Įkraunama...
Įkraunama...

VGTU studentės, vienykimės II d.






Jei kam reikia rekomenduoju vyruka, kuris gerai braizo brezinius tel nr. 862027381

















Atsakyti
QUOTE(milaila @ 2010 01 06, 19:35)
Jei kam reikia rekomenduoju vyruka, kuris gerai braizo brezinius tel nr. 862027381


Kuom? doh.gif ranka? kazkokia programa? per kiek laiko padaro? Zinute naudinga, ale visai neinformatyvi, net vardo vyruko nera... Nerimtai atrodo...
Atsakyti
QUOTE(Ledine_saule @ 2010 01 06, 19:52)
Kuom?  doh.gif ranka? kazkokia programa? per kiek laiko padaro?  Zinute naudinga, ale visai neinformatyvi, net vardo vyruko nera... Nerimtai atrodo...

atsiprasau, kad taip trumpai parasiau, jei kam reiks- braizo autokadu, man per diena padare kelis brezinukus ir visai nebrangiai. Vardu donatas. 4u.gif
Atsakyti
O kodėl pati brėžinių nedarai?
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2010 01 07, 16:13)
O kodėl pati brėžinių nedarai?


Hmmm.... ne man klausimas, bet jau pastebejau smile.gif na kiek zinau buna kad referatus uz kitus raso ir panasiai, tai manau su breziniais tas pats smile.gif nieko cia ypatingo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sputnik @ 2010 01 08, 23:38)
Hmmm.... ne  man klausimas, bet jau pastebejau smile.gif na kiek zinau buna kad referatus uz kitus raso ir panasiai, tai manau su breziniais tas pats smile.gif nieko cia ypatingo  mirksiukas.gif

Ypatingo tai nieko, bet mane vis kankina klausimas, kodėl žmonės stoja į universitetus, jeigu už juos viską daro kiti?
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2010 01 08, 23:54)
Ypatingo tai nieko, bet mane vis kankina klausimas, kodėl žmonės stoja į universitetus, jeigu už juos viską daro kiti?


Ne viska, o gal tiesiog kai kurie dalykai sunkiai gaunasi, arba isvis nesigauna. O kai kuriems tiesiog norisi gauti aukstaji issilavinima, ir butent universiteto. Kai kurie istojo ten kur pavyko, o ne ten kur norejo ir panasiai. Manau, jau tokie klausimai neturetu taves kankinti, visgi zmoniu tikslai skirtingi, ir tame nieko blogo nera. Nera ir blogio tame, kad kazkas uz kazka padaro darba, viskam savo laikas.
Atsakyti
QUOTE(Sputnik @ 2010 01 09, 01:16)
Ne viska, o gal tiesiog kai kurie dalykai sunkiai gaunasi, arba isvis nesigauna. O kai kuriems tiesiog norisi gauti aukstaji issilavinima, ir butent universiteto. Kai kurie istojo ten kur pavyko, o ne ten kur norejo ir panasiai. Manau, jau tokie klausimai neturetu taves kankinti, visgi zmoniu tikslai skirtingi, ir tame nieko blogo nera. Nera ir blogio tame, kad kazkas uz kazka padaro darba, viskam savo laikas.


Ne viską, bet dažnai ir daug ką. Mano subjektyvia nuomone, žmonės stoja į universitetą įgyti žinių ir gauna tai patvirtinantį dokumentą, bet atsiranda tokių, kurie nori dokumento be jokių žinių. Gal aš naivi ir trumparegė, bet manau, kad viską reikia daryti pačiam... Nesakau, kad kur nesiseka, negalima ieškoti pagalbos, mokytis ir aiškintis, bet ne taip, kad už tave padaro visą darbą, o tau belieka nunešt dėstytojui ant stalo padėt. Tame aš tikrai nieko gero nematau.
O su tuo stojimu "kur pavyko", "kur buvo vietos" jau atskira kalba. Aš tikiuosi, kad aukštojo mokslo reforma bent kiek padės apsispręsti šiuo klausimu tiems, kurie be tikslo užima vietą universitete.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2010 01 09, 01:24)
Ne viską, bet dažnai ir daug ką. Mano subjektyvia nuomone, žmonės stoja į universitetą įgyti žinių ir gauna tai patvirtinantį dokumentą, bet atsiranda tokių, kurie nori dokumento be jokių žinių. Gal aš naivi ir trumparegė, bet manau, kad viską reikia daryti pačiam... Nesakau, kad kur nesiseka, negalima ieškoti pagalbos, mokytis ir aiškintis, bet ne taip, kad už tave padaro visą darbą, o tau belieka nunešt dėstytojui ant stalo padėt. Tame aš tikrai nieko gero nematau.
O su tuo stojimu "kur pavyko", "kur buvo vietos" jau atskira kalba. Aš tikiuosi, kad aukštojo mokslo reforma bent kiek padės apsispręsti šiuo klausimu tiems, kurie be tikslo užima vietą universitete.


