Įkraunama...
Įkraunama...

VGTU studentės, vienykimės II d.

Gal žinot, kaip ten būna su kursų kartojimais? Šiuo metu keičiasi studijų programos, kai kurie dalykai "šokinėja" į kitus semestrus ar keičiasi kreditai. Grupiokė kartoja kursą (statybos inžinerija) ir šalia kartojamo dalyko dar turės studijuot ir fiziką, nes vietoj 3 kreditų dabar bus 4.
Bet ar tai logiška? Juk ji praėjo fizikos kursą, išsilaikė egzaminus, kam dar kartot? Išeitų, kad visi turėtume pakartot, kurie dar nebaigėm studijų wink.gif Arba konstrukcijos išsidalina iš vieno į du semestrus ir vietoj vieno kursinio bus du. Taip išeitų, kad ir šį reiktų kartoti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2009 08 10, 16:22)
Aš studijuoju tą patį, tik mūsų programa turbūt šiek tiek skirsis, nes šią specializaciją rinkomės nuo 3 semestro, o pas jūsų sūnų viskas nuo pradžių. Klauskit, jei ko prireiks  mirksiukas.gif



4u.gif Aciu uz kontaktus,klausim,klausim aisku.Isvaziuoja pirmadieni Vilniun,o as cia pasziuriu ka mokysis,i atskira papkute jam sumeciau visa programa bei pirmo semestro programa ,taip sakant kontroliuoju,kontroliuoju... biggrin.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Ačiū dievui, nereik chemijos mokytis karsta.gif

Su Rugsėjo 1 4u.gif

user posted image

Labai taiklus paveiksliukas biggrin.gif
Atsakyti
Sos...

4u.gif

Lekt. Nina Šukelienė Dalykinė komunikacija
Doc. Kęstutis Peleckis Derybos versle Pratybos
Doc. Živilė Tunčikienė Vadybos pagrindai

Gal kas moketes(jegu pas situos destytojus dar geriau butu)? man reikia viena is triju issirinkt ir siektiek sunkoka...
Mane seip labiausiai komunikacija arba derybos trauktu...

Atsakyti
QUOTE(Ledine_saule @ 2009 09 02, 22:10)
Sos...

4u.gif

Lekt. Nina Šukelienė Dalykinė komunikacija
Doc. Kęstutis Peleckis Derybos versle Pratybos
Doc. Živilė Tunčikienė Vadybos pagrindai

Gal kas moketes(jegu pas situos destytojus dar geriau butu)? man reikia viena is triju issirinkt ir siektiek sunkoka...
Mane seip labiausiai komunikacija arba derybos trauktu...


As pas Sukeliene mokiausi dalykine tai galiu pasakyt labai maloni dest. ir pasako viska ko reikia, nepergruda galvu nereikalinga info. ir nd pas ja dariau pati, nekopinau ir gan nesunkiai, nes ji sukalbama ir praktiskai klaidas dar pati pataise. o ir dalykas naudingas seip jau. tai va, kitu turejau Tuncikienes vadyba, tai ji pati man patiko kaip zmogus, bet paskaitos tai jos nuobodzios o egzas buvo tik is 2 klausimu ir sunkokas, nors darbus pas ja puikiai gyniaus, bet egzo vos 5... tai va dar tos derybos gal ir idomu bet neturiu tame patarimu. as uz sukeliene ax.gif
Atsakyti
Gal kuri susidūrėte su Valentinu Dubinu lotuliukas.gif ir Skačkauskiene? Vadyba čia smile.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

Tikiuosi nesikartosiu, bet labai padėtumėte, jei šiek tiek papasakotumėte apie architektūrą šiame universitete smile.gif Kas gerai, kas blogai?

Iš anksto dėkui ax.gif
Atsakyti
QUOTE(AgnĖ.** @ 2009 09 04, 18:47)
Sveikutės  4u.gif

Tikiuosi nesikartosiu, bet labai padėtumėte, jei šiek tiek papasakotumėte apie architektūrą šiame universitete  smile.gif Kas gerai, kas blogai?

Iš anksto dėkui  ax.gif


Kaip ir visur kitur- sunku lotuliukas.gif
Man rodos micefee (tikiuos teisingai parašiau) galėtų padėti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(nugga @ 2009 09 04, 00:14)
As pas Sukeliene mokiausi dalykine tai galiu pasakyt labai maloni dest. ir pasako viska ko reikia, nepergruda galvu nereikalinga info. ir nd pas ja dariau pati, nekopinau ir gan nesunkiai, nes ji sukalbama ir praktiskai klaidas dar pati pataise. o ir dalykas naudingas seip jau. tai va, kitu turejau Tuncikienes vadyba, tai ji pati man patiko kaip zmogus, bet paskaitos tai jos nuobodzios o egzas buvo tik is 2 klausimu ir sunkokas, nors darbus pas ja puikiai gyniaus, bet egzo vos 5... tai va dar tos derybos gal ir idomu bet neturiu tame patarimu. as uz sukeliene  ax.gif


Nu, o as apie Sukelienes destoma dalyka pasakysiu taip. Dalykas per mandrai uzvadintas, as tikejausi visai ko kito, o gavau elementaria rastvedyba. Kaip kas turi buti rasoma. Kadangi as jau si dalyka jau buvau studijavusi, tai jis man nebuvo labai naudingas. Na bet jei nestudijavusi, gal ir nieko. Destytojos neisiminiau, reiskias labai nenugasdino biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, mokausi VGTU, ir seis metais reikia rinktis papildoma paskaita. Tad renkuosi visai ne is savo srities. Finansines rinkos ir institucijos, desto Jureviciene Daiva, ir Verslo pagrindai, desto Peleckis Kestutis. Tad gal kas nors yra mokesi siu dalyku ir dar pas situos destytojus? Butu idomu isgirsti jusu nuomuone ir patarimus ka rinktis. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuzeb @ 2009 08 09, 18:13)
As buvau pasirinkusi marketingo specializacija. Kadangi jau turejau finansu specializacija, dar vienos su skaiciavimais nesinorejo. O ir darbas mano visai nesusijes su finansais. Su diplominiu viskas tvarkoje buvoje, kadangi darba rasiau is tos srities kurioje dirbau. Tad nemazai info turejau. O kas rasys diplominius darbus  Tarptautineje ekonomikos ir vadybos katedoje nerekomenduoju rinktis drbo vadoves Vidos Pipirienes. Su ja daugiau vargo turesite, nei su paciu diplominiu darbu. Is musu grupes pas ja rasem kelios merginos ir jos darbu nesame patenkintos. O sekmingai darbus apsigyneme tikrai ne jos deka.


Labas, o jei nepaslaptis kokioj sriti dirbi, klausiu del to , nes nezinau dar kokia specializacija reiks rinktis, noreciau rinktis marketinga, tokia kuria ir turejau kolegijoj bet nezinau ar prisitaikysiu baigiamojo darbo tema kad butu susijusi su mano darbu. smile.gif Siaip man asmeniskai noretusi , kad vietoj baigiamojo darbo, egzaminai butu, nes labai nemegstu pries auditorija atsiskaitineti, gintis schmoll.gif , bet kaip matau pasirinkimo neturesiu ir teks gintis
Atsakyti