Įkraunama...
Įkraunama...

VGTU studentės, vienykimės II d.

QUOTE(mylimuke @ 2009 05 13, 14:55)
Atleiskit, bet nesuprantu to, ir kad žmonės gauna diplomus už tokius dalykus  g.gif


musu lietuviskas diplomas, visikai nieko neduoda, jokiu ziniu, pas mane dirba mergaites apginusios magistrus, ziniu - 0, as TIK del popieriuku mokinuos, nes yra iklata i galvas, kad reikia tureti diploma, taip kad visiskai jokio skirtumo kaip tu ji gausi, o morale ir princpus reikia kitur rodyt
Atsakyti
QUOTE(KaZantipA @ 2009 05 13, 15:58)
musu lietuviskas diplomas, visikai nieko neduoda, jokiu ziniu, pas mane dirba mergaites apginusios magistrus, ziniu - 0, as TIK del popieriuku mokinuos, nes yra iklata i galvas, kad reikia tureti diploma, taip kad visiskai jokio skirtumo kaip tu ji gausi, o morale ir princpus reikia kitur rodyt

Turbūt tos mergaitės va taip magistrinius "rašė" wink.gif
Jeigu netenkina mokslas Lietuvoje, važiuokit studijuot į užsienį. Tikrai neturiu jokio noro konkuruoti universitete, po to darbo rinkoje su tokiais nusirašinėtojais schmoll.gif
Atsakyti
O prie kuo cia "vaziuokit i uzsieni"? ax.gif kiekvienas uzsiima savo profesine kompetencija be issilavinimu. Kam reikia rodyti pirstu ir sakyti, kad jis neteisus?.. g.gif
Atsakyti
Jeigu Lietuvoje mokslo kokybė netenkina, elementaru, kad žmogus jos ieško kitur. Nebent jam tos kokybės ir nereikia, tada patogiausia kartu su visais parėkauti, kaip čia mūsų Lietuvoj blogai, koks nekokybiškas mokslas ir kokios didelės kainos. Bet ar nepagalvojat, kad patys prie tos nekokybės prisidedat?
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2009 05 13, 20:20)
Jeigu Lietuvoje mokslo kokybė netenkina, elementaru, kad žmogus jos ieško kitur. Nebent jam tos kokybės ir nereikia, tada patogiausia kartu su visais parėkauti, kaip čia mūsų Lietuvoj blogai, koks nekokybiškas mokslas ir kokios didelės kainos. Bet ar nepagalvojat, kad patys prie tos nekokybės prisidedat?


Nenoriu gincytis schmoll.gif o ir apie visus zmones vienodai galvoti irgi ne tolerantiska, etika psichologija univere visiem deste blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sputnik @ 2009 05 13, 22:30)
Nenoriu gincytis  schmoll.gif  o ir apie visus zmones vienodai galvoti irgi ne tolerantiska, etika psichologija univere visiem deste  blush2.gif

Matyt kažkas į nekokybiškas paskaitas nevaikščiojo biggrin.gif
O ką galima galvoti apie tą, kuris nusirašinėja?
Man labai patiko anksčiau VGTU kabėję plakatai: "Ar norėtum, kad tave operuotų gydytojas, kuris nusirašinėjo? Ar norėtum, kad tave skraidintų pilotas, kuris nusirašinėjo? Ar norėtum, kad tau namą projektuotų tas, kuris nusirašinėjo? ir t.t." Na, nedrebėtų kojelės gulant po tokio žmogaus peiliu? mirksiukas.gif
Nenoriu pyktis, bet prieš rėkaudami apie kažkieno kokybę, pirmiausia pasižiūrėkim į save.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2009 05 13, 23:48)
Matyt kažkas į nekokybiškas paskaitas nevaikščiojo  biggrin.gif
O ką galima galvoti apie tą, kuris nusirašinėja?
Man labai patiko anksčiau VGTU kabėję plakatai: "Ar norėtum, kad tave operuotų gydytojas, kuris nusirašinėjo? Ar norėtum, kad tave skraidintų pilotas, kuris nusirašinėjo? Ar norėtum, kad tau namą projektuotų tas, kuris nusirašinėjo? ir t.t." Na, nedrebėtų kojelės gulant po tokio žmogaus peiliu?  mirksiukas.gif
Nenoriu pyktis, bet prieš rėkaudami apie kažkieno kokybę, pirmiausia pasižiūrėkim į save.


Oh...
Na vaiksciojo kazkas nevaiksciojo... (kazkas ? g.gif ) jeigu nori ismokti, suprasti ir zinoti tai ir ismoksi ir suzinosi, jai jau istojai i univera. Bet apskritai yra nedaug laimingu zmoniu, kurie istojo ir baige butent ten kur norejo, ir, o laime! , po univero su savo diplomu dirbo pagal specialybe, buvo patenkinti ir darbdavis atsizvelge i tai, kad jo priimtas darbuotojas turi diploma (o dar ir raudona, kaip anksciau budavo)... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2009 05 13, 23:48)
Matyt kažkas į nekokybiškas paskaitas nevaikščiojo  biggrin.gif
O ką galima galvoti apie tą, kuris nusirašinėja?
Man labai patiko anksčiau VGTU kabėję plakatai: "Ar norėtum, kad tave operuotų gydytojas, kuris nusirašinėjo? Ar norėtum, kad tave skraidintų pilotas, kuris nusirašinėjo? Ar norėtum, kad tau namą projektuotų tas, kuris nusirašinėjo? ir t.t." Na, nedrebėtų kojelės gulant po tokio žmogaus peiliu?  mirksiukas.gif
Nenoriu pyktis, bet prieš rėkaudami apie kažkieno kokybę, pirmiausia pasižiūrėkim į save.



