Įkraunama...
Įkraunama...

VGTU studentės, vienykimės II d.

QUOTE(Juratukas78 @ 2009 09 07, 11:18)
Labas, o jei nepaslaptis kokioj sriti dirbi, klausiu del to , nes nezinau dar kokia specializacija reiks rinktis, noreciau rinktis marketinga, tokia kuria ir turejau kolegijoj bet nezinau ar prisitaikysiu baigiamojo darbo tema kad butu susijusi su mano darbu.  smile.gif  Siaip man asmeniskai noretusi , kad vietoj baigiamojo darbo, egzaminai butu, nes labai nemegstu pries auditorija atsiskaitineti, gintis schmoll.gif , bet kaip matau pasirinkimo neturesiu ir teks gintis


As dirbau gamybineje imoneje vadybininke. Darbas su grietos realizacijos maisto produktais.
Atsakyti
QUOTE(Juratukas78 @ 2009 09 07, 11:18)
Labas, o jei nepaslaptis kokioj sriti dirbi, klausiu del to , nes nezinau dar kokia specializacija reiks rinktis, noreciau rinktis marketinga, tokia kuria ir turejau kolegijoj bet nezinau ar prisitaikysiu baigiamojo darbo tema kad butu susijusi su mano darbu.  smile.gif  Siaip man asmeniskai noretusi , kad vietoj baigiamojo darbo, egzaminai butu, nes labai nemegstu pries auditorija atsiskaitineti, gintis schmoll.gif , bet kaip matau pasirinkimo neturesiu ir teks gintis


O tikrai negalima rinktis? Draugė šiemet kolegiją baigė, tai sakė, kad galima rinktis tarp baigiamojo ir egzų, nu nebent VGTU kitaip mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2009 09 07, 17:07)
O tikrai negalima rinktis? Draugė šiemet kolegiją baigė, tai sakė, kad galima rinktis tarp baigiamojo ir egzų, nu nebent VGTU kitaip mastau.gif


Mums buvo tik baigiameiji darbai. Kituose univeruose gal ir galima rinktis. Kolegijoje kiek pamenu tai pagal vidurkius buvo. Kas geriau mokinosi baigiamieji darbai, kas prasciau - egzamina laike. Aisku buvo galima pasirinkti. Bet VGTU kol kas buvo tik baigiamieji musu fakultete. Man net nzn kas geriau. Man ir darba rasyti gerai buvo, tik aisku gal daugiau vargelio. Bet kadangi kalbeti pries auditorija nebijau, tai man tas problemu nesukele.
Atsakyti
Aš tai bijauuuu fear.gif Geriau jau egzus laikyčiau doh.gif
Atsakyti
Sveiki, gal kas galit pagelbet reikia pasirinkt magistrinio baigiamojo darbo vadova. Gal kas rase ar nors kiek zino apie siuos VGTU destytojus:
F.Butkus
V.Dubinas
Č.Purlys
V.Petraškevičius
R.Drejeris
Ž.Tunčikienė
B.Visokavičienė

Bet kokia informacija butu naudinga, nes visiskai ne vieno nepazystu g.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2009 09 04, 18:37)
Gal kuri susidūrėte su Valentinu Dubinu  lotuliukas.gif  ir Skačkauskiene? Vadyba čia  smile.gif

Dubinas man si semestra desto.... manau bus doh.gif
Papildyta:
QUOTE(nugga @ 2009 09 04, 01:14)
As pas Sukeliene mokiausi dalykine tai galiu pasakyt labai maloni dest. ir pasako viska ko reikia, nepergruda galvu nereikalinga info. ir nd pas ja dariau pati, nekopinau ir gan nesunkiai, nes ji sukalbama ir praktiskai klaidas dar pati pataise. o ir dalykas naudingas seip jau. tai va, kitu turejau Tuncikienes vadyba, tai ji pati man patiko kaip zmogus, bet paskaitos tai jos nuobodzios o egzas buvo tik is 2 klausimu ir sunkokas, nors darbus pas ja puikiai gyniaus, bet egzo vos 5... tai va dar tos derybos gal ir idomu bet neturiu tame patarimu. as uz sukeliene  ax.gif

nuejau i derybas... ziuresim kas ten bus, nes nesulaukus info rinkausi pagal dalyko idomuma smile.gif
sukeliene benagrinedama atmeciau del rastvedybos, per sausa pasirode, + rastvedyba (dabar beskaitydama supratau, kad neklydau ir tinkamai "nustaciau"kad butent rastvedyba bus)
O tuncikiene savo reikalavimais grupiokus isgazdino smile.gif
Papildyta:
QUOTE(mylimuke @ 2009 09 08, 01:00)
Aš tai bijauuuu  fear.gif  Geriau jau egzus laikyčiau  doh.gif

nebijok. As laikiau ir baigiamuosius, ir bakalaurini rasiau (vgtu man antras uni)
Tai jei darba pati rasysi, recenzentui itiksi ir tinkama darbo vadova pasirinksi tas gynimas bus tikrai nesunku - praktiskai viska pasirasius buni, skaidres parengtos irgi namuose... daug lengviau nei gauti klausimus... visvien bus tokiu kurie nepatiks.
O papildomi klasimai buna ir per egzus ir per gynimus.
Atsakyti
QUOTE(Ledine_saule @ 2009 09 08, 23:57)
Dubinas man si semestra desto.... manau bus  doh.gif


O ką studijuojate? mirksiukas.gif
Man tai labai patiko lotuliukas.gif Atėjom į vadybą, o gavom sąrašą laimingos santuokos taisyklių bigsmile.gif Ir iš vis vien apie šeimą pasakojo. Manau, lankysiu, kad pasijuokt. Skaičiau kitur, kad per jo egzus galima lengvai nusirašyt, bet jis net netikrina, o rašo tiek, kiek gausim iš referatų.
Atsakyti
na kaip sekasi mokslai? ka galitpasakyt apie siuos destytojus?:
Prof. A.Baublys
Doc. N. Batarlienė
Doc. G. Garbinčius
Lekt. R. Cibulskienė
Doc. A.Jaržemskis
Doc. A. Griškevičius
4u.gif
Atsakyti
Labuka, gal kas nors darot elektrotechnikos namu darbus? Arba zinote kas daro?
Atsakyti
QUOTE(onexyte @ 2009 09 22, 19:07)
Labuka, gal kas nors darot elektrotechnikos namu darbus? Arba zinote kas daro?


2 kursas? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2009 09 22, 21:44)
2 kursas?  biggrin.gif

Aga, antras smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Labutis 4u.gif gal galetume pasidalinti infomacija apie šiuos destytojus:
Doc. A. Jakubavičius
Doc. D. Jurevičienė
Doc. D. Burkšaitienė
R. Vitkauskas
Doc. A. Stankevičienė
iš anksto ačiu 4u.gif
Atsakyti