Įkraunama...
Įkraunama...

VGTU studentės, vienykimės II d.

Sveikos.
labai reikalinga pagalba sprendziant verslo finansu uzdavyni sad.gif gal kam teko kada 19.2 varianta sprest? ax.gif visiakai tamsus miskas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ivona81 @ 2009 11 12, 12:23)
Sveikos.
labai reikalinga pagalba sprendziant verslo finansu uzdavyni sad.gif gal kam teko kada 19.2 varianta sprest?  ax.gif  visiakai tamsus miskas  doh.gif


Tam yra dėstytojai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dwiola @ 2009 11 10, 02:39)
ačiūĄ! smile.gif
šiaip jos dar nemačius smile.gif čia mano BD vadovė, tai norėjau pasiteiraut,  blush2.gif  dėkui dėkui dėkui smile.gif
o paskaitos bent naudingos ir įdomios buvo?


Ji savo dalyka man pasirode ismananti, pakankamai nesudetinga bendraut. Paskaitos apie ES buvo, nors ziniu kaip ir jau turejom, bet ir nauju gavom, skaidres (jomis medziaga pateike) aiskios ir suprantamos buvo. Bet privalomi dalykai lieka privalomais smile.gif
Bet bakalaurinis lieka bakalauriniu. Pabandyk issiaiskinti kaip ji vertinama kartedroj, tai irgi gali siektiek pakoreguot pazymi.
Dar daug nuo pacios taves priklauso, ka tu megsti - ar pati esi kurybinga, moki atrinkti medziaga, ar lengviau savarnkiskai dirbt, ar lengviau kai nurodo ir neturi jokiu gallimybiu pareikst savo mintis.
As tikiu, kad pavyks abiems zengti koja i koja, nes tik taip pasiekiamas galutinis rezultatas. Kalbekis su destytoja, netemk gumos. Konsultuokis, bendrauk, rodyk jog tau tikrai idomo ir aktualu tai ka darai (o jei dar taip yra istikro wink.gif )
Ir nepamirsk, kad net idealu darba gali suzlugdyti gynimas, ir is kitos puses, parasius vidutini darba, sublizgejus ginantis galima truputeli kilstelti savo iveritinima.
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledine_saule @ 2009 11 12, 21:49)

As tikiu, kad pavyks abiems zengti koja i koja, nes tik taip pasiekiamas galutinis rezultatas. Kalbekis su destytoja, netemk gumos. Konsultuokis, bendrauk, rodyk jog tau tikrai idomo ir aktualu tai ka darai (o jei dar taip yra istikro wink.gif )
Ir nepamirsk, kad net idealu darba gali suzlugdyti gynimas, ir  is kitos puses, parasius vidutini darba, sublizgejus ginantis galima truputeli kilstelti savo iveritinima.
4u.gif


BD dar nepradėjau - t.y. skaityt gautą literatūrą. Labai norėčiau kibti prie jo, parodyti Vadovei, jog aš pati galiu dirbti ir turiu savo idėjų, bet taaaaip nežmoniškai užspaudė ir palikau tai gruodžiui. Jaučiuosi leisgyvė, nors dar laukia kolis, 1,5 kursinio parašyt, egzaminai, ir 2 pristatymai.
Jau bent galėjo tik vieną palikt privalomą kursinį, juk paskutinieji metai.. ueee doh.gif
na, bet kaip nors.. mažai liko.
O aš manau mes su ja sutart turėtumėm - abi prie meno lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, gal kurios nors turėjote APSKAITA IR AUDITA pas Doc. Joną Žaptorių? ir rašėte kursini darba pasirinkta tema (pardavimų apskaita,atsargu apskaita,bendrojo (bendrojo) pelno apskaita,gautinų sumų apskaita,ilgalaikio ar trumpalaikio turto apskaita)? Gal zinote praktineje dalyje kokius dokumentus reiketu pasirinkti? Kokiais imones dokumentais naudotis? ar tai tik formos, ar butina pazaisti ir su skaiciukais?

nes destytojas nenurodo konkreciai ka jis nori matyti kursiniame darbe, tik teigia kad nori ko dar nera mates ir jokiu 'copy paste' neuzskaitys....
Atsakyti
QUOTE(Dwiola @ 2009 11 12, 23:27)
BD dar nepradėjau - t.y. skaityt gautą literatūrą. Labai norėčiau kibti prie jo, parodyti Vadovei, jog aš pati galiu dirbti ir turiu savo idėjų, bet taaaaip nežmoniškai užspaudė ir palikau tai gruodžiui. Jaučiuosi leisgyvė, nors dar laukia kolis, 1,5 kursinio parašyt, egzaminai, ir 2 pristatymai.
Jau bent galėjo tik vieną palikt privalomą kursinį, juk paskutinieji metai.. ueee  doh.gif
na, bet kaip nors.. mažai liko.
O aš manau mes su ja sutart turėtumėm - abi prie meno  lotuliukas.gif