Ek, visai cia teisingai surasyta, bet problemos turbut reik ieskoti kazkur dar anksciau negu universitetas... Cia kalbu tik is savo patirties. Vat kai pati stojau, tai tikrai sunku buvo - po mokyklos vaikas, nelabai supranti, ko nori, ka darysi kazkokia specialybe baiges. Patarianciu nebuvo verysad.gif . Tevai issiskyre, su tevu visai nebendravau, mama amzinai darbuose po kelias pamainas vare, nes 3 vaikus viena augino, pinigu reikejo verysad.gif. Mokykloje irgi niekas nenukreipe reikiama linkme, nepamoke, nepatare. Kadangi mokiausi labai gerai, tai stojau ten, kur reik aukstu balu. Istojau i inzinerine informatika kompiuteri maciusi tik per telika. Pirmi dveji metai buvo tragiski. Nepatiko man tie mokslai, nieko as ten nesupratau ir plaukiau pasroviui, nors iki to moksliuke buvau. Atsigavau, kai treciame kurse reikejo pasirinkti specializacija. Pasirinkau ekonomine. Vat visokios statistikos, imtys labai man patiko. Pasidare nebesvarbu, ar geras destytojas, ar blogas, nes man buvo idomu ir mokiausi sau. Visi egzaminai 10 ir 9. Bakalaurinio rasyti isvaziavau i Italija. Ten ji ir apsigyniau. Gavau 10. Tada magistra jau net nedvejodama pasirinkau matematine statistika. Nors reikejo ir dirbti, ir mokytis, bet laiko viskam uzteko, nes PATIKO . Magistra gavau su pagyrimu.

Manau, kad didziausia problema yra tame, kad stojame bet kur. Svarbu popieriuka gauti verysad.gif

P.S. Sorry uz sapaliones mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2009 05 08, 15:47)
Gal kas hidrologijos kursiniu pasidalintų?  rolleyes.gif  biggrin.gif


QUOTE(mylimuke @ 2009 05 13, 01:30)
O kas trukdo parašyti pačiai?  g.gif


Tai kas trukdo rašyti pačiai? smile.gif ax.gif
Atsakyti
drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KaZantipA: 14 gegužės 2009 - 11:16
QUOTE(lairam @ 2009 05 14, 09:35)
Ek, visai cia teisingai surasyta, bet problemos turbut reik ieskoti kazkur dar anksciau negu universitetas... Cia kalbu tik is savo patirties. Vat kai pati stojau, tai tikrai sunku buvo -  po mokyklos vaikas, nelabai supranti, ko nori, ka darysi kazkokia specialybe baiges. Patarianciu nebuvo  verysad.gif . Tevai issiskyre, su tevu visai nebendravau, mama amzinai darbuose po kelias pamainas vare, nes 3 vaikus viena augino, pinigu reikejo  verysad.gif. Mokykloje irgi niekas nenukreipe reikiama linkme, nepamoke, nepatare. Kadangi mokiausi labai gerai, tai stojau ten, kur reik aukstu balu. Istojau i inzinerine informatika kompiuteri maciusi tik per telika. Pirmi dveji metai buvo tragiski. Nepatiko man tie mokslai, nieko as ten nesupratau ir plaukiau pasroviui, nors iki to moksliuke buvau. Atsigavau, kai treciame kurse reikejo pasirinkti specializacija. Pasirinkau ekonomine. Vat visokios statistikos, imtys labai man patiko. Pasidare nebesvarbu, ar geras destytojas, ar blogas, nes man buvo idomu ir mokiausi sau. Visi egzaminai 10 ir 9. Bakalaurinio rasyti isvaziavau i Italija. Ten ji ir apsigyniau. Gavau 10. Tada magistra jau net nedvejodama pasirinkau matematine statistika. Nors reikejo ir dirbti, ir mokytis, bet laiko viskam uzteko, nes PATIKO . Magistra gavau su pagyrimu.

Manau, kad didziausia problema yra tame, kad stojame bet kur. Svarbu popieriuka gauti  verysad.gif

P.S. Sorry uz sapaliones  mirksiukas.gif .


visiskai sutinku! drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(lairam @ 2009 05 14, 09:35)
Manau, kad didziausia problema yra tame, kad stojame bet kur. Svarbu popieriuka gauti  verysad.gif

P.S. Sorry uz sapaliones  mirksiukas.gif .

Visiška tiesa drinks_cheers.gif Na, bet juk visada gali perstoti kitą spec., juk niekas pririšęs nelaiko. Aš irgi taip planavau daryti, tik kad su laiku vis labiau pradėjo patikt ax.gif

QUOTE(Dwiola @ 2009 05 14, 10:35)
Tai kas trukdo rašyti pačiai? smile.gif  ax.gif

Jau parašiau tongue.gif Galėsiu į šperos.lt įmesti- gal kam prireiks laugh.gif

P.S. Niekada neieškau, kad kas už mane ką nors darytų. Čia baika buvo.
Atsakyti