Įkraunama...
Įkraunama...

Daržas balkone :)

QUOTE(Regila @ 2009 04 01, 10:48)
Žemės riešutams ankstoka. Jie labai bijo šalčių. Aš juos auginu šiltnamyje ir sodinu dar net vėliau, nei pomidorus. Sėju pačiam balandžio gale.

supratau 4u.gif o kur galima butu isigyt seklyciu?
Atsakyti
Va va, ir man labai idomu pasidare del tu zemes riesutu g.gif
Atsakyti
Regila aūūū prašom konkrečiau apie tuos žemės riešutus,sėklos,auginimas ir t.t.
Atsakyti

Sausas sėklas sėti į žemę, kurioj yra smėlio, nenuvalius šviesiai rusvo lukšto. Krūmeliai nedideli, lapai minkšti. Išdygusius išsodinti į šiltnamį ar šilčiausią vietą lauke. Netrukus pasirodo nedideli, geltoni žiedai. Vos jiems spėjus apsidulkinti – jie kažkur dingo..į žemę gilyn iki 10cm. Ten formuojasi vaisiai. Rudenį, pradėjus šiltnamio tvarkymą, pakasus toj vietoj kur sodinta – rasim riešutų. Ant kiekvieno krūmo po 20 – 30 vienetų ankštelių.
Sodinant į lauką ar šiltnamį žemę reikia pagerinti kompostu. Ji turi būt drėgna, bet ne šlapia ir ne sunki, nes nepralys daigas gilyn, kad brandintų vaisius. Sodinti reikia į vagas panašiu atstumu, kaip sodinam bulves. Taip lengviau prižiūrėti.
Kai augalo lapai gelsta – tai rodo, kad trūksta vandens. Šis augalas kilęs iš Pietų Amerikos, kur auginimo sąlygos kitokios, tačiau ir mūsų sąlygomis įmanoma derliaus sulaukti.
Atsakyti
QUOTE(Regila @ 2009 04 01, 11:44)
Sausas sėklas sėti į žemę, kurioj yra smėlio, nenuvalius šviesiai rusvo lukšto.

Pirmą kartą girdžiu apie žemės riešutus? g.gif Čia būtent tie,kurių būna pirkti parduotuvėje?Ir iš kur gauti jų sėklų?Ar tinka nusipirkus iš parduotuvės? g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Regila @ 2009 04 01, 11:48)
Žemės riešutams ankstoka. Jie labai bijo šalčių. Aš juos auginu šiltnamyje ir sodinu dar net vėliau, nei pomidorus. Sėju pačiam balandžio gale.


O kur gauti sėklų? Aš pirmą kartąapie tai girdžiu, bet labai įdomu pasidarė smile.gif O gal jau ne pirmus metus augini, papasakok ar užauga ten kas, ar panašūs į tuos pirktinius? ax.gif
Atsakyti
Zemes riesutus galima auginti vazone??????? g.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivivi @ 2009 04 01, 12:21)
Zemes riesutus galima auginti vazone???????  g.gif  blink.gif

labai jau jo didelio reiktų įtariu.... unsure.gif

bet kaip smagu, lenda ridikėliai, agurkai, prieskoniai, miela malonu žiūrėt. Toks jausmas kad akyse daugėja daigelių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Višniukė @ 2009 04 01, 09:35)
kur pirkot riesutu seklyciu?


As pirkau Iki parduotuveje

QUOTE(Regila @ 2009 04 01, 09:48)
Žemės riešutams ankstoka. Jie labai bijo šalčių. Aš juos auginu šiltnamyje ir sodinu dar net vėliau, nei pomidorus. Sėju pačiam balandžio gale.


tai jauciu as jau prisidirbau doh.gif Man tai jau graziai prasikale ir lapeliai lenda. Tai kiek supratau balkone neis auginti, reiks mamai i siltnami vezti. O jie nebijo persodinimu?
Papildyta:
QUOTE(žostautė @ 2009 04 01, 11:24)
labai jau jo didelio reiktų įtariu....  unsure.gif

bet kaip smagu, lenda ridikėliai, agurkai, prieskoniai, miela malonu žiūrėt. Toks jausmas kad akyse daugėja daigelių smile.gif



O kaip jusu ridikeliai? Jauciu is mano tai snipstas gausis, kazko mano akiai per dideli jie, tikriausiai i lapus tik duos g.gif
Atsakyti
QUOTE(aistulle2000 @ 2009 04 01, 12:31)
O kaip jusu ridikeliai? Jauciu is mano tai snipstas gausis, kazko mano akiai per dideli jie, tikriausiai i lapus tik duos g.gif

Žinot, mano ridikėliai tai tik lenda kol kas, daug vilčių, tiesą sakant nededu, esu jau kartą bandžius augint lovelyje tai tikrai vieni lapai buvo... blush2.gif Nežinau kaip juos įtikint auginti galvas, o ne lapus...
Atsakyti
is mano ridikeliu irgi matau kad niekas nesigaus schmoll.gif netgi tu garbanotu lapu nelabai daug leidzia, o tik stypsta stypsta, nors ir ne siltai laikau, jau balkone juos laikau g.gif bet tikriausiai bus tik lapai, ale kad bent lapu butu biggrin.gif juos bent jau jaunu ridikeliu irgi i salotas galima deti, labai daug vitaminu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(aistulle2000 @ 2009 04 01, 12:31)
As pirkau Iki parduotuveje

4u.gif
o cia Regilai 4u.gif uz issamu paaiskinima (teks man dar palaukti, nes neturiu nei siltnamio nei zemes sad.gif )
Atsakyti