Įkraunama...
Įkraunama...

VGTU studentės, vienykimės II d.

Merginos gal kurios turit pažintinės praktikos ataskaitos pavyzdžių parašytų? Labai jau nekonkrečiai mum buvo paaiškinta kaip tai padaryt g.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

As tik dabar sugebejau susirasti jus, po senos temos uzdarymo... net geda blush2.gif

skubu komentuoti, ka cia perskaiciau smile.gif

Manuela su Gineviciene tai tikrai sukurtos viena kitai lotuliukas.gif nu jau tokios abi vienodos!

Jonaicio nebijokit, svarbiausia destykit savo mintis aiskiai, risliai ir iskaitomai ir nekalkit is knygu ar konspektu, kad nerasyti zodis zodin, jis labai vertina kai jam savais zodziais parodai, kad tikrai supranti dalyka. o siaip egzo rez mums irgi paskelbe pries kainodaros kursinio gynima, kai visi buvo ziauriai ir taip susirupine, nes ne paslaptis, kokia yra Miecinskiene priekabi gynimuose... Na, bet as kaip tycia velavau i gynima ir isvengiau susidurimo su Jonaicio moralais thumbup.gif

Bet zinokit jau geriau kai destytojas ateina pasakyti rez pries kita egza, negu kai ju nesako menesi sad.gif laikem egza pas Pabedinskaite, po savaites turejo buti perlaikymas, visi laukia rez, nes nezino kam eit i perlaikyma, kam ne... galiausiai seniune diena preis egzamina issiaiskina, kad rezultatu ir nebus!!! iki rudens!!! skaitosi i perlaikyma tegul eina tie, kurie isvis nebuvo egze ir tie, kurie zino kad nieko neparase. O tie, kas suzinos rugseji, kad vis delto neislaike tai ir perlaikys rugseji, o iki tol rez nebus!!! Kaip jaustis????

Nu, del Bivainio: bijau jo, bet neteko susidurti. Pasirinkau finansu valdyma, tai gal ir nebeteks??? gal yra baigusiu finansu valdyma ir galit pakomentuot, kas ten baisiausia ir kam jau pradet ruostis? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rimiale: 29 birželio 2008 - 11:07
Sveiki,
rasau statybos inzineriniu sistemu darbus (sildymas, vedinimas, nuotekos, vandentiekis).
Atsakyti
QUOTE(rimiale @ 2008 06 29, 12:07)
Sveikos  4u.gif

As tik dabar sugebejau susirasti jus, po senos temos uzdarymo... net geda  blush2.gif

skubu komentuoti, ka cia perskaiciau smile.gif

Manuela su Gineviciene tai tikrai sukurtos viena kitai  lotuliukas.gif  nu jau tokios abi vienodos!

Bet zinokit jau geriau kai destytojas ateina pasakyti rez pries kita egza, negu kai ju nesako menesi sad.gif laikem egza pas Pabedinskaite, po savaites turejo buti perlaikymas, visi laukia rez, nes nezino kam eit i perlaikyma, kam ne... galiausiai seniune diena preis egzamina issiaiskina, kad rezultatu ir nebus!!! iki rudens!!! skaitosi i perlaikyma tegul eina tie, kurie isvis nebuvo egze ir tie, kurie zino kad nieko neparase. O tie, kas suzinos rugseji, kad vis delto neislaike tai ir perlaikys rugseji, o iki tol rez nebus!!! Kaip jaustis????



Taip, apie tą Pabedinskaitę tai ir man teko prisiklausyti. O tai ką Jūs darėte tokiu atvėju? Nieko neburbuliavote?
Aš manau kad jau mum studentam reikia imtis už universitetų tobulinimą. t. y. - negalima leisti dėstytojams taip elgtis kaip ana schmoll.gif ir pan. Tik vienybėj mūsų jėga biggrin.gif o tos vienybės... blink.gif vat jums nekyla kartais klausimas, kodėl Lt piliečiai tokie kažkokie apatiški, sakyčiau - avių banda - paklusni, nekovojanti (nes jaučiu net nežinanti) už savo teises?
Atsakyti
QUOTE(Dwiola @ 2008 07 03, 14:24)
Taip, apie tą Pabedinskaitę tai ir man teko prisiklausyti. O tai ką Jūs darėte tokiu atvėju? Nieko neburbuliavote?
Aš manau kad jau mum studentam reikia imtis už universitetų tobulinimą. t. y. - negalima leisti dėstytojams taip elgtis kaip ana  schmoll.gif  ir pan. Tik vienybėj mūsų jėga biggrin.gif o tos vienybės...  blink.gif  vat jums nekyla kartais klausimas, kodėl Lt piliečiai tokie kažkokie apatiški, sakyčiau - avių banda - paklusni, nekovojanti (nes jaučiu net nežinanti) už savo teises?



Visko gali buti kad jus ir labai teisi panele Dwiola 4u.gif

Ne, mes nieko nedarem del pabedinskaites. Pasirodo vakariniu egzaminu perlaikymus ji isvis pamete, pasimetusi kazkokia...

o del tos vienybes, tai mane sujaudino labai vezeju protestas, kai pati esu truputi is sios srities, dirbu susijusi darba tai is sono labai grazu man buvo kaip jie susivienijo ir kokia dvasia nuo ju sklido blush2.gif
Atsakyti
blush2.gif istojau pas jus...
Atsakyti
as jau trecius metelius vgtu atvargau ir tik dbr sugebejau prie jusu cia prisijungt..geda
Atsakyti
QUOTE(migliuse @ 2008 07 25, 01:42)
as jau trecius metelius vgtu atvargau ir tik dbr sugebejau prie jusu cia prisijungt..geda


ka studijuoji?
Atsakyti
Sveikutes:)
na va, ir as istojau i VGTU, civiline inzinerija. Gal kuri nors galetu kanors placiau papasakoti? 4u.gif Buciau labai dekinga smile.gif
Atsakyti
pati studijuoju telekomunikaciju inzinerija ..pasirinkau vadybos specializacija.tai visko teko iskesti ir gero ir blogo.
o civiline mano sesuo siemet pabaige smile.gif na ji per daug nesiskunde besimokydama.. beje kai skirsto specializacijas tai sako geriau rinktis kelius ir gelezinkelius. siaip apie sita spec per daug nan.galiu pasakyti tik tiek kad tai susije su keliu, gelezinkeliu tiesimu projektavimu ir pan..nors manau tai jau zinai smile.gif
Atsakyti
o kodel geriau rinktis kelius ir gelezinkelius? 4u.gif domejausi siek tiek ir planavau rinktis miestu planavima,tad dabar suabejojau kai pasakei kad geriau rinktis kelius g.gif na manau kai pradesiu mokintis bus aiskiau siek tiek. O Tavo sesuo kaip supratau pasirinko keliu ir gelezinkeliu pakraipa? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(juodukeee @ 2008 07 31, 11:26)
o kodel geriau rinktis kelius ir gelezinkelius? 4u.gif  domejausi siek tiek ir planavau rinktis miestu planavima,tad dabar suabejojau kai pasakei kad geriau rinktis kelius g.gif  na manau kai pradesiu mokintis bus aiskiau siek tiek. O Tavo sesuo kaip supratau pasirinko keliu ir gelezinkeliu pakraipa? smile.gif

na zinoma pradesi mokytis daugiau suzinosi patarimu gausi ka geriau pasirinkti...tai sesuo kelius ir gelezinkelius..kiek pamenu tai sake todel kad daugiau yra darbo baigus..nors tiksliai nzn..
Atsakyti