Įkraunama...
Įkraunama...

VGTU studentės, vienykimės II d.

aciu uz atsakyma mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(juodukeee @ 2008 08 05, 20:43)
aciu uz atsakyma mirksiukas.gif

visada prasom mirksiukas.gif kad tik padetu smile.gif
Atsakyti
Gal yra studijuojanciu pramones inzinerija? As siais metais ten istojau, tai idomu kaip, kas, ka. smile.gif
Atsakyti
as irgi nuo siu metu prisijungiu prie jusu 4u.gif tikekimes tema atsigaus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sidabryte @ 2008 08 11, 13:31)
as irgi nuo siu metu prisijungiu prie jusu  4u.gif  tikekimes tema atsigaus  ax.gif


atsigaus atsigaus, tik kad, manau, dauguma dabar ilsisi nuo VGTU ir mokslų, tai net galvoti apie juos nenori wink.gif tereik sulaukt rugsėjo mėn. ir tema TIKRAI atsigaus lotuliukas.gif
Atsakyti
kagi tada laukiam to atsigavimo:)) ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dwiola @ 2008 08 13, 22:58)
atsigaus atsigaus, tik kad, manau, dauguma dabar ilsisi nuo VGTU ir mokslų, tai net galvoti apie juos nenori wink.gif tereik sulaukt rugsėjo mėn. ir tema TIKRAI atsigaus  lotuliukas.gif

tiksliai pasakyta clap_1.gif tikrai ilsisi nes po sesiju vgtu tikrai nebuna jokio noro pagalvoti apie mokslus..baisiai isvargina ir buna daug streso..na bent jau man...
Atsakyti
vajej negasdinkit taip, man dar tik bus pirmi metai, nesinori pradet bijot schmoll.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kas nori parduoti man Piekarskio matematikos knyga "Matematika"?? i AZ rasykit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sidabryte @ 2008 08 19, 00:14)
vajej negasdinkit taip, man dar tik bus pirmi metai, nesinori pradet bijot schmoll.gif  biggrin.gif


Negąsdinam, tik turi žinoti kas tavęs laukia smile.gif kad galėtum išsilaikyti wink.gif
jeigu man kas nors būtų papasakojęs kas manęs laukia - būtų buvę žymiai lengviau... doh.gif
Atsakyti
o man egzaminai tai jokio streso nesukele, bet va dabar reikai magistrini rasyt, tai niekaip nesusikaupiu ir neprisiverciu, jauciu blogai baigsis sad.gif(
Atsakyti
Dwiola, jei gali mestelk koki pvz ka butum norejus, kad tau papasakotu. paziuresiu ar daug ko as nezinau:)) o seip tai ir pati suprantu, kad viskas bus kitaip, sunkiau ir pan ax.gif
Atsakyti