Įkraunama...
Įkraunama...

VGTU studentės, vienykimės II d.

QUOTE(KaZantipA @ 2009 04 07, 09:42)
o ka tamsta studijuojate?

Statybos inžineriją.

QUOTE(Sputnik @ 2009 04 08, 17:32)
Man asmeniskai piestukine braizyba tai labai patiko, laiko nemazai uzima, bet idomu ir malone, kai viskas gaunasi smile.gif
o vat su autocadu, tai visai nekaip, bet zinau, kad del to, kad mazai laiko skyriau, ten reikia is pat pradzios ivaziuoti smile.gif

Visiška tiesa drinks_cheers.gif Dabar mes kursinį turim, reikia nemažai su autocad'u padirbėt, tai jau nieko nebepamenu, iš naujo mokytis reik doh.gif
Atsakyti
aciu merginos uz info 4u.gif ir noriu i vgtu, ir bijau kad naktim teks prie knygu sedet doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sputnik @ 2009 04 08, 17:32)
Man asmeniskai piestukine braizyba tai labai patiko, laiko nemazai uzima, bet idomu ir malone, kai viskas gaunasi smile.gif
o vat su autocadu, tai visai nekaip, bet zinau, kad del to, kad mazai laiko skyriau, ten reikia is pat pradzios ivaziuoti smile.gif


drinks_cheers.gif aplamai, NA jeigu viskas skirti demesio, tai be jokiu problemu viska islaikysi net 8-9 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(julya @ 2009 04 08, 18:46)
aciu merginos uz info  4u.gif  ir noriu i vgtu, ir bijau kad naktim teks prie knygu sedet  doh.gif

Jeigu įstosi į norimą specialybę ir tau patiks, tai bus įdomu ir prie knygų sėdėti.
Atsakyti
QUOTE(julya @ 2009 04 08, 18:46)
aciu merginos uz info  4u.gif  ir noriu i vgtu, ir bijau kad naktim teks prie knygu sedet  doh.gif


cia zinok mano nuomone priklauso nuo dalyku, destymo metodikos ir tavo noro smile.gif
nes pazistu tuos, kuriems labai patinka mokytis ir nuo ryto iki vakaro (ir atvirksciai) sedeti prie knygu nereikia. Taciau cia, kaip kam sekasi ir kaip jau pati save uzprogramuosi smile.gif jei nori stoti i vgtu, stok, bandyk wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Sputnik @ 2009 04 10, 22:58)
cia zinok mano nuomone priklauso nuo dalyku, destymo metodikos ir tavo noro smile.gif
nes pazistu tuos, kuriems labai patinka mokytis ir nuo ryto iki vakaro (ir atvirksciai) sedeti prie knygu nereikia. Taciau cia, kaip kam sekasi ir kaip jau pati save uzprogramuosi smile.gif jei nori stoti i vgtu, stok, bandyk wink.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

reikia bandyti, o ten kaip dievas duos ))) as kai mokykloj mokiausi, gyvenime nebuciau patikejus kad maza to kad studijuosiu VGTU, tai kad dar iki 3 kurso be skolu issilaikysiu, nes mokykloj mus gasdino, kad cia vos ne pats baisiausias niversitetas blink.gif
Atsakyti
QUOTE(KaZantipA @ 2009 04 13, 21:20)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif

reikia bandyti, o ten kaip dievas duos ))) as kai mokykloj mokiausi, gyvenime nebuciau patikejus kad maza to kad studijuosiu VGTU, tai kad dar iki 3 kurso be skolu issilaikysiu, nes mokykloj mus gasdino, kad cia vos ne pats baisiausias niversitetas  blink.gif



va va mum irgi kala ta pati. kad vgtu labai isskirtiniu gabumu,kantrybes reikia. kad ten studentai per naktis su knygom sedi.
Atsakyti
Sveikutes, studijuoju as 4 kurse VGTU statybos inzinerija (statybos ekonomika ir valdymas), tai jei kam yra klausimeliu galit drasiai klaust ar rasyt i az 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(julya @ 2009 04 13, 21:27)
va va mum irgi kala ta pati. kad vgtu labai isskirtiniu gabumu,kantrybes reikia. kad ten studentai per naktis su knygom sedi.

Mane vienas draugas labai gąsdino, kad ten nestočiau, nors pats ten mokėsi. Sakė, kad labai sunku. Negaliu palyginti su kitais universitetais, bet manau, kad nėra lengva iš tiesų, bet kai įsisuki į tą ratą, tai atrodo normalu ir viskas įmanoma. Gabumai gal ir nebūtini (išskyrus gal architektūrą), bet kantrybės ir darbo įdėt tikrai reikia. Naktimis kartais tenka pasėdėti, bet aš turiu dukrytę mažą, kuri neleidžia vakarais to daryt biggrin.gif
Atsakyti
na naktimis as irgi sedziu, bet vien del to, kad viska darau paskutine diena
Atsakyti
QUOTE(KaZantipA @ 2009 04 14, 09:11)
na naktimis as irgi sedziu, bet vien del to, kad viska darau paskutine diena


Pritariu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Sputnik @ 2009 04 14, 10:16)
Pritariu  drinks_cheers.gif


o kur tamsta studijuoja? )
Atsakyti