Įkraunama...
Įkraunama...

VGTU studentės, vienykimės II d.

QUOTE(Lightly @ 2008 09 01, 16:32)
Sveikos merginos
Studijuoju VGTU neakivaizdziai(bakalauras). Noriu paklausti jusu ar butina imti akademines atostogas nestumo metu?
Nesinori atideti mokslus man...


Nemanau, kad BŪTINA, tuo labiau, jei studijuoji neakivaizdžiai. Nors velnias žino, kaip ten įstatymiškai... Pasiskambink į dekanatą, ten mergaitės viską tiksliai paaiškins.
Atsakyti
QUOTE(Lightly @ 2008 09 01, 14:32)
Sveikos merginos
Studijuoju VGTU neakivaizdziai(bakalauras). Noriu paklausti jusu ar butina imti akademines atostogas nestumo metu?
Nesinori atideti mokslus man...



Manau akademiniu nebutina imti, juk visuomet galima susitarti su destytojais del ankstesnio/velesnio atsiskaitymo.
Daug mano grupiokiu pagimde net ne po viena vaika besimokydamos bakalaure neakivaizdziai.

Sekmes.
Atsakyti
QUOTE(Migle79 @ 2008 09 02, 14:22)
Manau akademiniu nebutina imti, juk visuomet galima susitarti su destytojais del ankstesnio/velesnio atsiskaitymo.
Daug mano grupiokiu pagimde net ne po viena vaika besimokydamos bakalaure neakivaizdziai.

Sekmes.





QUOTE(Nerukanti @ 2008 09 01, 15:44)
Nemanau, kad BŪTINA, tuo labiau, jei studijuoji neakivaizdžiai. Nors velnias žino, kaip ten įstatymiškai... Pasiskambink į dekanatą, ten mergaitės viską tiksliai paaiškins.



Aciu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lightly: 02 rugsėjo 2008 - 15:40
O ką žinote apie Davidavičienę? Dėsto magistrantams mokslinio tyrimo pagrindus.
Atsakyti
Gal kas esat atsiskaitinėję praktiką pas Volungevičienę? Kažin, skaito ji tą ataskaitą, ar tik perverčia... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lightly @ 2008 09 01, 15:32)
Sveikos merginos
Studijuoju VGTU neakivaizdziai(bakalauras). Noriu paklausti jusu ar butina imti akademines atostogas nestumo metu?
Nesinori atideti mokslus man...



laba 4u.gif

tikrai nebutina biggrin.gif as budama nestuke.gif lengviausiai is viso kurso iveikdavau destytoju uzsispyrimus. Man tai buvo paprasciausi studiju metai blush2.gif tiek atlaidumo ir destytoju lankstumo niekada nebuciau sulaukusi jei ne nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerukanti @ 2008 09 05, 11:17)
Gal kas esat atsiskaitinėję praktiką pas Volungevičienę? Kažin, skaito ji tą ataskaitą, ar tik perverčia...  g.gif


Apie Volungeviciene tik gerus atsiliepimus girdejau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Burbuliukas.p @ 2008 08 26, 22:25)
Taigi pateikiu tu kankintoju sarasiuka:
1. Algita Miecinskiene
2. Renaldas Vilkancas
3. Algimantas Jurgis Jonaitis
4. Eva Trinkūnienė
5. Asta Stankevičienė
6. Arnoldina Ona Pabedinskaitė


1. Miečinskienė - pas ją rašiau bakalaurinį darbą, ir dar kainodarą mums dėstė prieš tai. Padarė labai gerą įspūdį, žiauriai protinga biggrin.gif
3. Jonaitis - kirvis absoliutus, dar sakyčiau, ir šiaip trenktas, užsiciklinęs ant savo dėstomo dalyko.
5. Stankevičienė - pedantė, bet nieko.
6. Pabedinskaitė - atsipūtus tokia, išdėsto gerai, visai patiko.

