Įkraunama...
Įkraunama...

VGTU studentės, vienykimės II d.

QUOTE(Juratukas78 @ 2009 07 16, 15:45)
laba visoms, gal esate kas baigę ar studijuojate vgtu pokoleginėse studijose nuotolinėse verslo vadyboje? Gal yra šiemet įstojusių ar besimokančių arba jau baigusių?  smile.gif


As siais metai baigiau pokolegines studijas mirksiukas.gif O kas domina?
Atsakyti
ar sunku buvo mokintis?
Papildyta:
QUOTE(agnuzeb @ 2009 07 16, 16:13)
As siais metai baigiau pokolegines studijas  mirksiukas.gif  O kas domina?





Domina kaip ar sunku egzus laikyti? smile.gif
Papildyta:
QUOTE(agnuzeb @ 2009 07 16, 16:13)
As siais metai baigiau pokolegines studijas  mirksiukas.gif  O kas domina?




nes as siemet tik istojau tai domina viskas, kaip destytojai, kada sesija pirma prasideda , ar labai tempas didelis mokymosi? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Juratukas78 @ 2009 07 16, 16:36)
ar sunku buvo mokintis?
Papildyta:
Domina kaip ar sunku egzus laikyti?  smile.gif
Papildyta:
nes as siemet tik istojau tai domina viskas, kaip destytojai, kada sesija pirma prasideda , ar labai tempas didelis mokymosi? smile.gif


Na man ir didziajai daugumai tikrai nebuvo sunku mokintis. O egzus dauguma islaikydavo na ura. Visa medziaga destytojai duoda, dazniausiai ir orientacinius klausimus egzaminams duoda. Siaip ejau mokintis tikedamasi gauti nauju ziniu, o gavau ta pati kurso kartojima ir nepasakyciau, kad aukstesniu lygiu. Didzioji dauguma destytoju ziuri i pokolegines studentus, kaip i pinigu davejus ir vsio. Susimoki ir po 2 metu visi gauna diplomus. Aisku yra is superiniu destytoju, kurie man labai patiko ir kuriu paskaitos patiko. Tai Borisas Melnikas, Strazdas, Bazaras, Smaliukiene.

Sekmes studijuojant 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuzeb @ 2009 07 16, 16:41)
Na man ir didziajai daugumai tikrai nebuvo sunku mokintis. O egzus dauguma islaikydavo na ura. Visa medziaga destytojai duoda, dazniausiai ir orientacinius klausimus egzaminams duoda. Siaip ejau mokintis tikedamasi gauti nauju ziniu, o gavau ta pati kurso kartojima ir nepasakyciau, kad aukstesniu lygiu. Didzioji dauguma destytoju ziuri i pokolegines studentus, kaip i pinigu davejus ir vsio. Susimoki ir po 2 metu visi gauna diplomus. Aisku yra is superiniu destytoju, kurie man labai patiko ir kuriu paskaitos patiko. Tai Borisas Melnikas, Strazdas, Bazaras, Smaliukiene.

Sekmes studijuojant  4u.gif


dekui uz info , o kaip reikalai ejosi su diplominio rasymu?

Papildyta:
QUOTE(agnuzeb @ 2009 07 16, 16:41)
Na man ir didziajai daugumai tikrai nebuvo sunku mokintis. O egzus dauguma islaikydavo na ura. Visa medziaga destytojai duoda, dazniausiai ir orientacinius klausimus egzaminams duoda. Siaip ejau mokintis tikedamasi gauti nauju ziniu, o gavau ta pati kurso kartojima ir nepasakyciau, kad aukstesniu lygiu. Didzioji dauguma destytoju ziuri i pokolegines studentus, kaip i pinigu davejus ir vsio. Susimoki ir po 2 metu visi gauna diplomus. Aisku yra is superiniu destytoju, kurie man labai patiko ir kuriu paskaitos patiko. Tai Borisas Melnikas, Strazdas, Bazaras, Smaliukiene.

Sekmes studijuojant  4u.gif



ir kokia specializacija buvai pasirinkusi?
Atsakyti
sveikos istojau i vgtu verslo vadyba neakivaizdini ar ira kas ten studijuoja
draugai prigazdino kad sunku bet noreciau ten studijuojanciu nuomone suzinot
Atsakyti
QUOTE(eglute25 @ 2009 08 09, 02:46)
sveikos istojau i vgtu verslo vadyba neakivaizdini ar ira kas ten studijuoja
draugai prigazdino kad sunku bet noreciau ten studijuojanciu nuomone suzinot


sveika!
sveikinu istojus, kur norejai smile.gif
as studijuoju istaigu vadyba, taciau dieniniam. Tai galiu pasakyti, kad sunku yra pirmam kurse, kai reikia ismokti studijuoti, kuo toliau, tai pradedi priprasti prie destytoju ir paskaitu... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Juratukas78 @ 2009 07 16, 16:49)
dekui uz info , o kaip reikalai ejosi su diplominio rasymu?
Papildyta:
ir kokia specializacija buvai pasirinkusi?


As buvau pasirinkusi marketingo specializacija. Kadangi jau turejau finansu specializacija, dar vienos su skaiciavimais nesinorejo. O ir darbas mano visai nesusijes su finansais. Su diplominiu viskas tvarkoje buvoje, kadangi darba rasiau is tos srities kurioje dirbau. Tad nemazai info turejau. O kas rasys diplominius darbus Tarptautineje ekonomikos ir vadybos katedoje nerekomenduoju rinktis drbo vadoves Vidos Pipirienes. Su ja daugiau vargo turesite, nei su paciu diplominiu darbu. Is musu grupes pas ja rasem kelios merginos ir jos darbu nesame patenkintos. O sekmingai darbus apsigyneme tikrai ne jos deka.
Atsakyti
QUOTE(eglute25 @ 2009 08 09, 02:46)
sveikos istojau i vgtu verslo vadyba neakivaizdini ar ira kas ten studijuoja
draugai prigazdino kad sunku bet noreciau ten studijuojanciu nuomone suzinot


Sunku visam vgtu, tik jeigu nori, tai stengiesi ir gali, nieko nėra neįmanomo mirksiukas.gif
Atsakyti
ax.gif Mano vyriausias jau VGTU studentas-įstojo energetikos ir transporto statybą,taip kad užsuksiu pasiklausti jo vardu konors ,jei ką.Aišku statybinikių turbūt neperdaugiausia,bet info apie dėstytojus tai gal bus..
Atsakyti
QUOTE(Andro @ 2009 08 09, 23:54)
ax.gif Mano vyriausias jau VGTU studentas-įstojo  energetikos ir transporto statybą,taip kad užsuksiu pasiklausti jo vardu konors ,jei ką.Aišku statybinikių turbūt neperdaugiausia,bet info apie dėstytojus tai gal bus..


Aš studijuoju tą patį, tik mūsų programa turbūt šiek tiek skirsis, nes šią specializaciją rinkomės nuo 3 semestro, o pas jūsų sūnų viskas nuo pradžių. Klauskit, jei ko prireiks mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(eglute25 @ 2009 08 09, 02:46)
sveikos istojau i vgtu verslo vadyba neakivaizdini ar ira kas ten studijuoja
draugai prigazdino kad sunku bet noreciau ten studijuojanciu nuomone suzinot


ir as ten istojau mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, baigiau VGTU Civilines inzinerijos pirma kursa. Turiu pora knygu jau nebereikalingu. Anglu kalbos knyga, kurioje dalis tekstu isverstu su piestuku, ir Fizika 1 laboratoriniu knygute. Jei kazkam prireiks, parduodu. drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti