Įkraunama...
Įkraunama...

VGTU studentės, vienykimės II d.

Sveikos, vat aš irgi VGTU. Bet dieniniame skyriuje. Statybos valdyme, antras kursas.. ir vat kaip pikta dėl tos reformos..mano vidurkis 7.95,bet vat šiandien sužinojau, kad stipendijos negausiu...nes neturiu 8 doh.gif nu tikrai liūdna... cray.gif nors nedidele ta stipendija, bet vis mažiau iš tėvų reik prašyt..
Tai vat paplatinsiu tokį skelbimuką..gal bus norinčių tai pat pakovoti prieš šią "gudrių žmonių, gudrią reformą" :

*Studente,*

*Esi pasiruošęs mokėti mokslą?*
Ne? Privalėsi ne tik neturėti akademinių skolų, bet ir užtarnauti
bent *8 balų vidurkį*. Įspėjame, kad studijuoji _ypatingame_
universitete, *kur po paskutinės žiemos sesijos 90,9% studentų mokėsi
prasčiau nei 8*, tai reiškia, esi vertinamas gerokai griežčiau nei
studentai kitose aukštosiose mokyklose. Taip jau nutiko, kad pavasarį
Seimo priimto *“gerai besimokančio”* kriterijaus neatitiks ir už
studijas *privalės mokėti 4 iš 5 VGTU studentų*. Ir viskas dėl to, kad
Lietuvoje nėra vieningos ir objektyvios studijų rezultatų vertinimo
metodikos. Manai, kad tai teisinga?



*Prisijunk prie rugs**ėjo 22 d., pirmadienį, 11:30 val., prie LR
Prezidentūros VGTU Studentų atstovybės rengiamos protesto akcijos ir
garsiai pasakyk "NE" Lietuvos valdžios institucijoms, nes jų abejingumas
liečia tūkstančius jaunų žmonių!*

Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2008 09 16, 18:07)
Sveikos, vat aš irgi VGTU. Bet dieniniame skyriuje. Statybos valdyme, antras kursas.. ir vat kaip pikta dėl tos reformos..mano vidurkis 7.95,bet vat šiandien sužinojau, kad stipendijos negausiu...nes neturiu 8 doh.gif  nu tikrai liūdna...  cray.gif nors nedidele ta stipendija, bet vis mažiau iš tėvų reik prašyt..
Tai vat paplatinsiu tokį skelbimuką..gal bus norinčių tai pat pakovoti prieš šią "gudrių žmonių, gudrią reformą" :

*Studente,*

      *Esi pasiruošęs mokėti mokslą?*
  Ne? Privalėsi ne tik neturėti akademinių skolų, bet ir užtarnauti
bent *8 balų vidurkį*. Įspėjame, kad studijuoji _ypatingame_
universitete,  *kur po paskutinės žiemos sesijos 90,9%  studentų mokėsi
prasčiau nei 8*, tai reiškia,  esi vertinamas gerokai griežčiau nei
studentai kitose aukštosiose mokyklose. Taip jau nutiko, kad pavasarį
Seimo priimto *“gerai besimokančio”* kriterijaus neatitiks ir už
studijas *privalės mokėti 4 iš 5 VGTU studentų*. Ir viskas dėl to, kad
Lietuvoje nėra vieningos ir objektyvios studijų rezultatų vertinimo
metodikos. Manai, kad tai teisinga?



