Įkraunama...
Įkraunama...

VGTU studentės, vienykimės II d.

Sveikutes! smile.gif

Turi stai toki klausima, galbut kuri nors is jusu zinos atsakyma ir gales man padeti smile.gif
Rasau diplomini darba, ir analitineje dalyje yra mano sukurta apklausa, komisijoje destytojai pasake, kad reikia apskaiciuoti tyrimo imti. A. Pabedinskaite deste kazkada kiekybinius sprendimo metodus, ir as viska perziurejau - kursini, konspektus, bet negaliu atrasti kaip apskaiciuoti ta imties formule, kuri reikalinga apklausai... schmoll.gif Gal kas is jusu zino pagal kokia formule skaiciuoti?.. g.gif Buciau labai dekinga uz pagalba 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sputnik @ 2010 05 09, 19:26)
Sveikutes! smile.gif

Turi stai toki klausima, galbut kuri nors is jusu zinos atsakyma ir gales man padeti smile.gif
Rasau diplomini darba, ir analitineje dalyje yra mano sukurta apklausa, komisijoje destytojai pasake, kad reikia apskaiciuoti tyrimo imti. A. Pabedinskaite deste kazkada kiekybinius sprendimo metodus, ir as viska perziurejau - kursini, konspektus, bet negaliu atrasti kaip apskaiciuoti ta imties formule, kuri reikalinga apklausai...  schmoll.gif  Gal kas is jusu zino pagal kokia formule skaiciuoti?..  g.gif  Buciau labai dekinga uz pagalba  4u.gif



Siūlau pavartyti Danutės Krapavickaitės knygą apie imtis. ten turėtum rasti ats.
Atsakyti
Man irgi poryt tarpinis atsiskaitymas baigiamojo katedroje, o dar tik teorinę pirmąją dalį parašiusi. Gal yra supermamose, kurios baigė telekomunikacijas ar programavo? nes programa tai parašiau, daug grafikų gavau, o kaip va tas programas įstatyt į baigiamąjį ir aprašyt net nznau doh.gif g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Nikole_: 10 gegužės 2010 - 08:07
QUOTE(Sputnik @ 2010 05 09, 19:26)
Sveikutes! smile.gif

Turi stai toki klausima, galbut kuri nors is jusu zinos atsakyma ir gales man padeti smile.gif
Rasau diplomini darba, ir analitineje dalyje yra mano sukurta apklausa, komisijoje destytojai pasake, kad reikia apskaiciuoti tyrimo imti. A. Pabedinskaite deste kazkada kiekybinius sprendimo metodus, ir as viska perziurejau - kursini, konspektus, bet negaliu atrasti kaip apskaiciuoti ta imties formule, kuri reikalinga apklausai...  schmoll.gif  Gal kas is jusu zino pagal kokia formule skaiciuoti?..  g.gif  Buciau labai dekinga uz pagalba  4u.gif


Internete yra skaičiuoklių, kurios nustato, kiek reikia apklausti žmonių, kad reprezentuotum visą populiaciją su tam tikru patikimumo lygmeniu.

Pvz. čia. Galima ieškoti pagal raktinius žodžius "sample size" smile.gif

Bet iš tikrųjų prašau visų forumo narių pagalbos - taip pat mokausi VGTU ir taip pat rašau baigiamąjį darbą. Kadangi rašau apie kvepalus, reikia apklausti jų vartotojus, tad gal galėtumėte pagelbėti ir užpildyi anketą, kuri yra čia. Būsiu labai dėkingas.

Mainais galiu duoti ketverių verslo vadybos ir administravimo studijų metų medžiagą biggrin.gif

dar kartą ačiū!
Atsakyti
QUOTE(ouch @ 2010 05 13, 23:24)
Bet iš tikrųjų prašau visų forumo narių pagalbos - taip pat mokausi VGTU ir taip pat rašau baigiamąjį darbą. Kadangi rašau apie kvepalus, reikia apklausti jų vartotojus, tad gal galėtumėte pagelbėti ir užpildyi anketą, kuri yra čia. Būsiu labai dėkingas.

Mainais galiu duoti ketverių verslo vadybos ir administravimo studijų metų medžiagą biggrin.gif

dar kartą ačiū!


