Įkraunama...
Įkraunama...

VGTU studentės, vienykimės II d.

QUOTE(Nerukanti @ 2008 08 25, 22:59)
Rugs. 15 d. Jau ir tvarkaraščiai yra (nežinau, ar visų fakultetų)  4u.gif



oi aciu labai 4u.gif o gal gali kaip nors man nuoroda mestelt kur tie tvarkarasciai?nes as kai paskutini karta savo fakulteto (aplinkos inz. ) ziurejau, tai nebuvo g.gif gal ne ten ieskojau.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sidabryte @ 2008 08 26, 01:35)
oi aciu labai  4u.gif o gal gali kaip nors man nuoroda mestelt kur tie tvarkarasciai?nes as kai paskutini karta savo fakulteto (aplinkos inz. ) ziurejau, tai nebuvo  g.gif gal ne ten ieskojau.. ax.gif


http://www.ap.vgtu.lt/lt/TVARKARASCIAI 4u.gif
Atsakyti
Sveikos gerbiamos VGTU studentes smile.gif
As cia uzejau tokia visa pasipyktinusi. Studiju tvarkarascio dar nera, o kaip gi vargsams studenteliams suplanuot tada rugseji.... smile.gif
Tai vat pamaniau, kad gal bent jau suzinosi kokie gu man 3 kurse destytojeliai destys smile.gif
Jeigu turesit laiko ir informacijos, butu malonu kad pasidalyntumete patirtimi.

Taigi pateikiu tu kankintoju sarasiuka:
1. Algita Miecinskiene
2. Renaldas Vilkancas
3. Algimantas Jurgis Jonaitis
4. Eva Trinkūnienė
5. Asta Stankevičienė
6. Arnoldina Ona Pabedinskaitė

Na ir su artejancia rugsejo 1 drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos!
Esu VGTU 2 kurso magistre....
Tai va - to Burbuliukas.p

Jonaitis - visu baubas .... desto gamybos organizavima - bent mums. atsimenu , juodai uzkniso su savo klendoriniais metodais ir grafikais, egza pas ji islaiko ne visi....tai va, paskaitas geriau lankyti- aktualu neakiv
Stankeviciene - nei tas nei anas - nera bjauri, bet reikalauja daug, ypac smulkmenu , atsimenu paklause kazkokiu teoriju ( personalo) autorius, nors tokio klausimo nebuvo....
Pabedinskaite - faina, bent man, konkreciai desto tai, kas bus per egza, paskaitas opatariu lankuti, nes, kaip minejau , vandens nepyla bet desto esme...
su kitais neteko susidurti..
Sekmes smile.gif
Atsakyti
O gal kas jau žino verslo vadybos 1 magistrantų kurso tvarkaraščius, konkrečiau finansų inžinerijos ir informacinės veiklos vadybos? nu niekur nerandu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Burbuliukas.p @ 2008 08 26, 21:25)
Sveikos gerbiamos VGTU studentes smile.gif
As cia uzejau tokia visa pasipyktinusi. Studiju tvarkarascio dar nera, o kaip gi vargsams studenteliams suplanuot tada rugseji.... smile.gif
Tai vat pamaniau, kad gal bent jau suzinosi kokie gu man 3 kurse destytojeliai destys smile.gif
Jeigu turesit laiko ir informacijos, butu malonu kad pasidalyntumete patirtimi.

Taigi pateikiu tu kankintoju sarasiuka:
1. Algita Miecinskiene
2. Renaldas Vilkancas
3. Algimantas Jurgis Jonaitis
4. Eva Trinkūnienė
5. Asta Stankevičienė
6. Arnoldina Ona Pabedinskaitė

Na ir su artejancia rugsejo 1  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif


1. Algita Miecinskiene - visai nieko. Atrodo, rasem pas ja kursini, o per egza buvo testas. Svarbu, kad kursinis butu nenurasytas nuo anksciau priduotu darbu. Geriau rasyti paciam, ar gerai perdaryti turima darba.
2. Renaldas Vilkancas - nedeste.
3. Algimantas Jurgis Jonaitis - kirvis kaip reikia. Reikejo rasyti referata bei namu darba. Egza prisimenu su siaubu, daug kas is musu grupes neislaike is pirmo karto. "Spargalkiu" ir "zagotovkiu" geriau neruosti, jei pamatys, isvarys.
4. Eva Trinkūnienė - nedeste.
5. Asta Stankevičienė - nedeste.
6. Arnoldina Ona Pabedinskaitė - protinga moteriske. Jei pas ja vaikscioti i paskaitas, tai egza galima nesunkiai islaikyti. Atrodo, rasem kazkoki kursini, kurio pagrindas buvo skaiciavimai su excel. O per egza buvo vienas teorinis klausimas ir vienas uzdavinys.

Tai tiek info. Sekmes.


