Įkraunama...
Įkraunama...

VGTU studentės, vienykimės II d.

Ahoj smile.gif
gal yra pažįstančių šiuos asmenis (Verslo vadybos fake)
ŽaptOrius ir Chlivickas? smile.gif
na, gal ir api Jokūbavičių b9ūtų įdomu paskaityt smile.gif

visi trys atrodo tokie linkmiakai (na, be Chlivicko), tokie angeliukai bet kažko man jų akys velniūkiškos atrodo smile.gif

ar priekabūs egzaminuose, kokia išlaikymo statistika/ smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dwiola @ 2009 04 01, 14:00)
Ahoj smile.gif
gal yra pažįstančių šiuos asmenis (Verslo vadybos fake)
ŽaptOrius ir Chlivickas? smile.gif
na, gal ir api Jokūbavičių b9ūtų įdomu paskaityt smile.gif

visi trys atrodo tokie linkmiakai (na, be Chlivicko), tokie angeliukai bet kažko man jų akys velniūkiškos atrodo smile.gif

ar priekabūs egzaminuose, kokia išlaikymo statistika/ smile.gif


Apie ZaptOriu cia man atrodo buvo kalbeta smile.gif
Chlivickas, tai ten svarbu ismanyti ka rasai per egza, kaip jis pats sake is karto bu matyt, ar supranti i koki klausima atsakyneji ar ne smile.gif
Atsakyti
Jakubavicius per egza kam uztenka 5 visiems pasiraso, po egzxo pradzios, praejus 30 min
Atsakyti
merginos, o braizyba vgtu sunku? niekada gyvenime neesu to bandzius blush2.gif paziurejau bent jau transporto inzinerinej ekonomikos jos bus nemazai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gudajciukaz @ 2009 02 25, 22:10)
labukas  4u.gif  ir as istot i jusu gretas noriu smile.gif  studijuoju aplinkos inzinerija ax.gif


Na kas del chemijos, tai jau baigiau aplinkos inzinerija ir chemijos buvo tikrai ne daug. Man net lengviau nei mokykloje. Tikrai juokingi laboratoriniai.
O kas del braizybos, tai kaip sako - nemoki braizyt - geriau neik i vgtu..
Siaip erdvinio mastymo man tikrai truko ir kankinausi su braizymu tikrai..Bet pabaigiau ir dirbu su erdvinem braizymo programom ir juokinga prisimint apie savo kancias..
Tad nebijokite tos braizybos - viskas ismokstama smile.gif
Atsakyti
QUOTE(julya @ 2009 04 05, 23:33)
merginos, o braizyba vgtu sunku?  niekada gyvenime neesu to bandzius blush2.gif  paziurejau bent jau transporto inzinerinej ekonomikos jos bus nemazai  doh.gif


na pasimokinsi ir bus nesunku, visi vadoveliai yra, tik reikes kazkiek laiko daugiau skirti... na o kas liecia autocad'a, tai pas mus nebent, beveik visi pirko darbus lotuliukas.gif
Atsakyti
ax.gif Ne i tema...
Nuomoju kambari bendrabutyje, Naujamiestyje, gal ka sudomintu, studentes? ax.gif
Rasykit i az 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(KaZantipA @ 2009 04 06, 08:57)
na pasimokinsi ir bus nesunku, visi vadoveliai yra, tik reikes kazkiek laiko daugiau skirti... na o kas liecia autocad'a, tai pas mus nebent, beveik visi pirko darbus  lotuliukas.gif

O aš nieko nepirkau ir buvo visi 10, tiek ranka, tiek autocad'u ax.gif Gal dėl to, kad patiko, o gal kad pačius pagrindus mokykloj turėjom g.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2009 04 07, 00:30)
O aš nieko nepirkau ir buvo visi 10, tiek ranka, tiek autocad'u  ax.gif  Gal dėl to, kad patiko, o gal kad pačius pagrindus mokykloj turėjom  g.gif


dar priklauso nuo destytojo, pas mane Plakys buvo, bet as tarkim visai nejauciu mokslams simpatijos, ir tai gavau 7, taip kad manau jei kas moka truputeli pasedeti ir pasimokint, visai imanomas dalykas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(KaZantipA @ 2009 04 07, 08:57)
dar priklauso nuo destytojo, pas mane Plakys buvo, bet as tarkim visai nejauciu mokslams simpatijos, ir tai gavau 7, taip kad manau jei kas moka truputeli pasedeti ir pasimokint, visai imanomas dalykas smile.gif


Tiesą sakant, viską dariau paskutinėmis naktimis ir kartais net vėluodavau su terminais biggrin.gif Matyt noras lėmė. Inžinerinę grafiką man dėstė S.Vdovinskienė- pikta ir reikli moteris, kompiuterinę- L.Čiupaila- visada su kvapeliu laugh.gif bet irgi kabinėdavosi prie smulkmenų, teoriją P.Gerdžiūnas- geras dėdė, nieko nereikalavo ir nuo egzamino atleido ax.gif

Čia gal nelabai į temą: o kam jūs einat ir mokotės, jeigu neturit mokslams jokio noro? Vien dėl diplomo? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylimuke: 07 balandžio 2009 - 08:41
QUOTE(mylimuke @ 2009 04 07, 09:40)
Tiesą sakant, viską dariau paskutinėmis naktimis ir kartais net vėluodavau su terminais  biggrin.gif  Matyt noras lėmė. Inžinerinę grafiką man dėstė S.Vdovinskienė- pikta ir reikli moteris, kompiuterinę- L.Čiupaila- visada su kvapeliu laugh.gif bet irgi kabinėdavosi prie smulkmenų, teoriją P.Gerdžiūnas- geras dėdė, nieko nereikalavo ir nuo egzamino atleido  ax.gif


o ka tamsta studijuojate?
Atsakyti
QUOTE(julya @ 2009 04 05, 23:33)
merginos, o braizyba vgtu sunku?  niekada gyvenime neesu to bandzius blush2.gif  paziurejau bent jau transporto inzinerinej ekonomikos jos bus nemazai  doh.gif

Man asmeniskai piestukine braizyba tai labai patiko, laiko nemazai uzima, bet idomu ir malone, kai viskas gaunasi smile.gif
o vat su autocadu, tai visai nekaip, bet zinau, kad del to, kad mazai laiko skyriau, ten reikia is pat pradzios ivaziuoti smile.gif
Atsakyti