kada gynimai nusimato?
(baigiau vpu, vgtu as dar tik 2-am kurse)
p.s. is skubejimo kruva rasybos klaidu priveliau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(canan @ 2009 11 13, 13:41)
Sveikos merginos, gal kurios nors turėjote APSKAITA IR AUDITA pas Doc. Joną Žaptorių? ir rašėte kursini darba pasirinkta tema (pardavimų apskaita,atsargu apskaita,bendrojo (bendrojo) pelno apskaita,gautinų sumų apskaita,ilgalaikio ar trumpalaikio turto apskaita)? Gal zinote praktineje dalyje kokius dokumentus reiketu pasirinkti? Kokiais imones dokumentais naudotis? ar tai tik formos, ar butina pazaisti ir su skaiciukais?

nes destytojas nenurodo konkreciai ka jis nori matyti kursiniame darbe, tik teigia kad nori ko dar nera mates ir jokiu 'copy paste' neuzskaitys....


Na, mano nuomone, reiketu ir su skaiciukais pazaisti, juk destytojai ir patys zino kaip apskaitos dokumentai atrodo. g.gif O kokius dokumentus naudoti, priklauso nuo pasirinktos temos.

Papildyta:
QUOTE(Ledine_saule @ 2009 11 13, 22:17)
kada gynimai nusimato?
(baigiau vpu, vgtu as dar tik  2-am  kurse)
p.s. is skubejimo kruva rasybos klaidu priveliau  blush2.gif


Speju, kad birzelio men. g.gif
Atsakyti
Sveikutes, studentes smile.gif

Studijuoju 4 kurse, vadyba, arteja sesija tai noriu pasidometi, gal kas is jusu susidure su tokias destytojais:
Narimantas Kazimieras Paliulis (Informacines valdymo sistemos)
Daiva Jurevičienė (finansines rinkos ir institucijos)
Vita Marytė Janušauskienė (kokybes vadyba)

Siaip pagal destymo metodus bei bendravima paskaitos metu galiu ir pati sudaryti bendra isvaizda, taciau aisku tas kas laike egzamina pas siuos destytojus pakomentuos visiskai is kitos puses smile.gif Busiu dekinga, uz betkokia informacija, yra tiesiog idomu smile.gif

P.S. Ar tiesa, kad Stepanovas per egzamina reikalauja tik tai kursini apsigint? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sputnik @ 2009 11 18, 14:58)
Sveikutes, studentes smile.gif

Studijuoju 4 kurse, vadyba, arteja sesija tai noriu pasidometi, gal kas is jusu susidure su tokias destytojais:
1. Narimantas Kazimieras Paliulis (Informacines valdymo sistemos)

2. P.S. Ar tiesa, kad Stepanovas per egzamina reikalauja tik tai kursini apsigint?  g.gif


1. Per egzamina nereikia pilti knyginiais zodziais. Reikia paciai mastyti ir savo nuomone rasyti. Tuo sis destytojas man ir patiko.

2. Mums neakivaizdininkams pas Stepanova nereikejo kursiniu gintis. Tik egzaina laikyti. Nors per egzamina jis i mus demesio nekreipe ir galima sakyti galejom daryti ka norim. Man toks ivaizdis susidare, kad jam studentai mazai rupi.
Atsakyti
Man tai įdomu, o apie Ševčenko ir Valentinavičius - ko iš jų tikėtis? Labai jau mišriai jie man atrodo
Atsakyti
QUOTE(agnuzeb @ 2009 11 18, 19:46)
1. Per egzamina nereikia pilti knyginiais zodziais. Reikia paciai mastyti ir savo nuomone rasyti. Tuo sis destytojas man ir patiko.

2. Mums neakivaizdininkams pas Stepanova nereikejo kursiniu gintis. Tik egzaina laikyti. Nors per egzamina jis i mus demesio nekreipe ir galima sakyti galejom daryti ka norim. Man toks ivaizdis susidare, kad jam studentai mazai rupi.


Aciu uz info smile.gif Siaip girdejau, kad informaciniu egzaminas 15 minuciu tesis g.gif tai sunkiai isivaizduoju kiek ten klausimu bus, o tai ne testas bus
Atsakyti
Sveikutes visos besimokancios smile.gif
Turiu stai koki klausima. Girdejau, kad jeigu po pirmo egzamino laikymo voenas egzaminas nera islaikytas, ir jis yra laikomas antra karta (ne prie komisijos) ir islaikomas, tada, jei leidzia vidurkis, uz mokslus galima nemoketi. Ar tai tiesa? Nes vgtu tinklapyje radau, kad visi kas po pirmojo laikymo islaike, apie bent viena perlaikyma nieko nera parasyta g.gif
Atsakyti