Atsakyti
QUOTE(Migle79 @ 2008 08 28, 21:31)
3. Algimantas Jurgis Jonaitis - kirvis kaip reikia. Reikejo rasyti referata bei namu darba. Egza prisimenu su siaubu, daug kas is musu grupes neislaike is pirmo karto. "Spargalkiu" ir "zagotovkiu" geriau neruosti, jei pamatys, isvarys.


Pamenu per Jonaičio egzą turėjau "špargalkes". Klausimų buvo trys variantai. Mano buvo 2. Tai pagrindinius dalykus spėjau nusirašyti kol jis trečio varianto klausimus skaitė, ir po to dar kitų variantų klausimus pakartojo. O jau kai pradėjo vaikščioti po auditoriją "špargalkių" nebereikėjo.
O viena moteriškė tai apskritai nuo knygos nusirašinėjo, tai jis jai po trečio perspėjimo pasiūlė išeiti.
Atsakyti
Va ir mano sąrašiukas:
1. J.Bivainis ( jau prisiskaičiau, kaip supratau siaubų siaubas scare.gif )
2. A. Stepanovas
3. V. Sūdžius
4. A Pabedinskaitė (dėstė kažkada, viskas tvarkoj)
5. V. Elskytė

Laukiu atsiliepimų apie 2, 3, ir 5 mirksiukas.gif
Atsakyti
Na pagaliau atsirado mūsų tvarkaraštis, studijuoju verslo vadybą 2 kurse. Ir aš prašau atsiliepimų 4u.gif
1.Jurgita Šakėnaitė
2.Laima Šečkutė
3.Tomas Rekašius (jau teko susidurti doh.gif gun_bandana.gif bash.gif )
4.Vita Marytė Janušauskienė
5.Juozas Merkevičius
6.Vida Pipirienė
7.Jonas Mickonis ( thumbup.gif geriausias dėstytojas!)
8.Valmantas Girnius
9.Nina Šukelienė
10.Jekaterina Lavrinec
11.Laimutė Monginaitė
12.Antanas Lubys
13.Jurgita Ginavičienė
Iš anksto dėkoju už informaciją drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo claudia: 29 rugpjūčio 2008 - 15:00
QUOTE(Paukstuks @ 2008 08 29, 14:15)
Va ir mano sąrašiukas:
1. J.Bivainis ( jau prisiskaičiau, kaip supratau siaubų siaubas scare.gif )
2. A. Stepanovas
3. V. Sūdžius
4. A Pabedinskaitė (dėstė kažkada, viskas tvarkoj)
5. V. Elskytė

Laukiu atsiliepimų apie 2, 3, ir 5 mirksiukas.gif


Kiek atsimenu, tai destytojai is 1 magistraturos kurso.
2. A. Stepanovas - rasem pas ji kursini - investicini projekta. Per egza reikejo apsiginti darba, kas nenorejo gintis, rase 7 ir uz darba, ir uz egza. Paskaitos jo buvo neidomios, tai ju ir nelankiau.
3. V. Sūdžius - dar vienas kirvis. Galutinis vertinimas: is referato ir dvieju kontru. Referata rasem dviese, darbo gale reikejo prideti mokslinius straipsnius, kuriais remiantis buvo parasytas darbas. Per kontrolinius buvo 2 klausimai, medziaga jis dave, bet reikejo vos ne viska moketi atmintinai, nes klausimai trumpi ir konkretus. Nusirasyti buvo neimanoma.
5. V. Elskytė - nedeste.
Atsakyti
QUOTE(Migle79 @ 2008 08 29, 16:00)
Kiek atsimenu, tai destytojai is 1 magistraturos kurso.
2. A. Stepanovas - rasem pas ji kursini - investicini projekta. Per egza reikejo apsiginti darba, kas nenorejo gintis, rase 7 ir uz darba, ir uz egza. Paskaitos jo buvo neidomios, tai ju ir nelankiau.
3. V. Sūdžius - dar vienas kirvis. Galutinis vertinimas: is referato ir dvieju kontru. Referata rasem dviese, darbo gale reikejo prideti mokslinius straipsnius, kuriais remiantis buvo parasytas darbas. Per kontrolinius buvo 2 klausimai, medziaga jis dave, bet reikejo vos ne viska moketi atmintinai, nes klausimai trumpi ir konkretus. Nusirasyti buvo neimanoma.
5. V. Elskytė - nedeste.

ohmy.gif vai, vai iš karto du kirviai doh.gif na, nieko mokslo šaknys karčios, bet užtat vaisiai saldūs hihihi.gif
Atsakyti
Sveikos merginos
Studijuoju VGTU neakivaizdziai(bakalauras). Noriu paklausti jusu ar butina imti akademines atostogas nestumo metu?
Nesinori atideti mokslus man...
Atsakyti