*Prisijunk prie rugs**ėjo 22 d., pirmadienį, 11:30 val., prie LR
Prezidentūros VGTU Studentų atstovybės rengiamos protesto akcijos ir
garsiai pasakyk "NE" Lietuvos valdžios institucijoms, nes jų abejingumas
liečia tūkstančius jaunų žmonių!*


Sveiki aš čia įsiveržiau taip į jūsų temelę, gal labai nesupyksite, bet man ji aktuali 4u.gif esmė tokia kad MB kai tik dieniniokas VGTU jam panaši situacija kaip Jūsų jo vidurkis 7,9 aš vis tikėjausi, kad VGTU nebus tokie kiaulės ir nekeis esamiems studentams mokėjimo už mokslo tvarkos bet kur tau doh.gif na pikta, ką galiu pasakyt, taip nebūtų pikta jei visi universitetai vienodai taikytų šio įstatytmo nuostatas, tuo tarpu MRU vykdė rotaciją, ir be jokių problemų daugeliui grupiokų nereikėjo mokėt net jei vidurkis 6 doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vega_ @ 2008 09 16, 19:01)
Sveiki aš čia įsiveržiau taip į jūsų temelę, gal labai nesupyksite, bet man ji aktuali  4u.gif esmė tokia kad MB kai tik dieniniokas VGTU jam panaši situacija kaip Jūsų jo vidurkis 7,9 aš vis tikėjausi, kad VGTU nebus tokie kiaulės ir nekeis esamiems studentams mokėjimo už mokslo tvarkos bet kur tau  doh.gif na pikta, ką galiu pasakyt, taip nebūtų pikta jei visi universitetai vienodai taikytų šio įstatytmo nuostatas, tuo tarpu MRU vykdė rotaciją, ir be jokių problemų daugeliui grupiokų nereikėjo mokėt net jei vidurkis 6 doh.gif

Tai vat ir aš taip tikėjausi.. doh.gif esu seniūnė grupės, tai jau šiandien per susirinkimą prodekanas pasakė, kad tik 8gaus stipendiją sad.gif ir man paklausus o kaip pvz bus su vat tokiu vidurkiu..jis atsakė juk čia ne aštuonetas doh.gif bet vis dar tikėjausi o gal gi man bus skirta stipendija..grįžus pažiūrėjau medeinėj..gal vis skirta bus..bet kur tau ..nera... doh.gif pas mus rotaciją tik kita savaitę galėsim pamatyt..bus labai įdomu pažiūret kurioj aš vietoj.... man vis dar labai pikta gun_bandana.gif
čia buvo skirstymas tik dėl stipendijų..dėl mokėjimo už mokslą bus aišku po spalio 31d.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyteee: 16 rugsėjo 2008 - 21:40
Gal magistrantės turi Bivainio kursinio projekto pvz. blush2.gif Jei negaila pasidalinkit. Ir kaip pas jį egzaminas vyksta gal kas prisimenat? ax.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif
Gal yra studijuojanciu architektura?
Atsakyti
QUOTE(semicvetik @ 2008 09 18, 00:28)
Sveikos merginos 4u.gif
Gal yra studijuojanciu architektura?

yra
Atsakyti
QUOTE(moliugyte @ 2008 09 18, 12:33)



man taip pat idomu, papasakok, kaip studijos, ar labai sunku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Girmantee @ 2008 09 19, 11:47)
man taip pat idomu, papasakok, kaip studijos, ar labai sunku  smile.gif

labai priklauso nuo tavo seimos, ar turi vaiku, ar ne, ar kas padeda, ar ne. Studiju sistema: lankyti teorines paskaitas ( labai daug kur destytojai zymi lankomuma). Ir labai daug darbo namuose ( cia butu projektavimas ir kompozicija). Dar labai priklauso kokiu ivertinimu sieki, jeigu nori desimtukais mokytis, tai manau daugiau reikia pastangu ideti. Net nezinau, ka dar parasyti, gal kas konkreciau domina....?
Atsakyti
QUOTE(moliugyte @ 2008 09 18, 10:33)



QUOTE(moliugyte @ 2008 09 19, 11:45)
labai priklauso nuo tavo seimos, ar turi vaiku, ar ne, ar kas padeda, ar ne. Studiju sistema: lankyti teorines paskaitas ( labai daug kur destytojai zymi lankomuma). Ir labai daug darbo namuose ( cia butu projektavimas ir kompozicija). Dar labai priklauso kokiu ivertinimu sieki, jeigu nori desimtukais mokytis, tai manau daugiau reikia pastangu ideti. Net nezinau, ka dar parasyti, gal kas konkreciau domina....?


