius radau, tokius pirkau), 4 1/2 puodeliu vandens, 1/2 puodelio miso pastos, zaliuju svogunu, 4 oz tofu, ir shiitake grybu. kopustus vandeny palaikyti 30 min. supjaustyti. vandeni uzvirti su miso, sudeti kopustus ir svogunus ir pries patiekiant grybus ir tofu.
Atsakyti
QUOTE(TYN @ 2008 09 25, 18:49)
Reikia  1 1/2 oz wakame juros kopustu (as man atrodo, kokius radau, tokius pirkau), 4 1/2 puodeliu vandens, 1/2 puodelio miso pastos, zaliuju svogunu, 4 oz tofu, ir shiitake grybu. kopustus vandeny palaikyti 30 min. supjaustyti. vandeni uzvirti su miso, sudeti kopustus ir svogunus ir pries patiekiant grybus ir tofu.

essen.gif niam,kaip skaniai skamba,reiks sio savaitgalio vakara jai viska gausiu pasidaryti,Aciu 4u.gif
Atsakyti