Įkraunama...
Įkraunama...

VGTU studentės, vienykimės II d.

sidabryte o kokia spec istojai? dar sunkumas priklauso nuo specialybes..vienur panom lengviau kitur sunkiau..pvz man elektronikos fake sunkoka buvo issilaikyt..bet pazymiius sakyciau gana neblogus iskovojau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sidabryte @ 2008 08 19, 17:53)
Dwiola, jei gali mestelk koki pvz ka butum norejus, kad tau papasakotu. paziuresiu ar daug ko as nezinau:)) o seip tai ir pati suprantu, kad viskas bus kitaip, sunkiau ir pan ax.gif


PVZ reikėjo rašyti KD iš ekonometrijos-statistikos. Nei dėstytoja ką paaiškino kaip rašyti, nei davė kokius nors nurodymus. Galop dauguma (kokie 98 %) rašė paskutinį savaitgalį DIENĄ NAKTĮ. Ir paskui paaškėjo, kad tie >40 pslp. A4 formato KD buvo peržvelgti per mažiau nei minutę o pažymis - iš lempos, atsiprašant. Žinočiau - nestresuočiau.

Dar pavyzdžių? lotuliukas.gif
Atsakyti
Apšvieskite, kur yra VGTU Senato posėdžių salė blush2.gif
Atsakyti
mazdaug aisku, daugiau pvz nereikia;D ax.gif

as irgi seip i gana vyriska spec istojau, keliu ir gelezinkeliu inzinerija, tai speju reiks pasistengt gerokai smile.gif
Atsakyti
na keliai gelezinkeliai irgi yra sunkiu dalyku..sesyte mano baige smile.gif tai su medziagu atsparumu ir matke kentejo daug
Atsakyti
aga, apsviete jau mane, kad pirmam kurse svarbiausia matke issilaikyt ir viskas gerai bus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sidabryte @ 2008 08 20, 23:21)
aga, apsviete jau mane, kad pirmam kurse svarbiausia matke issilaikyt ir viskas gerai bus smile.gif

tai va ir dar priklauso labai pas koki destytuva pakliusi su ta matematika...visur ji pirmam kurse ta pati..tai man pvz visai nieko buvo..svarbiausia gerai pries destytoja pasirodyt biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos studentkos 4u.gif
smagu man, nes siemet pabaigiau mokslus VGTU thumbup.gif
Jei kuriai nors reiktu konsultaciju verslo ar marketingo studiju klausimais visuomet prasom mirksiukas.gif
Beje, girdejau, kad JONAITIS ISEJO thumbup.gif vienu kietakakciu bus maziau thumbup.gif
Kas is mano praktikos tai:
Miecinskiene - gera kamantinetoja, taciau jei darbas atliktas pacio studento, tikrai neuzvaikys. Pries ginant darba BUTINA buti susipazinus su teorija. Ji megsta pagristas ir protingas nuomones.
Pabedinskaite - gal atrodo nedraugiska, taciau istiesu nera linkusi "skriausti" studentu.
Manuela Tvaronaviciene - pasikeles NSO! Tikrai taip, nes pazinti jos reikalavimus ir kokia mokymo strategija ji pasirinkusi dar niekam nepavyko issiaiskinti doh.gif As pas ja net 3 kartus perlaikinejau egza doh.gif doh.gif doh.gif jau net neismaniau ka mokintis ir ko dar nemoku doh.gif
Bivainis - fuiiiiiii pavyko man jo isvengti, nes istojau i aukstesni kursa ir jo destomas dalykas man buvo uzskaitytas.
Na, o trumpai tariant tai kiekviename kurse bent po viena "kirvi" GARANTUOTAI sutiksite.
Atsakyti
QUOTE(kristina2006 @ 2008 08 22, 10:18)
....
Manuela Tvaronaviciene  - pasikeles NSO! Tikrai taip, nes pazinti jos reikalavimus ir kokia mokymo strategija ji pasirinkusi dar niekam nepavyko issiaiskinti  doh.gif As pas ja net 3 kartus perlaikinejau egza  doh.gif  doh.gif  doh.gif  jau net neismaniau ka mokintis ir ko dar nemoku  doh.gif
...


brrrr, net purto fear.gif

o kokią specialybę rinkaisi? Nes manau JI sėdi komisijoj, kai ginasi tie, kas išsirinko Įmonių ekonomikos ar pan. specialybę? blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dwiola: 22 rugpjūčio 2008 - 13:45
QUOTE(Dwiola @ 2008 08 22, 14:44)
brrrr, net purto  fear.gif

o kokią specialybę rinkaisi? Nes manau JI sėdi komisijoj, kai ginasi tie, kas išsirinko Įmonių ekonomikos ar pan. specialybę?  blink.gif


as esu marketingiste thumbup.gif jeigu, del diplominio gynimo, tai manau svarbiausia gynimo metu galvoti ka sneki ir moketi pagristi savo nuomone ir tuomet net tvarovaiciene nieko padryti negales, tuo labiau, kad komisijoje ne ji viena buna, o kai ji ne viena tai ir elgesys atitinkamas.
Seip manau, kad ji zmogus turintis begale kompleksu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(migliuse @ 2008 08 21, 22:17)
tai va ir dar priklauso labai pas koki destytuva pakliusi su ta matematika...visur ji pirmam kurse ta pati..tai man pvz visai nieko buvo..svarbiausia gerai pries destytoja pasirodyt  biggrin.gif



tai jau bandysim smartass.gif

o gal kas zinote kada VGTU prasideda ivadine sesija? g.gif
Atsakyti
QUOTE(sidabryte @ 2008 08 25, 22:47)
tai jau bandysim  smartass.gif

o gal kas zinote kada VGTU prasideda ivadine sesija?  g.gif


Rugs. 15 d. Jau ir tvarkaraščiai yra (nežinau, ar visų fakultetų) 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerukanti: 25 rugpjūčio 2008 - 21:03