Labas,
o kuriam tu kurse? As 3 (nors galejau baigt jau pernai doh.gif blush2.gif ) Gal netycia bendrakurses bigsmile.gif Ar net grupiokes biggrin.gif
Siap sakyciau kad visas paskaitas reikia lankyti,ypac praktiniuose uzsiemimuose,dalyvauti perziurose ir t.t. Ir pastangu tikrai reik DAUG
Atsakyti
QUOTE(moliugyte @ 2008 09 19, 13:45)
labai priklauso nuo tavo seimos, ar turi vaiku, ar ne, ar kas padeda, ar ne. Studiju sistema: lankyti teorines paskaitas ( labai daug kur destytojai zymi lankomuma). Ir labai daug darbo namuose ( cia butu projektavimas ir kompozicija). Dar labai priklauso kokiu ivertinimu sieki, jeigu nori desimtukais mokytis, tai manau daugiau reikia pastangu ideti. Net nezinau, ka dar parasyti, gal kas konkreciau domina....?



net nezinau nuo ko pradet klausinet. Nes domina absoliuciai viskas. Pati noreciau ten studijuot.
Kokie dalykai destomi?
Daugiau teorijos ar praktikos?
Ar perspektyvu?
Kadangi man dar du metai iki studiju, ko butent dar galeciau ismokt, kas praverstu sudijuojant? g.gif

Ir dar, ar tiesa, kad studijuojant butet sia specialybe, tampi labai apsikroves ir beveik nebeturi laisvalaikio?
Atsakyti
QUOTE(semicvetik @ 2008 09 19, 23:43)
Labas,
o kuriam tu kurse? As 3 (nors galejau baigt jau pernai doh.gif  blush2.gif ) Gal netycia bendrakurses bigsmile.gif Ar net grupiokes biggrin.gif
Siap sakyciau kad visas paskaitas reikia lankyti,ypac praktiniuose uzsiemimuose,dalyvauti perziurose ir t.t. Ir pastangu tikrai reik DAUG

as irgi 3 kurse
Papildyta:
QUOTE(Girmantee @ 2008 09 20, 16:46)
net nezinau nuo ko pradet klausinet. Nes domina absoliuciai viskas. Pati noreciau ten studijuot.
Kokie dalykai destomi?
Daugiau teorijos ar praktikos?
Ar perspektyvu?
Kadangi man dar du metai iki studiju, ko butent dar galeciau ismokt, kas praverstu sudijuojant?  g.gif

Ir dar, ar tiesa, kad studijuojant butet sia specialybe, tampi labai apsikroves ir beveik nebeturi laisvalaikio?

visu pirma manau yra sunku su istojimu. Ar tu mokaisi papildomai, ar ruosiesi stojamiesiems egzaminams? Kiek zinau, paciame universitete yra vedami uzsiemimai, kad pasiruosti egzaminui. Aisku, reikia "draugauti" su piesimu, nes pirmus 2 metus piesimas yra pagrindas.
Atsakyti
QUOTE(moliugyte @ 2008 09 20, 17:52)
as irgi 3 kurse
Papildyta:

visu pirma manau yra sunku su istojimu. Ar tu mokaisi papildomai, ar ruosiesi stojamiesiems egzaminams? Kiek zinau, paciame universitete yra vedami uzsiemimai, kad pasiruosti egzaminui. Aisku, reikia "draugauti" su piesimu, nes pirmus 2 metus piesimas yra pagrindas.



2 metai dailes mokykloje, daile ir matematika A lygiu, braizyba. Butu galimybe mokciaus JAM'e bet per didelis atstumas ir neiseis privazineti.
Atsakyti