Del tos reformos gal jau nediskutuosim, nes mazai kas gero toj reformoj dabar. O kad nunesti destytojui, tai cia jau ir nuo destytojo priklauso: jei toks destytojas, kuris nemoka uzduoti klausimo, kad suprastu ar pati dabra padarei, tai cia irgi neidomus dalykai. O su breziniais, tai as pati studijavau statyboj, tai vistiek reikes ismokti braizyti paciai, nori tu to ar ne smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sputnik @ 2010 01 09, 10:50)
Del tos reformos gal jau nediskutuosim, nes mazai kas gero toj reformoj dabar. O kad nunesti destytojui, tai cia jau ir nuo destytojo priklauso: jei toks destytojas, kuris nemoka uzduoti klausimo, kad suprastu ar pati dabra padarei, tai cia irgi neidomus dalykai. O su breziniais, tai as pati studijavau statyboj, tai vistiek reikes ismokti braizyti paciai, nori tu to ar ne smile.gif


Aš dabar statybą studijuoju. Tikrai nėra taip, kad viską žinau, bet pas nieką darbų neperku. Sunku kartais... O apie dėstytojus čia irgi kita kalba. Ne visi jie "pavyzdiniai". Kaip yra darbus ir diplomus perkančių studentų, taip yra visa tai toleruojančių dėstytojų, kurie tik atmestinai ateina į paskaitas, "nes taip reikia". Galėčiau įvardint gal tik kokius 2-3 dėstytojus, kuriems tikrai norėtųsi medalį užkabint, kurie stengiasi išmokyt, jiems ne dzin, ar studentas nusirašys ir kažkaip praslys, ar tikrai mokės.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2010 01 09, 12:07)
Galėčiau įvardint gal tik kokius 2-3 dėstytojus, kuriems tikrai norėtųsi medalį užkabint, kurie stengiasi išmokyt, jiems ne dzin, ar studentas nusirašys ir kažkaip praslys, ar tikrai mokės.


Va matai, kiek tų DĖSTYTOJŲ ( o ne šiaip monstrų, nežinančių net ką patys šneka) yra VGTU?
Esmė tame, kad dauguma apstebi, jog VGTU maža ko reikalingo ir pritaikomo darbe išmoksti, ypatingai dažnai reikalaujama išmokti/žinoti laaabai daug per trumpą laiką, dažnai suvoki, jog tenka mokytis skiedalus, blevyzgas ar šiaip beletristiką, ir paskui pagalvoji - o kur paskui tas būs pritaikyta, ir supranti - jog tai tik dar vienas tų dalykų, kurių tau tik bestudijuojant prireiks.
Esmė dar ir pačiuose dėstytojuose - kai pamatai, jog neretai egzo pažymis sudarytas pgl simpatijas-antipatijas - savaime noras mokytis nubliūška.
Tai gal galėtumėm paskaičiuoti - iš visų dėsčiusių kiek iš tikro kažko išmokė, buvo įdomūs lektoriai ir pan?
Nors pritariu, kad nevertėtų stoti nesuvokus ko norima gyvenime pasiekt, bet suvokiant buvusią, esamą ir būsiančią švietimo sistemą (nuo pat darželių pradedant) ir daroma visuomenės spaudimą - tu tik stok po mokyklos į universitetą, bo darbdaviai nepriims / ką tu be universiteto diplomo veiksi? - ir t.t. - išaiškėja, jog reikia VISUOMENĖS mąstymą keisti, o paskui nebus netyčiukų studentų. Nors gal db kai reiks milžiniškas bapkes pakloti už semestrą, tai dauguma susimąstys. Gaila tik kad tą įgyvendino krizės metu - kai moksleiviai net įsidarbint negalėtų ir taip susiformuos biržos tinginių karta, O studijuot eis tik didžioji dalis glamūrinių naujo amžiaus mažamečių ir koks procentas protingų studentų.
Atsakyti
QUOTE(Dwiola @ 2010 01 09, 16:15)
Va matai, kiek tų DĖSTYTOJŲ ( o ne šiaip monstrų, nežinančių net ką patys šneka) yra VGTU?
Esmė tame, kad dauguma apstebi, jog VGTU maža ko reikalingo ir pritaikomo darbe išmoksti, ypatingai dažnai reikalaujama išmokti/žinoti laaabai daug per trumpą laiką, dažnai suvoki, jog tenka mokytis skiedalus, blevyzgas ar šiaip beletristiką, ir paskui pagalvoji - o kur paskui tas būs pritaikyta, ir supranti - jog tai tik dar vienas tų dalykų, kurių tau tik bestudijuojant prireiks.
Esmė  dar ir pačiuose dėstytojuose - kai pamatai, jog neretai egzo pažymis sudarytas pgl simpatijas-antipatijas - savaime noras mokytis nubliūška.
Tai gal galėtumėm paskaičiuoti - iš visų dėsčiusių kiek iš tikro kažko išmokė, buvo įdomūs lektoriai ir pan?

Tuos 2-3 įvardinau iš tų, su kuriais man teko susidurti asmeniškai (nors dabar pagalvojus, gal ir daugiau tokių yra). Esu girdėjus ir apie daugiau, bet pati negaliu nei tvirtint, nei paneigt. O taip sakau įvertinusi jų tiek įdomias bei informatyvias paskaitas, tiek nuoširdų norą išmokyti, tiek sąžiningumą (nors per jį ir esu neišlaikiusi egzamino). Ir pastebėjau, kad tokie dažniausiai yra vyresnio amžiaus dėstytojai. Nors jeigu vyresnis ir koks durnas plerza, tai su tokiu dar sunkiau nei su jaunu, nes anie ateina po mokslų, dar neapsiplunksnavę, mažai dėstytojavimo patirties, tai nebežino, kaip išsidirbinėt iš tų studentų. Bet tai vistiek, juk mokaisi sau, o ne kitam, tai niekas netrukdo be dėstytojo durnysčių pasiimt vadovėlį ir skaityt tai, kas naudinga.
Taip, yra dalykų, kurių gyvenime šiaip neprireiks, bet negali tai būti DAUGUMA žinių, gaunamų universitete. Namų darbai, kursiniai, brėžiniai- ar tikrai jau nieko nepanaudojama gyvenime dirbant pagal įgytą specialybę? Galų gale, bet kuri įgyta informacija niekam dar nepakenkė. Kam blogiau bus nuo to, kad išmoksi brėžinius daryt? Arba santvaras skaičiuot? Arba metalo konstrukcijas?
Atsakyti