Anketą užpildžiau, būtų malonu gauti verslo vadybos medžiagos rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Keit @ 2010 05 14, 23:25)
Anketą užpildžiau, būtų malonu gauti verslo vadybos medžiagos  rolleyes.gif


prisijungiu ax.gif lauksim medziagos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ouch @ 2010 05 13, 23:24)
Internete yra skaičiuoklių, kurios nustato, kiek reikia apklausti žmonių, kad reprezentuotum visą populiaciją su tam tikru patikimumo lygmeniu.

Pvz. čia. Galima ieškoti pagal raktinius žodžius "sample size" smile.gif

Bet iš tikrųjų prašau visų forumo narių pagalbos - taip pat mokausi VGTU ir taip pat rašau baigiamąjį darbą. Kadangi rašau apie kvepalus, reikia apklausti jų vartotojus, tad gal galėtumėte pagelbėti ir užpildyi anketą, kuri yra čia. Būsiu labai dėkingas.

Mainais galiu duoti ketverių verslo vadybos ir administravimo studijų metų medžiagą biggrin.gif

dar kartą ačiū!


Aciu uz pagalba visiems smile.gif Susisiekiau su darbo vadovu ir Jis pagelbejo ax.gif
Anketa uzpildziau, sekmes rasant darba wink.gif idomi tema, man patiko klausimai smile.gif
Atsakyti
Turi dar viena klausima smile.gif

Vadovas pasake, kad reikia dar parasyti apie teorini vadybos modeli, remiantis Danguoles Šavareikienes knyga... google paieskojau, radau tokia knyga "Motyvacija vadybos procese". Tik klausimas mano toks: kas tas vadybos modelis? apie ka cia reikia rasyti?.. doh.gif
lauksiu jusu pagalbos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sputnik @ 2010 05 20, 22:02)
Turi dar viena klausima smile.gif

Vadovas pasake, kad reikia dar parasyti apie teorini vadybos modeli, remiantis Danguoles Šavareikienes knyga... google paieskojau, radau tokia knyga "Motyvacija vadybos procese". Tik klausimas mano toks: kas tas vadybos modelis? apie ka cia reikia rasyti?..  doh.gif
lauksiu jusu pagalbos  blush2.gif



gal cia kalba apie tokius modelius:
Autokratinis modelis.
Globos modelis.
Skatinimo modelis.
Kolegialus modelis.
Atsakyti
QUOTE(lairam @ 2010 05 20, 22:39)
gal cia kalba apie tokius modelius:
Autokratinis modelis.
Globos modelis.
Skatinimo modelis.
Kolegialus modelis.


Aciu! 4u.gif Atrodo, tu teisi smile.gif
Papildyta:
Noriu jusu visu paklausti ka zinote apie pristatymus? Ta prasme, apie bakaluriniu darbu gynima? Kiek laiko turi uzimti ir kaip turi atrodyti? Tiesiog powerpoint pristatymas, apie 5 minutes, o apie ka kalbeti tas 5 minutes? smile.gif teorijos kiek zinau nereikia, tiesiog pasakai savo tema, tikslus, koki tyrima atlikai ir isvadas? g.gif gal zinote kur galima rasti kokiu pvz praeitu metu pristatyma, kad sudaryti nuomone... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sputnik @ 2010 05 21, 08:26)
Aciu!  4u.gif  Atrodo, tu teisi smile.gif
Papildyta:
Noriu jusu visu paklausti ka zinote apie pristatymus? Ta prasme, apie bakaluriniu darbu gynima? Kiek laiko turi uzimti ir kaip turi atrodyti? Tiesiog powerpoint pristatymas, apie 5 minutes, o apie ka kalbeti tas 5 minutes? smile.gif teorijos kiek zinau nereikia, tiesiog pasakai savo tema, tikslus, koki tyrima atlikai ir isvadas?  g.gif  gal zinote kur galima rasti kokiu pvz praeitu metu pristatyma, kad sudaryti nuomone... smile.gif

Mane irgi domina tai. Kaip tas skaidres padaryti, kas jose turi atsispindeti ir pan.?
Atsakyti
Tai ir turi atsispindėt esmė visa, tema, išvados, tikslai, tyrimai ir t.t. O kalbėt irgi apie tą patį tiek, kad tilptum į laiką, bet ir netylėtum. Negi niekad nesat rengusios jokio pranešimo su skaidrėm? g.gif
Atsakyti