Įkraunama...
Įkraunama...

VGTU studentės, vienykimės II d.

QUOTE(KaZantipA @ 2009 04 14, 09:11)
na naktimis as irgi sedziu, bet vien del to, kad viska darau paskutine diena

Aš taip visada darydavau, šį semestrą stengiuosi taip nedaryt, kadangi kuo toliau, tuo sunkiau. Bet vistiek tenka pasėdėti cool.gif Kadangi buvau išėjusi akademinių atostogų, tai buvę grupiokai yra kursu aukščiau, visko papasakoja, kas manęs laukia, tai atrodo vis baisiau ir baisiau bus laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(KaZantipA @ 2009 04 14, 12:12)
o kur tamsta studijuoja? )


vadyba. gal kazka praleidau, o jus?
Atsakyti
Sveiki,norėjau paklaust,gal yra studijuojančių orlaivių pilotavimą arba skrydžių valdymą? ax.gif 4u.gif Dievinu aviaciją ,lb norėčiau studijuoti VGTU blush2.gif thumbup.gif Gal studijuojantys galėtų parašyt ,kaip sekasi ten,ar sunku t.t. ir pan. smile.gif Būtų lb įdomu sužinot mirksiukas.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Monciškė @ 2009 04 14, 23:15)
Sveiki,norėjau paklaust,gal yra studijuojančių orlaivių pilotavimą arba skrydžių valdymą?   ax.gif  4u.gif Dievinu aviaciją ,lb norėčiau studijuoti VGTU blush2.gif  thumbup.gif   Gal studijuojantys galėtų parašyt ,kaip sekasi ten,ar sunku t.t. ir pan. smile.gif Būtų lb įdomu sužinot  mirksiukas.gif  rolleyes.gif

Oho bigsmile.gif
Kaip su dalykais, kokių reikia nežinau, tik žinau, kad reikia labai gero fizinio pasirengimo (bus stojamasis testas), ir šiaip manau nebus lengva ax.gif

Aš irgi kažkada visai norėjau ten stot, tik kad man su fiziniu pasirengimu prastai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylimuke: 15 balandžio 2009 - 00:27
QUOTE(Sputnik @ 2009 04 14, 19:55)
vadyba. gal kazka praleidau, o jus?


as transporto inzenerija

QUOTE(Monciškė @ 2009 04 14, 23:15)
Sveiki,norėjau paklaust,gal yra studijuojančių orlaivių pilotavimą arba skrydžių valdymą?  ax.gif  4u.gif Dievinu aviaciją ,lb norėčiau studijuoti VGTU blush2.gif  thumbup.gif  Gal studijuojantys galėtų parašyt ,kaip sekasi ten,ar sunku t.t. ir pan. smile.gif Būtų lb įdomu sužinot  mirksiukas.gif  rolleyes.gif


mano kalsiokas sgtudijoja, na jam labai patinka, bet ten jau rimtai reikia pasirengt moslams na ir visa gyvenima tam paaukot )
Atsakyti
Čia anksčiau apie Manuelą kalba ėjo, tai pasigirsiu, kad pas ją iš egzo 9 gavau. tongue.gif Kiti mažiau gavo, tai ėjo išsiaiškinti kodėl, pasakė tik tiek, jog džiaukitės, ką turit, galiu nebent sumažint. biggrin.gif Tai taip ir neaišku pagal ką vertino...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo micefee: 15 balandžio 2009 - 14:54
Sveikutes! bigsmile.gif
Noreciau paklausti: gal kas rase kursini pas Sudziu apie investicijas? Parasykite, skolinga neliksiu smile.gif 4u.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Veronicka @ 2009 04 28, 11:43)
Sveikutes!  bigsmile.gif
Noreciau paklausti: gal kas rase kursini pas Sudziu apie investicijas? Parasykite, skolinga neliksiu  smile.gif  4u.gif  rolleyes.gif


Uh... Sudzius doh.gif rasiau tik referata pas ji, kursinio nebuvo schmoll.gif
Atsakyti
Sveikutes, jungsiuos ir as prie Jusu burio 4u.gif
Studijuoju verslo vadyba vakariniam 2 kurse ax.gif Is pradziu buvau istojus i dienini, bet veliau, taip gavos, kad perejau i vakarini smile.gif

Va dabar vargstu su kursiniu projektu is ukio statistikos ir ekonometrijos doh.gif
Atsakyti
Ir as istojau i VGTU i verslo vadyba neakivaizdiniu sk ax.gif tai noriu zinoti viska ko gali prireikti pradedant studijoti ax.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif labai reikalinga Jūsų pagalba,padekite labai prašau help.gif help.gif studijuoju Verslo vadybą 3 kurse, bus greitai egzaminas iš Komercines ir darbo teisės dest.E. Trinkūnienė,per paskaitos nieko normaliai nepaaiškino,gal kas nors laike pas ją egzaminą ,gal gali pasidalinti informaciją kokie būna klausimai.Iš anksto ačiū.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sensoria: 08 gegužės 2009 - 14:40
Gal kas hidrologijos kursiniu pasidalintų? rolleyes.gif biggrin.gif
Atsakyti