Įkraunama...
Įkraunama...

VGTU studentės, vienykimės II d.

QUOTE(Dwiola @ 2009 10 26, 11:44)
Manua, reikia panagrinėti - odėl svarbu apibrėžti įm.viziją, kokią naudą duoda, kaip turėtų būti formuluojama, pateikti pavyzdžius, atitinkančius įvairius vaizdavimo būdus, sėkmingai veikiančių įmonių vizijas, vadovų požiūrį į jas ir pan smile.gif manau įmanoma šį bei tą parašyti  ax.gif


Dar gal padandyk pasieskoti ir kokiu nevykusiu viziju, kad galetum palyginti ir pasakyti kas blogai ir ko nereiketu daryti. Nors as vis delto galvoju, kad tokia tema labiau tinkama referatui, o ne kursiniam darbui. Siaip univerai vis kaisioja, kad studentai, ypac ateje po kolegiju, raso koleginio lygio kursinius. Bet paziurejus kokias temas duoda kursiniams ar net baigiamiesiems, tai graudu pasidaro doh.gif
Atsakyti
Sveikutes,siemet man paskutiniai meteliai,studijuoju finansu valdyma ir baigiamojo darbo vadove pasirinkau tamosiuniene,gal kas turi kazkokiu ispudziu kuriais galetu pasidalint apie sia destytoja? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(merrgaitukee @ 2009 10 28, 16:26)
Sveikutes,siemet man paskutiniai meteliai,studijuoju finansu valdyma ir baigiamojo darbo vadove pasirinkau tamosiuniene,gal kas turi kazkokiu ispudziu kuriais galetu pasidalint apie sia destytoja?  mirksiukas.gif


Kaip darbo vadove nezinau kokia ji, bet kaip destytoja man ji patiko. Siaip labai daug studenti nori pas Tamosiuniene rasyti, visi graibsto ja biggrin.gif
Atsakyti
Gal yra cia besimokanciu kurybines industrijas? Galetu pakomentuoti ? nes galvoju ar stoti i informatika ar i sia nauja studiju programa kurybines industrijas. Dekui uz atsakymus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuzeb @ 2009 10 28, 20:46)
Kaip darbo vadove nezinau kokia ji, bet kaip destytoja man ji patiko. Siaip labai daug studenti nori pas Tamosiuniene rasyti, visi graibsto ja  biggrin.gif

tai va as ir girdejus viena ausim kad atseit gera kaip vadove,tik galvoju gal kas pasakys kaip praktiskai buvo susidure g.gif as ir pas ja turejau viena dalyka tai tokia nieko atrode,tik vistiek man kotais baisoka blink.gif
Atsakyti
Gal kas raset siemet referata is makro apie lietuvos mokesciu politika? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(balbetka @ 2009 11 01, 22:30)
Gal kas raset siemet referata is makro apie lietuvos mokesciu politika? ax.gif

aga rasiau, tiksliau dar tik nesiu atsiskaityti smile.gif nieko sudetingo, visa info internete smile.gif
Atsakyti
QUOTE(onexyte @ 2009 11 02, 17:40)
aga rasiau, tiksliau dar tik nesiu atsiskaityti smile.gif nieko sudetingo, visa info internete smile.gif


čia matyt su kitu tikslu, nei šiaip paklaust, klausta lotuliukas.gif
Papildyta:
sos sos sos smile.gif
gal kas su Alperyte sisiduręs buvo? ar paplaukus kaip menininkė? smile.gif
kaip su dėstymu ir jo metodikom? smile.gif
Atsakyti
Pigiai ir kokybiškai rašau diplominius, kursinius, rašto, ir kitus mokslo darbus. Mokslo darbus rašau technologinių ir socialinių mokslų srityse: ekonomikos, inovacijų ir investicijų, marketingo pagrindų, vadybos ir projektų vadybos, nekilnojamo turto vertinimo, statybos ir nekilnojamo turto sandorių, statybos valdymo ir administravimo, statybos ekonomikos ir verslo bei ergonomikos mokslo darbus. Darbai vienetiniai ir neplagijuojami, kokybę garantuoju. Kreiptis galite el. paštu diplominiai.kursiniai@gmail.com. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dwiola @ 2009 11 05, 00:21)
čia matyt su kitu tikslu, nei šiaip paklaust, klausta  lotuliukas.gif
Papildyta:
sos sos sos smile.gif
gal kas su Alperyte sisiduręs buvo? ar paplaukus kaip menininkė? smile.gif
kaip su dėstymu ir jo metodikom? smile.gif


Man deste. Ziniu daug turi, bet darbu irgi daug, ir matos kad pavargsta...
O atsiskaitymui reikes pasiskaityt jos paskaitose naudota medziaga.
Klausimai aiskus, konkretus vidutinio sunkumo. Nusirasineti nebandziau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ledine_saule: 10 lapkričio 2009 - 00:35
QUOTE(Ledine_saule @ 2009 11 10, 01:34)
Man deste. Ziniu daug turi, bet  darbu irgi daug, ir matos kad pavargsta...
O atsiskaitymui reikes pasiskaityt jos paskaitose naudota medziaga.
Klausimai aiskus, konkretus  vidutinio sunkumo. Nusirasineti nebandziau.


ačiūĄ! smile.gif
šiaip jos dar nemačius smile.gif čia mano BD vadovė, tai norėjau pasiteiraut, blush2.gif dėkui dėkui dėkui smile.gif
o paskaitos bent naudingos ir įdomios buvo?
Atsakyti
O kaip Regina Žukienė ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo renax: 11 lapkričio 2009 - 21:27