QUOTE(Paukstuks @ 2008 08 29, 15:15)
Va ir mano sąrašiukas:
1. J.Bivainis ( jau prisiskaičiau, kaip supratau siaubų siaubas scare.gif )
2. A. Stepanovas
3. V. Sūdžius
4. A Pabedinskaitė (dėstė kažkada, viskas tvarkoj)
5. V. Elskytė

Laukiu atsiliepimų apie 2, 3, ir 5 mirksiukas.gif


Stepanovas - nelabai kreipia dėmesį į tai, ką darai, kai aš mokiausi, jam visą medžiagą ruošdavo tokia Trumpaitė, jinai ir darbus tikrindavo. Toks truputį zanūda, bet nepiktybinis. Ir dar visai nepunktualus.

Sūdžius - teko trumpai susidurti, nemaloni persona.

QUOTE(claudia @ 2008 08 29, 15:52)
Na pagaliau atsirado mūsų tvarkaraštis, studijuoju verslo vadybą 2 kurse. Ir aš prašau atsiliepimų 4u.gif
1.Jurgita Šakėnaitė
2.Laima Šečkutė
3.Tomas Rekašius (jau teko susidurti  doh.gif  gun_bandana.gif  bash.gif )
4.Vita Marytė Janušauskienė
5.Juozas Merkevičius
6.Vida Pipirienė
7.Jonas Mickonis (  thumbup.gif  geriausias dėstytojas!)
8.Valmantas Girnius
9.Nina Šukelienė
10.Jekaterina Lavrinec
11.Laimutė Monginaitė
12.Antanas Lubys
13.Jurgita Ginavičienė
Iš anksto dėkoju už informaciją drinks_cheers.gif


Šečkutė - kirs iš peties, geriau jau mokytis biggrin.gif
Mickonis - nuotaikos žmogus, bet jei anglų moki - bus gerai.
Girnius - kažkos keistuolis, žiauriai gaili pažymių, nepatiko.
Jei Ginavičienė - tai Ginevičienė, tada užjaučiu...

QUOTE(Lightly @ 2008 09 01, 15:32)
Sveikos merginos
Studijuoju VGTU neakivaizdziai(bakalauras). Noriu paklausti jusu ar butina imti akademines atostogas nestumo metu?
Nesinori atideti mokslus man...


Mano ne viena kursiokė pasigimdė ir po vieną, ir po du vaikučius - akademinių neėmė, puikiai susitvarkė...

Sėkmės visoms mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2008 09 08, 00:07)
1. Miečinskienė - pas ją rašiau bakalaurinį darbą, ir dar kainodarą mums dėstė prieš tai. Padarė labai gerą įspūdį, žiauriai protinga biggrin.gif
3. Jonaitis - kirvis absoliutus, dar sakyčiau, ir šiaip trenktas, užsiciklinęs ant savo dėstomo dalyko.
5. Stankevičienė - pedantė, bet nieko.
6. Pabedinskaitė - atsipūtus tokia, išdėsto gerai, visai patiko.
Stepanovas - nelabai kreipia dėmesį į tai, ką darai, kai aš mokiausi, jam visą medžiagą ruošdavo tokia Trumpaitė, jinai ir darbus tikrindavo. Toks truputį zanūda, bet nepiktybinis. Ir dar visai nepunktualus.

Sūdžius - teko trumpai susidurti, nemaloni persona.
Šečkutė - kirs iš peties, geriau jau mokytis biggrin.gif
Mickonis - nuotaikos žmogus, bet jei anglų moki - bus gerai.
Girnius - kažkos keistuolis, žiauriai gaili pažymių, nepatiko.
Jei Ginavičienė - tai Ginevičienė, tada užjaučiu...
Mano ne viena kursiokė pasigimdė ir po vieną, ir po du vaikučius - akademinių neėmė, puikiai susitvarkė...

Sėkmės visoms mirksiukas.gif


Ginaviciene - dalykine komunikacija
Atsakyti
Tai pasisekė labai biggrin.gif nes toji kita tai pagarsėjus visam univere biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lūšis @ 2008 09 10, 00:22)
Tai pasisekė labai  biggrin.gif nes toji kita tai pagarsėjus visam univere  biggrin.gif


laugh.gif ph34r.gif
Atsakyti
Ką gero/blogo galit papasakot apie D. Jurevičienę. Lyg ir apsisprendžiau dėl magistrinio darbo, o vadovė greičiausiai bus ji.
Atsakyti